Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droga donikąd
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 19:45
Młodzi są bystrzy, dadzą radę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 20:31
No i tak długo , jak będziecie bandą ludzi bez imienia, tak długo będziecie niewolnikami , ja stary głupiec Wam to mówię.

Kod kreskowy na czole został wymyślony Wikary , jeszcze przed Jezusem. Imię świadomości jest jak imię róży . Umberto Eco był bardzo mądrym facetem , a pani Naomi Klein jest bardzo mądrą Kobietą , a takie głupki jak Ty , co nic nie wiedzą tylko powtarzają podstawę programową i chwalą się elokwencją zajadą daleko w Systemie , ale do Stwórcy masz dalej niż ja :)

A przecież o to chodzi , żeby wrócić do Źródła Miłości.

Mam już to piwko i się delektuję ciszą . Mały przepisuje " Domek w Karkonoszach " , co Edek zapodał , ze słuchu i neta i jestem szczęśliwy .

A Ty baranie , czy jesteś szczęśliwy ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 20:38
Hahaha żyj w tym swoim wyimaginowanym świecie, w którym jesteś kimś. W którym wiesz dużo, jeśli nie wszystko. Stwarzaj wrażenie idealnego. Żyj szczęśliwie w tym swoim świecie.
A gdyby przyszło ci się kiedyś obudzić to wiedz, że jesteś cymbałem, którego nikt (może poza żona, którą bijesz i dziećmi, które się ciebie boją) nie szanuje. Który jest hipokrytą i zwykłym chamem. Jeśli kiedyś otworzysz oczy i ktoś plunie ci w twarz nie otwieraj parasola, bo to nie deszcz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 21:07
~~on napisał(a): Hahaha żyj w tym swoim wyimaginowanym świecie, w którym jesteś kimś. W którym wiesz dużo, jeśli nie wszystko. Stwarzaj wrażenie idealnego. Żyj szczęśliwie w tym swoim świecie.
A gdyby przyszło ci się kiedyś obudzić to wiedz, że jesteś cymbałem, którego nikt (może poza żona, którą bijesz i dziećmi, które się ciebie boją) nie szanuje. Który jest hipokrytą i zwykłym chamem. Jeśli kiedyś otworzysz oczy i ktoś plunie ci w twarz nie otwieraj parasola, bo to nie deszcz :)


Cieciu malinowy , bez imienia spytaj Skornika , Papugę , Hegemona i dziewczyny razem z Alterowiczem . Był czas kiedy podawałem rękę ... oprócz Alterowicza , do tej pory się mnie boi :D Więc nie mów mi , że żyję w wyimaginowanym świecie.

Dobra dzidziuś siusu paciorek i spać ... a ja popatrzę co tam w ścierwomediach :)

Dobrej nocy Wam życzę

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 21:18
Jesteś żałosny... No ale cóż, tacy jak Ty też muszą żyć...
Kolejny raz współczuję twojej rodzinie. Szczerze - to nie jest ironia. Współczuję im szczerze.
Idź napić się piwka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on+ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 21:53
~~on napisał(a): Jesteś żałosny... No ale cóż, tacy jak Ty też muszą żyć...
Kolejny raz współczuję twojej rodzinie. Szczerze - to nie jest ironia. Współczuję im szczerze.
Idź napić się piwka :)



Niepotrzebne twoje współczucie, też bez domieszki ironii-popatrz teraz w lustro i może zobaczysz coś w sobie! Jutro spełnisz obowiązki wobec swojej rodziny, a po tak udanym weekendzie zaczniesz nowy szczęśliwy tydzień swojego życia. Piotr też będzie żył obok Ciebie :-) Dobrej nocy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 22:10
żałośni są ci co patrzą na innych przez pryzmat wlasnej osoby
dobrej nocy :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~John Doe niezalogowany
11 lutego 2017r. o 22:15
Pannazdzieckiem napisał(a): ...ale do Stwórcy masz dalej niż ja :)

A przecież o to chodzi , żeby wrócić do Źródła Miłości...



Ty chcesz wrócić do źródła miłości??? Jak Cię czytam to dochodze do wniosku, że raczej do źródła nienawiści Ci bliżej ;) Ale co ja wiem, przecież się nie podpisałem :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.