Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z pamiętnika żony, czyli historie o świeżych małżonkach
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 22:25
święte słowa ,obca to obca , ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Christofera niezalogowany
13 października 2016r. o 23:03
I Ty tak o swojej żonie? Wstydź się.
Jestem ciekaw jak Ty wyglądasz, jak się starasz? Pomagasz żonie? Wyprzedzasz, jej życzenia, marzenia? Jestem pewien, że nie.
W seksie tez odwalasz zapewne hauture.
My chłopy jednak jesteśmy do szpiku egoistami i zboczencami. Dobre zarlo, łóżko - aby ona cały czas była aktywna, ja leżę i czekam aż mi się podniesie, a jak nie, to winę zwale na nia. Mniej lub bardziej subtelnie. I tak sobie żyję, kukam i czekam aż znajdzie się kolejna głupia ale z kasa do oskubania. Bo poderwać kobiete to tylko kwestia czasu lub kasy jak mówił mi kiedyś pewien mierniczy i ja to potwierdzam. A one myślą, że je kochamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewcia niezalogowany
13 października 2016r. o 23:51
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 9:56
~Do: Christofera napisał(a): I Ty tak o swojej żonie? Wstydź się.
Jestem ciekaw jak Ty wyglądasz, jak się starasz? Pomagasz żonie? Wyprzedzasz, jej życzenia, marzenia? Jestem pewien, że nie.
W seksie tez odwalasz zapewne hauture.
My chłopy jednak jesteśmy do szpiku egoistami i zboczencami. Dobre zarlo, łóżko - aby ona cały czas była aktywna, ja leżę i czekam aż mi się podniesie, a jak nie, to winę zwale na nia. Mniej lub bardziej subtelnie. I tak sobie żyję, kukam i czekam aż znajdzie się kolejna głupia ale z kasa do oskubania. Bo poderwać kobiete to tylko kwestia czasu lub kasy jak mówił mi kiedyś pewien mierniczy i ja to potwierdzam. A one myślą, że je kochamy.



Brawo Tobie :* w końcu jest ktoś kto myśli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Christofer niezalogowany
14 października 2016r. o 10:26
Jezeli tak robisz jak napisałes to poprostu burakiem jestes. Nie mierz wszystich swoją miarą. Pewnie nie jestes facetem a kobietą którą, dotknął mój tekst i musialaś odreagować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
14 października 2016r. o 10:28
Zabawny felieton a komentarze jeszcze bardziej.

Tekst napisany pół-żartem pół-serio, ale w niektórych komentarzach widać pełną powagę!
Ze wszystkiego można wnioskować, że mężowie to leniwe opijusy, które nic nie potrafią, mają gdzieś żony i tęsknią za atrakcyjnymi małolatami, które niestety nawet na nich nie spojrzą, w domu panowie pełnią funkcję bankomatu, do niczego innego się nie nadają. Natomiast żony to prostytutki, nie dość, że bardzo drogie to jeszcze niechętne, marudzące, grube, brzydkie, przydają się ewentualnie do gotowania, za to potrafią samozapładniać się i robią to zapewne na przekór mężom, same zawodowo nie pracują, nie potrafią zarabiać pieniędzy dlatego "doją domowy bankomat" :P

Komiczne...albo tragiczne?
Czytając można się pośmiać albo załamać...że w takim razie nie warto zakładać związku. A najdziwniejsze jest to, że wszyscy to wiedzą od dawna, więc jakim cudem nasz gatunek jeszcze nie wyginął (wszak wiemy, że partenogeneza tak naprawdę u ludzkich samic wcale nie występuje i do zapłodnienia dochodzi przy udziale dwóch osobników przeciwnych płci...)?
Dlaczego w dalszym ciągu łączymy się w pary i zakładamy rodziny...po to żeby potem narzekać? A może człowiek młody to głupi i się wiąże, a potem żałuje, ale nie bardzo potrafi się z tego nieszczęścia wyplątać?
Miłość łącząca przyjaźń, wsparcie i zrozumienie drugiej osoby, akceptacja wad i dostrzeganie zalet, wspólne spędzanie przyjemnie czasu, teoria "wskoczenia dla drugiej osoby w ogień" to tylko w bajkach jak rozumiem?

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 13:18
Niestety tak, to wszystko po X latach prowadzi do kochanki/kochanek/ skoków w bok, albo ze strony faceta lub kobiety- w większości przypadków.
Kobiety lub mężczyzni przestają po jakimś czasie dbać o siebie- jest to wypadkowa wielu czynników-dzieci, przepracowanie, stres, lenistwo, itd.
Zwalanie na brak czasu, dzieci, przepracowanie to jedna sprawa- jeżeli ktoś chce będzie ćwiczył i dbał o siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 13:33
"~zona
Nie cichodajka to taka baba ktora daje dupy bo lubi to dla niej frajda"

Hi, hi. To znaczy, że żony nie lubiące dawać dupy to głośnodajki? Za mąż wychodzą, żeby spółkować tylko wtedy, kiedy będą się rozmnażać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.