Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Teatrze Starym
29
Bernard
15 stycznia 2017r. o 22:52
~~wunderwafel napisał(a): Zastanawia mnie dlaczego w Bolesławcu obsługują WOSP wolontariusze z Nowogrodżca ? O 13.00 próbowałem znależć kogoś z puszką -bezskutecznie.
wyglada mi na to,że władze miasta olały temat , Kaczyński nie pokropił a
stołków pilnować trzeba. A kiedy powitamy sojuszników z Colorado ? Czy też bez udziału władz miasta?


Przyczyna jest banalnie prosta: Kiedy podjęto ostateczną decyzję o organizacji koncertu, okazało się, że jest już po terminie rejestracji sztabów. Dlatego chwała wolontariuszom i sztabowcom z Nowogrodźca (Eliza, dzięki), którym chciało się wspomóc akcję w Bolesławcu i spędzili tutaj wiele godzina mimo tego, że mieli swój finał u siebie.

Władze miasta, jakiekolwiek władze nie miały nic do organizacji WOŚP. Chyba że kwestia użyczenia teatru zależała od władz powiatu a nie od pani dyrektor MDK, ale nie mam wiedzy na temat.

A co do godziny 13 z puszką. Już dawno informowaliśmy, że impreza jest od 14, przed 15 byli na miejscu wolontariusze z Nowogrodźca.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A. niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 6:14
Najlepszy jak zawsze POWEREBEL, wystarczy zapytać publiczność. Zresztą widać było entuzjazm widzów na występie tej grupy.
Koncert ogólnie b. udany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 8:24
A ja tak czekałam na światełko do nieba. Wychodziłam na balkon ale niestety.... A tak w ogóle to wiadomo ile zebrano pieniążków?
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 8:27
Do redaktora ta kapela nie nazywa się DBP 59-700 słyszałem i widziałem DBL 59-700.

Na WOŚP w Bolesławcu zaśpiewał Święty Mikołaj wylicytowany niegdyś... na WOŚP w Bolesławcu. Furorę zrobiła kapela DBP 59-700 a pewien pan przyniósł... narty. Zobaczcie sami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 stycznia 2017r. o 8:29
~~A. napisał(a): Najlepszy jak zawsze POWEREBEL, wystarczy zapytać publiczność. Zresztą widać było entuzjazm widzów na występie tej grupy.
Koncert ogólnie b. udany.


Fakt, ponowie z Powerebel super zagrali. Pierwszy raz ich słyszałem, parę fot z ich występu będzie dziś na FB Bobrzan: https://www.facebook.com/bobrzanie/

Mnie się też bardzo podobało DBL 59-700 : )


Dopisane 16.01.2017r. o godz. 08:29:

~~A napisał(a): Do redaktora ta kapela nie nazywa się DBP 59-700 słyszałem i widziałem DBL 59-700.

Na WOŚP w Bolesławcu zaśpiewał Święty Mikołaj wylicytowany niegdyś... na WOŚP w Bolesławcu. Furorę zrobiła kapela DBP 59-700 a pewien pan przyniósł... narty. Zobaczcie sami


Sorki, literówka, tempo było duże, zaraz będzie poprawione : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 8:36
rano (obok Bazyliki) zbierali również do puszek wolontariusze ze Świętoszowa! Im też należą się podziękowania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stowarzyszenie Blues nad Bobrem niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 12:13
~~Ja napisał(a): A ja tak czekałam na światełko do nieba. Wychodziłam na balkon ale niestety.... A tak w ogóle to wiadomo ile zebrano pieniążków?
Pozdrawiam :)


Przykro nam, że rozczarował Cię brak światełka do nieba, pewnie miałaś na myśli fajerwerki, naszym celem była zbiórka pieniędzy na szczytny cel i wspólna zabawa.
Mamy nadzieję, że byłaś z nami w teatrze, a jak nie, to żałuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platforma obywatelska niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 12:19
Nieśmiało zapytam, mam nadzieję, ze się nie narażę

"wystawić kogoś albo coś na niebezpieczeństwo, na działanie czegoś szkodliwego lub sprawić, że ktoś doznał nieprzyjemności"

w jaki sposób Hotel Ambasada sponsorował przekaz z imprezy, kolacja dla dziennikarza?, nocleg? a może inaczej.

Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.