Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Może posiedzieć nawet 10 lat
~~ja niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 10:04
śmierć dilerom... szumowiny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Playboy niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 10:26
A ile dostali zamieszani w afere amber gold?? Politycy PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kk niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 12:10
Ciekawe czy by Ci nie przeszkadzało jakby ktos Twojemu dziecku sprzedawał smierc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 12:32
~~Playboy napisał(a): A ile dostali zamieszani w afere amber gold?? Politycy PO

A ile dostał poseł Bierecki z PIS za wyprowadzenie milionów że SKOKów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nas niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 12:55
~~Kk napisał(a): Ciekawe czy by Ci nie przeszkadzało jakby ktos Twojemu dziecku sprzedawał smierc



Telewizja pokażę krew i łzy.. biednych matek, bojących się o dzieci... hipokryzja jeszcze większa niż stosowali Sowieci... HHAAHHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Playboy niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 19:06
Pokaż mi poszkodowanych ze skoku? Tą afere wymyślily puste łby. A ja Ci pokaże poszkodowanych przez amber gold, nie wiem czy zmieścili by sie na stadionie narodowym.. A tego dealera to pewnie ktoś podkablował bo wątpie zeby policjantom sie to przyśniło..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mala niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 19:27
bardzo dobrze ze złapali im mniej dilerow tym mniej cpunow!!!!!! Brawo dla naszej policji ze wkoncu wziela się za narkotyki i tepi to gowno. Do pracy lenie a nie na cudzym nie szczęściu zerować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~77777 niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 22:32
Policja, policja nam dokucza. Jak się od nas nie odczepia zaczniemy ich zabijać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.