Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Moderator czy cenzor ?

11445
PanM
18 października 2016r. o 10:11
Kto potrafi merytorycznie wskazać czym powinny a czym się różnią te dwie formy korygowania cudzych tekstów ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2016r. o 10:15
odpowiedz jest cholernie prosta ale ...
poczekam na wypowiedzi :D


o ile temat ''doczeka'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
18 października 2016r. o 10:25
Temat do zamknięcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
18 października 2016r. o 10:34
Nie jest źle, na konkurencyjnym forum na 20 moich odpowiedzi żadna się nie ukazała :) Chyba jestem na czarnej liście :>
Tu ukazują się wszystkie, nikt mi nie ocenzurował, usunął żadnego tematu, żadnej odpowiedzi.
Kilka razy krytykowałem właściciela forum na tematy np o Nowogrodźcu i te posty nie zostały skasowane.
Żeby jeszcze byli za PiS .... :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mb niezalogowany
18 października 2016r. o 10:52
Blackjack napisał(a): Nie jest źle, na konkurencyjnym forum na 20 moich odpowiedzi żadna się nie ukazała :) Chyba jestem na czarnej liście :>
Tu ukazują się wszystkie...
Mam podobne zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 października 2016r. o 11:02
PanM napisał(a): Kto potrafi merytorycznie wskazać czym powinny a czym się różnią te dwie formy korygowania cudzych tekstów ?


przemciu prowadzenie portalu bez moderowania czy cenzury jest niemozliwe.
nie ma takiej opcji z powodow moralnych lub prawnych. to, ze autor sam odpowiada za swoje komenty czy artykuly jest tylko zabezpieczeniem dla wlasciciela portalu ale to nie znaczy, ze on sam unika odpowiedzialnosci, za to co dzieje sie na portalu. zaliczylem na innych portalach ponad 30 banow i wiem co pisze. krzysiu ormowiec i benio juz dawno wyslali mnie w kosmos a tutaj moge sobie dbac o poprawnosc merytoryczna, wiedzac o tym, ze moje komenty tez sa wysylane w kosmos. nie jestes kims uprzywilejowanym, autorytetem, swietym antonim macierewiczem aby twoj koment nie nadawal sie do wystrzelenia w kosmos, wiec wyluzuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxxxx niezalogowany
18 października 2016r. o 11:45
Panie M, Panie Falco może jak zaczniecie pisać jak normalni ludzie to wasze posty nie będą usuwane. Teraz piszecie jakbyście zjedli wszystkie rozumy, czytaj bredzicie. Dziwię się Mankowi, że was jeszcze toleruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2016r. o 12:12
~Xxxxx napisał(a): Panie M, Panie Falco może jak zaczniecie pisać jak normalni ludzie to wasze posty nie będą usuwane. Teraz piszecie jakbyście zjedli wszystkie rozumy, czytaj bredzicie. Dziwię się Mankowi, że was jeszcze toleruje.


Panie ''X''
a co uważa Pan za ''normalne'' pisanie ?
ale uczciwiej będzie jak kolejnym razem napisze Pan o moich postach''moderowane'' a nie ''usuwane'' ;)
nie są usuwane ...
ta ''moderacja'' też dotyczy jakiegoś niezrozumiałego dla mnie pędu ''moderatora'' do ''podawania zródła''
żaden z moderatorów nie wyjaśnił mi po co mu ta wiedza ...
każdy z forumowiczów może mnie zapytać przecież o to jak ktos kto pyał o reżysera ''Smoleńska'' i odmowę przyjęcia nagrody
czy ja odmówiłem odpowiedzi co do zródła informacji?...nie :)

jestem daleki do doskonałości i do pozjadania ''wszystkich rozumów''
a co Pan teraz zrobił powyżej?
co jest podstawą do pańskiego twierdzenia że ''bredzę ''
może to więc Pan czuje że je pozjadał ...
świadczyć o tym może i to że pisze Pan do admina że ''dziwię się '' itd

czy to jest dla Pana jasne?
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza