Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ceramika zarobki- obalamy mity!!!

~Glinojad niezalogowany
11 listopada 2016r. o 13:09
Witam!!! Już kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją gdy znajomy zapytał mnie gdzie pracuje, odpowiedziałem że w robię ceramike a on na to ,,OOO proszę to pewnie sporo wyciągasz, ile ??? " A ja na to że najniższą krajową, każdy był zdziwiony że nie zarabiam więcej. Zastanawia mnie to dlaczego każdy się dziwi że w ceramikach płacą najniższa krajową. Może dlatego Bolesławiec to miasto ceramiki? nie mam pojęcia, ktoś coś ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
12 listopada 2016r. o 9:25
maksymalne dziadostwo :) zmień człowieku pracę :) u nas w firmie sprzątaczki mają po 2100 brutto a pracownicy na start 14 brutto ;) praca za minimum nie daje zadnej satysfakcji !! jak można żyć za 1500 netto :) gdzie same opłaty , paliwo itp to 1000 :) min w Polsce powinno być 2500 netto
Ceramika to obciach a nie powód do dumy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
12 listopada 2016r. o 9:38
CNC napisał(a): maksymalne dziadostwo :) zmień człowieku pracę :) u nas w firmie sprzątaczki mają po 2100 brutto a pracownicy na start 14 brutto ;) praca za minimum nie daje zadnej satysfakcji !! jak można żyć za 1500 netto :) gdzie same opłaty , paliwo itp to 1000 :) min w Polsce powinno być 2500 netto
Ceramika to obciach a nie powód do dumy
no no 2100 brutto to kupa kasy ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kijo niezalogowany
12 listopada 2016r. o 9:43
Dziwne, moja znajoma z malarni na łapkę bierze ok. 4tysięcy. Jak nie więcej. Ale nie narzeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kijo niezalogowany
12 listopada 2016r. o 9:43
Dziwne, moja znajoma z malarni na łapkę bierze ok. 4tysięcy. Jak nie więcej. Ale nie narzeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
12 listopada 2016r. o 9:58
~Kijo napisał(a): Dziwne, moja znajoma z malarni na łapkę bierze ok. 4tysięcy. Jak nie więcej. Ale nie narzeka.
chyba za dwa miesiące :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 listopada 2016r. o 10:51
Ja nie wiem w której ceramice aż tyle się zarabia bo ja zarabiam na malarnii do 1900zł i tez nie narzekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2016r. o 11:11
~Ja napisał(a): Ja nie wiem w której ceramice aż tyle się zarabia bo ja zarabiam na malarnii do 1900zł i tez nie narzekam.


Ty zarabiasz a ona bierze na łapkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza