Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pijak czy alkoholik kim jesteś ?

~~Alkoholik niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:56
Co tam czy najedzony zrozumie głodnego . To tak jest czy trzeźwy zdrowy zrozumie alkoholika . Jestem trzeźwym alkoholikiem 24 lata i co stanąć mam na rynku i krzyczeć ja jestem trzeźwy. Oj ludzie to choroba przecie to tak jak żółtaczka , grypa tylko ma inny przebieg . Do dziś dnia zastanawiam się po co mówić o tym że ja trzeźwy. Nie kto chce wyjdzie z nałogu aa kto chce pić niech sobie pije jego życie . Nigdy przenigdy nie da sie tak żeby powiedzieć i już już jestem zdrowy i mogę pić trzeba co rano wstać i powiedzieć te magiczne słowo och dziękuję sobie że jestem trzeźwy. Że nie leże w rynsztoku nie obsikany czy jeszcze jaki tam śmierdzący . Nie nie jestem nawiedzony czy jak tam po prostu dziękuję ja nie piję .Wszystkim tym co zastanawiają się czy próbują to mówię tak Pogody ducha będziesz chciał będziesz zdrowy ale to tu i teraz zależy tylko od ciebie a rodzina przyjaciele jak masz jeszcze ich powinni tobie pomóc nie głaskać ale pomóc bycia przy Tobie . No to część to ja Trzeźwy Alkoholik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ONUFRY niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:58
ANI PIJAK ANI ALKOHOLIK ...PO PROSTU LUBIE SIE NAJEBAC :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 marca 2017r. o 17:29
~~Alkoholik napisał(a): Co tam czy najedzony zrozumie głodnego . To tak jest czy trzeźwy zdrowy zrozumie alkoholika . Jestem trzeźwym alkoholikiem 24 lata i co stanąć mam na rynku i krzyczeć ja jestem trzeźwy. Oj ludzie to choroba przecie to tak jak żółtaczka , grypa tylko ma inny przebieg . Do dziś dnia zastanawiam się po co mówić o tym że ja trzeźwy. Nie kto chce wyjdzie z nałogu aa kto chce pić niech sobie pije jego życie . Nigdy przenigdy nie da sie tak żeby powiedzieć i już już jestem zdrowy i mogę pić trzeba co rano wstać i powiedzieć te magiczne słowo och dziękuję sobie że jestem trzeźwy. Że nie leże w rynsztoku nie obsikany czy jeszcze jaki tam śmierdzący . Nie nie jestem nawiedzony czy jak tam po prostu dziękuję ja nie piję .Wszystkim tym co zastanawiają się czy próbują to mówię tak Pogody ducha będziesz chciał będziesz zdrowy ale to tu i teraz zależy tylko od ciebie a rodzina przyjaciele jak masz jeszcze ich powinni tobie pomóc nie głaskać ale pomóc bycia przy Tobie . No to część to ja Trzeźwy Alkoholik


Poczułem podobną satysfakcję gdy przestałem palić.
Dzisiaj z perspektywy czasu nie mogę uwierzyć że byłem palaczem.
Gratuluję Trzeźwemu .Sam do alkoholu mam stosunek przyjazny .Popijam z przyjemnością ale niewiele i nie z musu.
Nie doprowadzam się do stanu tzw zanietrzeźwienia.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2017r. o 17:59
PanM napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
kc napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Jestem alkoholikiem

Czy ktoś na sali rozumie " Patologię transformacji " Witolda Kieżuna.


Kurczę znowu ktoś z kosmosu wpada w moje klimaty i wstawia swój śmietnik.


Qurwa . Przemo . Ja tolerowałem Paligłupa , kiedy byłeś taki zachwycony. I mówiłem Ci , że gówno z tego będzie. W dupie mam Twoje klimaty i możesz sobie założyć jeszcze trzydzieści tematów , jak masz w zwyczaju , ale nie wqurwiaj mnie , bo śmietnik , to Ty masz w głowie , nie Kieżun i Daukszewicz . Gdybyś czytał coś więcej niż partyjne instrukcje , to być może wiedział byś , że wolny rynek to iluzja. A może nawet wiedział byś czym jest ironia.


Dopisane 05.03.2017r. o godz. 17:59:

No i spieprzyłem cytowanie. Aś mnie wqurwił Przemo.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
5 marca 2017r. o 18:01
PanM napisał(a): Kim jesteś - pijakiem , alkoholikiem a może abstynentem ?
Żyjemy w kraju w którym jak mówi przysłowie nikt za kołnierz nie wylewa.
Czy Ty wiesz do jakiej grupy się zaliczasz ?

Czy lubiąc piwo trzeba zaliczać się albo do alkoholików albo do pijaków ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 marca 2017r. o 18:08
regeneration napisał(a):
PanM napisał(a): Kim jesteś - pijakiem , alkoholikiem a może abstynentem ?
Żyjemy w kraju w którym jak mówi przysłowie nikt za kołnierz nie wylewa.
Czy Ty wiesz do jakiej grupy się zaliczasz ?

Czy lubiąc piwo trzeba zaliczać się albo do alkoholików albo do pijaków ?


Moim zdaniem alkoholik musi i upaja się regularnie w trupa.
Pijak to swego rodzaju smakosz.
Nie musi , nie upija się ale lubi i pociąga to co lubi.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 18:15
Kużwa a kim ja jestem ???własnie siedze sobie i popijam z żoną żuberka następnego hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2017r. o 18:39
regeneration napisał(a): ...
Czy lubiąc piwo trzeba zaliczać się albo do alkoholików albo do pijaków ?


Zregenerowany :) Teoria mówi tak ( wiem , bo byłem na szkoleniu dla alkoholików :D ) jeśli w tym samym czasie w ciągu doby wypijasz regularne dawki etochu , to jesteś alkoholikiem , czyli na tej Planecie wszyscy jesteśmy alkoholikami :D Bo wyobraź sobie , że w anglosaskich domach rodzinna kolacja zawsze okraszona jest winem . W słowiańskich domach rodzinnych kolacji nie ma , bo Słowianie stracili poczucie rodziny , wydymani przez anglosasów .

Tak więc piwo po obiedzie codziennie czyni Cię alkoholikiem . Witaj w klubie :D

Qurcze , czego to jeszcze nowoczesna psychologia nie wymyśli ? :D

Dobra , idę po butelkę Kadarki . Jak odkorkuję , to się zamelduję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego