Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Żule-BOLESŁAWIEC

~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 18:03
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a):
~ napisał(a): A gdzie są nasi narodowcy,żeby przepędzili to menelstwo,jak odpowiednie służby się nie kwapią? Co robi ochrona w każdym markecie,przecież to śmierdzielstwo odstrasza klientów.Na Słowacji są społeczne patrole w pociągach.Może by tak młode,sprawne chłopaki wzieli długie pały w ręce i pognali śmierdziuchów???


ty to jestes zwykłym smieciem ludzkim , bez empatii dla drugiego człowieka !!! To obecny system stworzył takich nieszczęśników jacy obecnie okupuja skwerek koło galerii. Porozmawiaj z nimi , to dowiesz się gadzino , jakie niektórzy przeszli tragedie , co ich skłoniło do takiego zycia , a nie nasyłaj na nich bezmózgowców !!!
Skoro jesteś taka empatyczna,dlaczego nie pomagasz takim,żeby nie roznosili chorób i smrodu? Obrażasz ,a karmisz choć jednego takiego?A może jesteś jedną z takich? Wiele jest ludzi ubogich,ale życia innym nie zatruwają.Jak tu usiąść na takiej ławce,po takim,czy wziąść wózek pod marketem?Pomagaj,jak dwie panie,co wspomagały nieżyjącego już ,co chodził z pieskiem,a nie kreuj się na wielce empatyczną,obrażając nieznajomego na tym forum.System systemem,ale póki co opieka społeczna istnieje,organizacje pozarządowe wspomagające również.Oni,ci przysłowiowi żule,nie zbierają na chleb,tylko na alkohol.Więc nie usprawiedliwiaj takich,a wspomagaj,jeśli jesteś taka miłosierna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
19 sierpnia 2016r. o 18:06
Niby masz rację MANSON, ale najbliższy świat, który nas otacza, tworzymy sami. To od nas zależy, jak będzie wyglądał. Jeśli mam wokół siebie ludzi, którzy zawsze mają we mnie oparcie, tak samo ja mam u nich. Nie wyobrażam sobie okoliczności, które sprawią, żebym musiała się znaleźć na miejscu żula spod sklepu. Dopóki mam rodzinę i wzajemne oparcie, tylko ode mnie zależy, czy zostanę w tym punkcie, w jakim jestem. Uważam, że sami są sobie winni, bo są leniwi.
Nie pogardzam nimi, jeśli któryś mnie zaczepi, to ładnie się uśmiechnę, czasem zamienię dwa słowa.... Ale nie pomogę. Jeśli ja potrafię do czegoś dojść, to on też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAM,ALE NIE DAM niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 18:23
KAŻDY JEST KOWALEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA. JAK SOBIE POŚCIELISZ TAK SIĘ WYŚPISZ................... jakieś inne przysłowia? pisać proszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 18:29
~AA napisał(a): Żule z wyboru. Dwóch znam osobiście,bo ten sam rocznik i gdzieś ze szkół się znamy. Wszyscy mieliśmy równy start. Ja też się o mało co nie stałem ich "pobratyńcem". Do mnie nie podchodzą, bo ja im proponuję meeting AA, noclegownię dla mężczyzn, podaje adresy gdzie znajdą pomoc w uzależnieniu i bezdomności. Wyciągnąłem się z bagna alkoholu 17 lat temu i wiem,że można. NIE DAJMY PRZYZWOLENIA na ich nachalność. Nie aprobuję ich stylu życia,to ich wybór i niech żyją jeśli tak chcą. Ja wolę te pieniądze wrzucić do " kapelusza" na meetingu AA,bo tam bardziej się im przyczynią do pomocy być może im,o ile wyrażą chęć zaprzestania picia.


Dokładnie!

Gratuluję i życzę wytrwania w podjętej decyzji wyrwania się z bagna alkoholizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 sierpnia 2016r. o 19:21
co wy chcecie od zuli, sam jestem zulem, zapominacie, ze konstytucja mi gwarantuje styl zycia jaki sobie wybralem i ci, ktorzy o tym wiedza wynagradzaja to czesto zlotowka a nieraz i wiecej daja. wstyd was morlaistow, narodowcow, kiboli czytac. juz byli tacy co chcieli miec czysta rase.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 19:45
Zulami moga sobie byc jak tak chca tylko niektorzy sa agresywni sila wyrywaja wozki kobieta z dziecmi a te sa bezbronne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 19:50
fobiak napisał(a): co wy chcecie od zuli, sam jestem zulem, zapominacie, ze konstytucja mi gwarantuje styl zycia jaki sobie wybralem i ci, ktorzy o tym wiedza wynagradzaja to czesto zlotowka a nieraz i wiecej daja. wstyd was morlaistow, narodowcow, kiboli czytac. juz byli tacy co chcieli miec czysta rase.

Sierściuszku, o ile nie będziesz winszował sobie kasy za obrany styl życia, to nic do tego nie mam, Twój wybór… ale, jeżeli będziesz głodny czy chory, możesz startować – jedzenie i leki Ci kupię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 sierpnia 2016r. o 21:02
k1p napisał(a): Niby masz rację MANSON, ale najbliższy świat, który nas otacza, tworzymy sami. To od nas zależy, jak będzie wyglądał. Jeśli mam wokół siebie ludzi, którzy zawsze mają we mnie oparcie, tak samo ja mam u nich. Nie wyobrażam sobie okoliczności, które sprawią, żebym musiała się znaleźć na miejscu żula spod sklepu. Dopóki mam rodzinę i wzajemne oparcie, tylko ode mnie zależy, czy zostanę w tym punkcie, w jakim jestem. Uważam, że sami są sobie winni, bo są leniwi.
Nie pogardzam nimi, jeśli któryś mnie zaczepi, to ładnie się uśmiechnę, czasem zamienię dwa słowa.... Ale nie pomogę. Jeśli ja potrafię do czegoś dojść, to on też.


Generalnie to masz rację Kp :) , chociaż ja daję na Amaretto ;)
Problem jest o wiele bardziej skomplikowany. Mam zaszczyt znać kilka osób , które powoli się staczają . Niegdyś oficerowie Wojska Polskiego , dzisiaj na emeryturach , samotni ... bo ich żony podcierają tyłki żołnierzom Wermachtu. Systemowe rozbicie polskich rodzin prowadzi do żulostwa. Oczywiście nie tylko. Bo jest jeszcze brak miłości i ładny uśmiech niczego tu nie zmieni .
Dla przykładu Grzesiu z pod Biedronki ... ma matkę z tytułem profesorskim i jest Jej zakałą życiową , niespełnioną nadzieją , dlatego pije. Skoro własna rodzicielka go nie kocha , to się nie dziwię. Chyba , że kłamie ;)

Fobiczny , Ty żulu :D Do obozu z Tobą :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza