Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droga donikąd
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 18:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Moje też :D Ale oprócz tego , że mają Wi fi to mają jeszcze coś co Tobie brakuje ... on , wikary ... czy jak Was tam Stwórca raczy zwać ... nie hałasują i inteligencją w trzy minuty rozkładają takich cieci , jak Ty :) A ja międzyczasie popijam piwko zastanawiając się , czy Komisja Edukacji Narodowej miała coś wspólnego z Rewolucją Francuską ? :D

Twój ruch badziewiaku , uwielbiam szachy . Radek dał mi mata jakieś trzy lata temu , a może pięć :D

Jak uwielbiasz szachy to nie bij konia przy królówce :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chyba ja niezalogowany
11 lutego 2017r. o 18:21
Pannazdzieckiem - Ponoć głupi zawsze najgłośniej krzyczy, że jest najmądrzejszy... czy tam dzieci ma najmądrzejsze. Wsio ryba :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 18:31
Dokładnie, zgodnie z przysłowiem o krowie :)
Pewnie dzieci zamiast na dworze to przed komputerem lub smartfonem. Zero zainteresowań, no chyba że przez ramię tacie zaglądają jakie to on fajne komentarze sadzi... A ile potrafi cytatów z rękawa sypać. Taki fajny :) i tyle z tych zainteresowań. Bo skoro wzorców nie mają skąd czerpać, bo rodzice tacy zabiegani, to sobie umilają czas w najprostszy znany dla siebie sposób. Nie można ich za to winić.
Jednak stary, który wrzeszczy na forum, że młodzież tylko ze smartfonami siedzi, po czym przyznaje że jego dzieci też, to zwykły hipokryta. Kłamca, awanturnik i dureń, który chce zwrócić na siebie uwagę ogółu. Udaje mu się ale co z tego skoro i tak jest zerem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 18:46
Ale to nie ja powiedziałem pierwszy ... gamoniu . To Ty ... Wikary ... On , czy jak Cię tam qurwa zwą.

Ja jestem Piotr Różański , a Ty qurwa kim jesteś ? ... on ... niewiele mi to mówi ... przedstaw się chłopcze . Przemo Moszczyński , używa swego nazwiska , podobnie jak i ja , a Ty ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To niezalogowany
11 lutego 2017r. o 18:54
Ooo facet, który nazywa się panną uderzył w inne tony. Bójcie się. Po IP was namierzy. Wy, którzy sie nie przedstawiacie po imieniu i nazwisku- bójcie się. No tak- racja- już dawno cię ludzie rozszyfrowali - panno lub jak ci tam - zabolało co .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To niezalogowany
11 lutego 2017r. o 18:54
Ooo facet, który nazywa się panną uderzył w inne tony. Bójcie się. Po IP was namierzy. Wy, którzy sie nie przedstawiacie po imieniu i nazwisku- bójcie się. No tak- racja- już dawno cię ludzie rozszyfrowali - panno lub jak ci tam - zabolało co .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2017r. o 19:31
Nie Panowie . Chodzi o to żebyście przestali się czegokolwiek bać . A przede wszyskim edukacji programowej . Mój Autorytet dr Jaśkowski mówi tak :



A Ty Wikary oprócz ubezpieczeń i zbawienia co jeszcze chciałbyś opędzlować ? Może jakąś relikwię ? :D

Dobra , idę po piwo w końcu to sobotni wieczór .... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
11 lutego 2017r. o 19:31
A ja nie zwykłem się przedstawiać każdemu gamoniowi, który o to pyta :)
Zrób sobie tatuaż na czole z imieniem, nazwiskiem, numerem PESEL i numerem dowodu osobistego.
Wtedy będziesz zayebisty :)
Tymczasem wróćmy do temat internetowy trollu, jak likwidacja gimnazjów wpłynie na zachowanie młodzieży?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.