Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pijak czy alkoholik kim jesteś ?

14505
DP
5 marca 2017r. o 20:05
Pannazdzieckiem napisał(a): Jaka tam cześka ? Powiedz mi lepiej Kaczucho , wina jakich krajów zwykłaś preferować o tej porze ? :) Jeszcze mam pół butelki , nie ma więc mowy o cześkach :D


odpowiem tak
Kadarka to świństwo :| :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 marca 2017r. o 20:08
Na czasie --chłopaki skaczą kibice KIBICUJĄ


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2017r. o 20:27
DP napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Jaka tam cześka ? Powiedz mi lepiej Kaczucho , wina jakich krajów zwykłaś preferować o tej porze ? :) Jeszcze mam pół butelki , nie ma więc mowy o cześkach :D


odpowiem tak
Kadarka to świństwo :| :P


Czyli dobrze , ze nie było :D

Ale wciąż nie odpowiedziałaś na pytanie ... wina jakich krain ? ;)

Z za ściany leci Edyta Gepperet



Arczi puścił ... Kc ... zapraszam Cię na kontrolę . :)

i jeszcze ...



Qurcze , to chyba nie muzyka ... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
5 marca 2017r. o 20:34
franca jestem :D
więc już wiesz

EDYTA GEPPERT "NIE ŻAŁUJĘ"
moja ulubiona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2017r. o 20:50
DP napisał(a): franca jestem :D
więc już wiesz

EDYTA GEPPERT "NIE ŻAŁUJĘ"
moja ulubiona :)


A widzisz Kaczucho :* Tyś franca , ja alkoholik :D I wdowiec po przejściach :D



Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
5 marca 2017r. o 20:54
dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 marca 2017r. o 21:16
życzenia[img=1488744998_nt1b73r.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2017r. o 22:11
PanM napisał(a): życzenia[img=1488744998_nt1b73r.jpg]


Przemo , bywasz czasami wqurwiający , ale dziękuję za życzenia . Postaram się przekonać ateistkę do wiedzy o Stwórcy. Zawsze zastanawiało mnie to , dlaczego Ludzie posługują się pismem obrazkowym ? Potrafisz odpowiedzieć Przemo ? :)

Twój wolny rynek nie istnieje od 1913 roku . To wtedy powstał pierwszy bank centralny zwany FED. Noblista Fredman , oszukał Cię. Możesz sobie w dupę włożyć sztolcmanową konstytucję razem z wolnym rynkiem i tym mottem , co masz w stopce. Głupiś Przemo jak but:)

A ponieważ lubię Cię , to mogę być wobec Ciebie szczery :)

Nawet po alkoholu :D

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza