Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z pamiętnika żony, czyli historie o świeżych małżonkach
~młoda żonka niezalogowany
12 października 2016r. o 17:39
Moja sytuacja była podobna...prosilam, groziłam, tlumaczyłam zalety wykonania danej pracy i nic. Efektów brak wiec poprosiłam inna osobe,ktora powiesiła mi lampe (to było tym wymagajacym wiele wysilku i czasu zajeciem :-) ) Mąż to zobaczył, rzecz jasna zapewnienia, że przecież miał już to robić. Jednak akcja ta zrobiła na nim wrażenie, bo nastepnym razem jak poprosiłam o naprawienie innej lampy, zrobił to.... Taki Mężuś :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 19:25
Wielokrotnie,przez lata czytałam posty Pana M.Charakterystycznych fraz nie da się zmienić.Dlaczego nieodparcie odnoszę wrażenie, ta "żona"ta zakamuflowany Pan M?Zbyt długo nie było go na forum,więc może zabawia się przed swoim końcem,stając się literatem?Ale jeśli daje to poczytność portalowi,to właściwie dlaczego nie? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 6:57
~ napisał(a): Wielokrotnie,przez lata czytałam posty Pana M.Charakterystycznych fraz nie da się zmienić.Dlaczego nieodparcie odnoszę wrażenie, ta "żona"ta zakamuflowany Pan M?Zbyt długo nie było go na forum,więc może zabawia się przed swoim końcem,stając się literatem?Ale jeśli daje to poczytność portalowi,to właściwie dlaczego nie? :|


a ja mysle ze to zona jegomoscia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zona niezalogowany
13 października 2016r. o 12:19
Milosc jest na poczatku malzenstwa mozna gory przenosic a po latach maz zaczyna myslec o innych babach o nowosciach i czar pryska milosc slepa jest i glupia a tak naprawde to bujda w ktora sie wierzy na pewnym etapie zycia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 12:23
Skoro nie dba się o to co się ma najlepiej jak się potrafi to nic dziwnego że mąż/ żona po latach małżeństwa patrzy na boki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basia niezalogowany
13 października 2016r. o 13:10
Inaczej bedziesz sadzil /la jesli sie okaze ze jestes zdradxony cho robiles wszystko dla drugiej osoby dbales kochales a tu cios
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basia niezalogowany
13 października 2016r. o 13:17
Inaczej bedziesz sadzil /la jesli sie okaze ze jestes zdradxony cho robiles wszystko dla drugiej osoby dbales kochales a tu cios
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 13:18
~ napisał(a): Wielokrotnie,przez lata czytałam posty Pana M.Charakterystycznych fraz nie da się zmienić.Dlaczego nieodparcie odnoszę wrażenie, ta "żona"ta zakamuflowany Pan M?Zbyt długo nie było go na forum,więc może zabawia się przed swoim końcem,stając się literatem?Ale jeśli daje to poczytność portalowi,to właściwie dlaczego nie? :|



I to cię boli ,nawet jeśli ,to co :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza