Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droga donikąd
~klucznick niezalogowany
11 lutego 2017r. o 12:39
ładnie to wykończyć i ławkę postawić jakieś barierki i super balkon i dać mu nazwę turbo balkon bolec i rozgłosić na cały świat będą turyści przyjeżdzali(do tego kubki z ceramiki i koszulki z nadrukiem)i parę foto z zołnierzami ukupczylmy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bol niezalogowany
11 lutego 2017r. o 13:13
Podobno Tom Hanks ma odebrać tu malucha na swiecie ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 13:29
Panie Bartoszu przeczytałem pański artykuł , wraz se słynnym dowcipem :D Ale muszę pana rozczarować . Jedyna dobra zmiana jaką obserwuję , to powrót do ośmioklasówek , bo gimbazy nie idzie tolerować . Drzewiej bywało , że jak szczeniak podskakiwał to dostał po łapach linijką i był spokój . Gimbaza potrafi nauczycielowi kosz na śmieci na głowę włożyć i jeszcze się biedak musi tłumaczyć , za swą agresję ... no bo przecież coś sprowokowało młodzież do takiego postępowania.

To jedyna dobra zmiana :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 14:03
A ty myślisz gamoniu, że likwidacja gimnazjów zmieni podejście i zachowanie dzieci? W jakim chorym świecie żyjesz marny malutki człowieku. Tak śmieszne są te twoje komentarze, że nie mogę oprzeć się pokusie żeby na nie nie odpowiedzieć.
Rodzice sposób wychowania niech zmienią. Żeby dzieci miały szacunek do innych muszą się tego nauczyć. Skoro kosz na śmieci zakładają komuś na głowę jest świadectwem tego co wynoszą z domu.
Szkoła (czy to podstawowa, gimnazjalna czy inna) jest od NAUKI a nie od wychowywania. O czym dziś rodzice zapominają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chyba ja niezalogowany
11 lutego 2017r. o 14:13
Bo jak ktoś ładnie powiedział "szkoły się zmienią, a młodzież zostanie ta sama". Jak ktoś ma trociny w głowie, to "gUpi" będzie czy to w podstawówce, czy to w gimnazjum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 15:45
~~on napisał(a): A ty myślisz gamoniu, że likwidacja gimnazjów zmieni podejście i zachowanie dzieci? W jakim chorym świecie żyjesz marny malutki człowieku. Tak śmieszne są te twoje komentarze, że nie mogę oprzeć się pokusie żeby na nie nie odpowiedzieć.
Rodzice sposób wychowania niech zmienią. Żeby dzieci miały szacunek do innych muszą się tego nauczyć. Skoro kosz na śmieci zakładają komuś na głowę jest świadectwem tego co wynoszą z domu.
Szkoła (czy to podstawowa, gimnazjalna czy inna) jest od NAUKI a nie od wychowywania. O czym dziś rodzice zapominają...


Cieszy mnie gamoniu , że dobrze się bawisz . Wszak śmiech to zdrowie , którego Ci życzę. Gdyby szkoła czegokolwiek uczyła to nie było by takich tępaków , jak Ty. Szkoła realizuje podstawę programową , a nie jak się głupkom wydaje uczy myślenia.

Dobra zmiana polega na tym , że hamerykańska gimbaza odchodzi . U nich skutkował ten plan edukacji tym , że 60 procent małolatów do dzisiaj nie wie gdzie jest Europa. U nas bez komórki nie potrafią żyć , a chodzi o to , żeby młode pokolenia miały coś w tych głowach zamiast sieczki. Osobiście to czekam , kiedy lekturą obowiązkową będzie " Doktryna szoku " Naomi Klein , zamiast pierdo.letów w rodzaju " Czarli i fabryka czekolady ". Łysek z pokładu idy był zszedł ostatecznie , Ten obcy i szatan z siódmej klasy też poszli, a na to miejsce wskoczył czarli. Ciekawym co urzędasy jeszcze wymyślą . Jak w przyszłym roku szkolnym synek przyniesie mi wypracowanie o historii Polski , gdzie Bolek , to będzie Bolek , a nie prezydent to wtedy będę mógł powiedzieć , że szkoła zaczęła uczyć ... jak będzie , zobaczymy.

ps . nie zwalaj na rodziców młocie. Są tak zapracowani , że zwyczajnie nie mają czasu wychowywać. Taki jest mój kraj.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 16:53
Ehhhh... Poziom inteligencji to ty masz poniżej zera.
Jeśli ktoś tylko zwróci ci uwagę, sprzeciwi lub będzie miał odmienne zdanie wyzywasz i ubliżasz.
A skoro taki mądry jesteś i piszesz, że dzieci z komórkami tylko latają... Twoje też? Jeśli tak to dlaczego na to pozwalasz, czy może czekasz aż Pani nauczycielka w szkole zabierze? I wtedy polecisz do niej ze swoją niewyparzoną i pretensjami? Czy może twoi nie latają z telefonami... A wtedy skoro twoi nie latają to inni może też nie... Rdza ci mózg pożarła, ot co.
Co do lektur, są obowiązkowe a twoje dzieci mogą nawet doktrynę Hitlera czytać jak je przekonasz...
Ale skoro twoim zdaniem dzieci/młodzież czyta tylko lektury szkolne to żal mi tym bardziej i ciebie i twoich dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 17:51
Moje też :D Ale oprócz tego , że mają Wi fi to mają jeszcze coś co Tobie brakuje ... on , wikary ... czy jak Was tam Stwórca raczy zwać ... nie hałasują i inteligencją w trzy minuty rozkładają takich cieci , jak Ty :) A ja międzyczasie popijam piwko zastanawiając się , czy Komisja Edukacji Narodowej miała coś wspólnego z Rewolucją Francuską ? :D

Twój ruch badziewiaku , uwielbiam szachy . Radek dał mi mata jakieś trzy lata temu , a może pięć :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza