Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

praca w niemczech

15474
#Daniel123456789 nieaktywny
22 grudnia 2016r. o 23:16
Szukam pracy w niemczech blisko granicy?ktoś coś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Autor niezalogowany
22 grudnia 2016r. o 23:49
Blisko granicy zarobisz 8,5 E, także nie wiem czy się opłaca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 8:27
~Autor napisał(a): Blisko granicy zarobisz 8,5 E, także nie wiem czy się opłaca
1360 e=5916 zł no nie nie opłaca się w obozie pracy w wykrotach zarobisz 1360 zł i to się opłaca?a we frankfurcie nad menem dostaniesz 9,5 e wielka różnica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 8:48
~klucznick napisał(a):
~Autor napisał(a): Blisko granicy zarobisz 8,5 E, także nie wiem czy się opłaca
1360 e=5916 zł no nie nie opłaca się w obozie pracy w wykrotach zarobisz 1360 zł i to się opłaca?a we frankfurcie nad menem dostaniesz 9,5 e wielka różnica?


Na początek może i dostaniesz 8,5 E ale brutto .I na koniec miesiąca masz około 900 E na rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pr niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 10:37
8,50 e dostaniesz za proste prace pomocnika nie wymagajace kwalifikacji I bez jezyka. Jak ktos ma fach w reku I zna jezyk moze liczyc na wyzsze stawki, do tego dodatki na dojazdy, swiateczne, urlopowe, kindergeld, odziez robocza, itd... Niemcy to nie Anglia tu naprawde licza sie kwalifikacje. W polsce konczysz studia I proponuja CI najnizsza.mozesz Jeszcze zalozyc wlasna firme I pracowac jako tzw. Selbststaendig I wtedy stawki duzo wyzsze ale musisz Sam wszystko oplacic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pr niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 10:38
8,50 e dostaniesz za proste prace pomocnika nie wymagajace kwalifikacji I bez jezyka. Jak ktos ma fach w reku I zna jezyk moze liczyc na wyzsze stawki, do tego dodatki na dojazdy, swiateczne, urlopowe, kindergeld, odziez robocza, itd... Niemcy to nie Anglia tu naprawde licza sie kwalifikacje. W polsce konczysz studia I proponuja CI najnizsza.mozesz Jeszcze zalozyc wlasna firme I pracowac jako tzw. Selbststaendig I wtedy stawki duzo wyzsze ale musisz Sam wszystko oplacic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 14:39
~ja napisał(a):
~klucznick napisał(a):
~Autor napisał(a): Blisko granicy zarobisz 8,5 E, także nie wiem czy się opłaca
1360 e=5916 zł no nie nie opłaca się w obozie pracy w wykrotach zarobisz 1360 zł i to się opłaca?a we frankfurcie nad menem dostaniesz 9,5 e wielka różnica?


Na początek może i dostaniesz 8,5 E ale brutto .I na koniec miesiąca masz około 900 E na rękę.


dobrze napisałeś: na początek.
ile u nas dostaniesz na początek? 1850 brutto? ile to na ręke?
pusty śmiech ogarnia jak ktoś pyta o prace za granicą i jedno z pierwszych zdań brzmi : ile zarobię? wystarczy zapytać a jak dobrze znasz język obcy?
no wie Pan(i) coś tam umiem, w szkole się uczyłem. póżniej oddzwania do takiego bezpośrednio niemiecki pracodawca i w słuchawce nie słyszy nic innego poza eeeeeee..., yyyyyyy..., mmmmmmm... oczywiście zarobki są też ważne ale trzeba coś sobą reprezentować. nie znasz jezyka, nie masz kwalifikacji, idż za 8,50 po pół roku poznasz trochę jezyk, zdobędziesz kwalifikacje to zarobisz wiecej. przeciętny fachowiec z podstawową znajomością języka nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem pracy ze stawką rozpoczynającą się od 10 euro wzwyż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maniek niezalogowany
23 grudnia 2016r. o 16:22
Tylko zależy gdzie jeszcze to np 10E/H. Na wschodzie Niemiec to dużo, na zachodzie to mało... Zależy co robisz, ile pracujesz, jak znasz język. Sam siedzę za granicą już kilkadziesiąt lat i uwierzcie mi, zaczynałem od strasznie ubogiej stawki, ale teraz, gdy dobrze znam język, wiem u umiem to co robię, to wypłata z rzędu 15 - 18, a nawet ponad 20 E/H, nie jest czymś nieosiągalnym. Bardzo dobrze, ktoś powyżej napisał, ludzie naczytają się ogłoszeń, że praca na początek za np 16E/h, powysyłają ogłoszenia, a potem na rozmowie: eeeeeeeeee, mmmmhmmm. Warto wyjechać, troszkę popracować i piąć się w górę.
Pozdrawiam, Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.