Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~ niezalogowany
10 października 2012r. o 17:36
~misha napisał(a): Czy ktoś wie czy może w BOK-u również odbywają się jakieś zajęcia z pilates, aerobik czy inne? i jaki koszt zajęć?


pilates i aerobik prowadzi Monika w Cezarze, w Bok-u chyba nikt
Z tego co wiem to u Moniki już chyba nie ma miejsca na
październik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bulinka:) niezalogowany
14 grudnia 2012r. o 21:41
W bok-u sa zajecia prowadzone z pilatesu i aerobiku.Koszt karnetu 72zl w tym jest 8 wejsc,jednorazowe 10zl.Zneca sie nad nami Artur M.oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Caroline niezalogowany
18 lutego 2013r. o 20:14
~Bulinka:) napisał(a): W bok-u sa zajecia prowadzone z pilatesu i aerobiku.Koszt karnetu 72zl w tym jest 8 wejsc,jednorazowe 10zl.Zneca sie nad nami Artur M.oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:))


Bulinka powiedz mi w jakie dni jest aerobik? ;) i w jakich godzinach? z gory dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 lutego 2013r. o 20:50
polecam zajecia w pn o 19 w szkole muzycznej czyli taniec wspólczesny koszt 15 zl za h, to lepsze niz aerobic :)
oraz w śr o 19 w mdk podobne zajęcia ale ktos inny prowadzi , też jest fajnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwa niezalogowany
23 kwietnia 2013r. o 16:36
gdzie obecnie w Bolesławcu można chodzić na aerobik (nie kupując karnetu, tylko płacąc za jednorazowe wejścia)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2013r. o 21:27
w BOK-MCC nie musisz karnetu realizować w ciągu jednego miesiąca,wiec sie opłaca ,mozna też wykupic pojedyncze wejscie,jak u innych osób jest ,nie wiem :)
grafik zajęc w BOK-Mcc na stronie www.arturmichulka.pl , o ile nie pomyliłam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bajka niezalogowany
10 września 2013r. o 13:09
czy ktoś się orientuje w jakie dni i w jakich godzinach jest aerobik u Jolki I LO?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
10 września 2013r. o 13:14
https://www.facebook.com/pages/Jolanta-Anasiewicz-Fitness-Inspiration/295377713939171?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego