Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Żule-BOLESŁAWIEC

~MAM,ALE NIE DAM niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 19:22
o godzinie 18-30 pod KAUFLAND-em podchodzi do mnie KTOŚ i prosi o 5 zł na chleb...... ja mu na to, kupie CI chleb i coś do chleba,Jego odpowiedż-WOLE 5 ZŁ- MAM,ALE NIE DAM-jakie wasze opinie ..... ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Garcia niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 19:32
Następnym razem daj i nie zawracaj głowy ani nam, ani żulowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 19:40
Mnie też kup chlebek. I do tego szyneczkę, serek żółty, dżemik ananasowy i colę. A na deser poproszę szarlotkę na ciepło z lodami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAM ALE NIE DAM niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:03
DAJ TY i na deser 20 zł. daje WAM spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 sierpnia 2016r. o 20:04
Żule pod kaufem standardowy temat !
Zaczepiają ,pytają o to czy kupi im się piwo (oczywiście "dołoży szanowny pan parę groszy") lub chcą kasę ,czasem zapieprzą jakiegoś browara czy nalewkę i wychleją w ubikacji lub na legalu siedząc na zewnątrz.
Ewentualnie coś innego ukradną i próbują okazyjnie sprzedać.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAM ALE NIE DAM niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:08
Coś nie tak z główką??czy rodzice pozwolili na NETA na pół godziny???? :P ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:43
Raz widziałam jak jeden taki AS taka presję wywarł na osobie przy samoobsługowej w Tesco,ze wymusił na nim zakup nalewki,szok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To tylko ja niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:55
Jest spora ilosc takich osob w Boleslawcu,taka osoba dostaje z opieki talony,dostaje odziez,opal,zywnosci..wszystko idzie na chlanie.Oni sa glodni ale alkoholu,nienawidze takich ludzi i uwazam ich za leserow.Gdyby chcial zeby mu pomoc,zgosilby sie gdzies,a tak...zyje z dnia na dzien,albo pojare znajdzie albo nie. Albo wcisnie osikane owoce za 2 zl albo nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.