Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Moderator czy cenzor ?

~ niezalogowany
18 października 2016r. o 12:30
to jest jasne tylko dla ciebie geniuszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2016r. o 12:38
rozwiń tę swoją jakże ''błyskotliwą '' myśl :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 13:18
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a): Kto potrafi merytorycznie wskazać czym powinny a czym się różnią te dwie formy korygowania cudzych tekstów ?


przemciu prowadzenie portalu bez moderowania czy cenzury jest niemozliwe.
nie ma takiej opcji z powodow moralnych lub prawnych. to, ze autor sam odpowiada za swoje komenty czy artykuly jest tylko zabezpieczeniem dla wlasciciela portalu ale to nie znaczy, ze on sam unika odpowiedzialnosci, za to co dzieje sie na portalu. zaliczylem na innych portalach ponad 30 banow i wiem co pisze. krzysiu ormowiec i benio juz dawno wyslali mnie w kosmos a tutaj moge sobie dbac o poprawnosc merytoryczna, wiedzac o tym, ze moje komenty tez sa wysylane w kosmos. nie jestes kims uprzywilejowanym, autorytetem, swietym antonim macierewiczem aby twoj koment nie nadawal sie do wystrzelenia w kosmos, wiec wyluzuj.


30 hanów? (...)
to wiele mówi o twoich chorych teoryjkach


Zmoderowano 18.10.2016 godz.13:35 - powód: brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 13:20
30 banów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 13:22
falco napisał(a): rozwiń tę swoją jakże ''błyskotliwą '' myśl :D


taki tępy jesteś geeniuuuszu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 października 2016r. o 13:22
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a): Kto potrafi merytorycznie wskazać czym powinny a czym się różnią te dwie formy korygowania cudzych tekstów ?


przemciu prowadzenie portalu bez moderowania czy cenzury jest niemozliwe.
nie ma takiej opcji z powodow moralnych lub prawnych. to, ze autor sam odpowiada za swoje komenty czy artykuly jest tylko zabezpieczeniem dla wlasciciela portalu ale to nie znaczy, ze on sam unika odpowiedzialnosci, za to co dzieje sie na portalu. zaliczylem na innych portalach ponad 30 banow i wiem co pisze. krzysiu ormowiec i benio juz dawno wyslali mnie w kosmos a tutaj moge sobie dbac o poprawnosc merytoryczna, wiedzac o tym, ze moje komenty tez sa wysylane w kosmos. nie jestes kims uprzywilejowanym, autorytetem, swietym antonim macierewiczem aby twoj koment nie nadawal sie do wystrzelenia w kosmos, wiec wyluzuj.


Zgadzam się z Tobą jednak reguły moderacji powinny być sprecyzowane w taki sposób aby nie budziły kontrowersji.
Na przykład wulgaryzmy , nieudokumentowane pomówienia , anonimowe potwarze itp.
Puszczanie problemu na żywioł wedle widzenia morderatora nie tworzy dobrego klimatu na forum.Redakcja nie powinna być stroną . No chyba że istnieją nieznane szerszemu ogółowi formy zależności pomiędzy portalami a pryncypałami władzy.
Ten temat nie dotyczy konkretnie Bolec-Info. .Ten temat dotyczy całego rynku medialnego w Polsce i jego zależności lub nie od władz.
Niebezpieczeństwem jest fakt że przedstawiciele władzy do opanowania mediów wykorzystują swoją pozycję administracyjną oraz publiczne / nie swoje / pieniądze.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 13:25
jeszcze jeden geniusz
przeczytaj regulamin to nie będziesz pir.d.ił głupot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2016r. o 13:35
bo to widzisz ,nie każdy może być nad wyraz ''rozwinięty'' jak ty np. :D
dlatego w swojej skromności ,grzecznie proszę o wyjaśnienie ''co autor miał na myśli '' :)


Dopisane 18.10.2016r. o godz. 13:35:

~ napisał(a): jeszcze jeden geniusz
przeczytaj regulamin to nie będziesz pir.d.ił głupot


hahaha...

''Użytkownikowi niedozwolone jest :

używanie wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć czyjąś godność,

obrażanie innych osób,

promowania innych stron internetowych,

.....

łamanie ogólnie przyjętych zasad netykiety,(...)''


ile zasad złamałeś?
czy przypadku ''moderowania '' moich postów nie nakłania się mnie do reklamowania tym samym ''innych stron internetowych'' :D

''kij ma zawsze dwa końce'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza