Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Żule-BOLESŁAWIEC

~V niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 23:14
Policja już nawet nie reaguje, nawet mandatów im nie wystawiaja, bo i tak kasy nikt od nich nie sciagnie, to sobie menelstwo chodzi brudne,śmierdzące i bezkarnie. A Ty spróbuj tylko kulturalnie wypić piwko ze znajomym na ławeczce w parku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tyturytu niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 0:04
Ostatnio jakby więcej żuli. Przejść się nie da bez zatkania nosa - park kolo galerii. Śpią i smierdza na ławkach, pokrzykuja,klna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AA niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 6:29
Żule z wyboru. Dwóch znam osobiście,bo ten sam rocznik i gdzieś ze szkół się znamy. Wszyscy mieliśmy równy start. Ja też się o mało co nie stałem ich "pobratyńcem". Do mnie nie podchodzą, bo ja im proponuję meeting AA, noclegownię dla mężczyzn, podaje adresy gdzie znajdą pomoc w uzależnieniu i bezdomności. Wyciągnąłem się z bagna alkoholu 17 lat temu i wiem,że można. NIE DAJMY PRZYZWOLENIA na ich nachalność. Nie aprobuję ich stylu życia,to ich wybór i niech żyją jeśli tak chcą. Ja wolę te pieniądze wrzucić do " kapelusza" na meetingu AA,bo tam bardziej się im przyczynią do pomocy być może im,o ile wyrażą chęć zaprzestania picia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 6:56
~Tyturytu napisał(a): Ostatnio jakby więcej żuli. Przejść się nie da bez zatkania nosa - park kolo galerii. Śpią i smierdza na ławkach, pokrzykuja,klna...


żule przenieśli się z ławeczek ze starych basenów krytych, ponieważ im ŁAWKI POZABIERANO....więc teraz mają nowe miejsce koło Galerii :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 7:46
Turyści przyjeżdżający na św. ceramiki będą mogli ich sobie pooglądać. Taki folklor lokalny i jednocześnie wizytówka miasta. Oprócz ceramiki, oczywiście...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xd niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 9:10
~ napisał(a): Heh to to nic drodzy boleslawianie sam bylem swiadkiem jak zul szczał przed drzwiami do Tesco spodnie opuszczone fujarka na widoku i szczanko
, a drugi z boku siedzi i winko chleje. Ludzie wchodzą i wychodzą zero reakcji ze strony ludzi, dlaczego? Pozwalamy tym menelom zlodzieją robic co chca!. Oczywiście zareagowałem i kazalem im Wypier......ć mam nadzieje ze ci co to slyszeli i wiedzieli moja reakcje zaczna ganiac to scierwo! Za pewne pamieta mnie ochroniaz z tesco taki gruby rysiu ktory wielkie g zrobil bo to emeryt a nie ochroniarz!! nie obrażając starszych panów. Tak ze rysiu grubasie jeden choinka ci wdupke bo frajer jestes a nie ochroniaz przestan zrec grubasie i wez sie za robote. A wam boleslawianie zycze wiecej odwagi i wiary w siebie w walce z menelami
!! !! !! Patrz jak piszesz mistrzu , gubisz litery a i mię pisze się z dużej litery , ochroniarz pogubiłes litery !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 11:22
Niestety bezdomni to już plaga na Bolesławcu. I w dodatku coraz młodsi. Pod lidlem widziałem jak starsza babka prosi o jedzenie a za robię gościu żul filuje coś pokazuje i pózniej razem się dzielą. Zreszta pod każdym z marketów siedzą ci sami jak mafia i prosząc o rożne rzeczy jedzenie lub kasa. Ludzie dają to będę prosić- taki sposób na zycie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 19:02
Do tego szłam z dwójką małych dzieci a poza się Boże,,kobieta"zalatwiala potrzebę fizjologiczna pod drzewem na przeciw stolików cukierenki z galerii,Jezu jeszcze mi nie dobrze,moj pies jak chce to załatwić to szuka ustronnego miejsca w krzakach a komentarz mojej 5 letniej córki,wstyd mi było przed dzieckiem,nie wiedziałam jak jej mam to wytłumaczyć???nie zgadzam się na to,place podatki,nie małe od lat,niech sie służby zajmą ta sprawą,a które -decyzja należy do Pana Prezydenta Bolesławca,dla mnie może być to MZK chociażby...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.