Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ks.Józef Hupa - Nie bierzemy opłat za sakramenty i pogrzeby
~~Rus(ch)ałka niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 10:03
~~A napisał(a): Fajny jest jeszcze proboszcz z ul.Orzeszkowek


Szczególnie na hotelowe balangi w Karpaczu po ostatniej mszy wieczornej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:22
~~xxx napisał(a): U mnie też ksiądz to tylko patrzy na kasę jestem katolikiem ale do kościoła nie chodzę


Ja jestem abstynentem.
Ale chleję codziennie wódę, bo jestem abstynentem niepraktykującym ;)

Ty jesteś myślicielem. Ale niepraktykującym. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:29
~~~MATKA napisał(a): chciałam o chrzcić córkę u Kusika,powiedziałam ,że nie mam tyle pieniędzy ile chciał (500zł).Odpowiedź była..."PRZYJDŹ JAK BĘDZIESZ MIAŁA". Od tamtej poty nie chodzę do swojego kościoła,to nie jest człowiek tylko pieprzony materialista,pewnie ma dużą rodzinę.!!


Ja w ogóle się nie leczę i nie chodzę do lekarza , bo raz byłem u lekarza, który okazał się gnojem :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:53
~~ napisał(a):
~~~MATKA napisał(a): chciałam o chrzcić córkę u Kusika,powiedziałam ,że nie mam tyle pieniędzy ile chciał (500zł).Odpowiedź była..."PRZYJDŹ JAK BĘDZIESZ MIAŁA". Od tamtej poty nie chodzę do swojego kościoła,to nie jest człowiek tylko pieprzony materialista,pewnie ma dużą rodzinę.!!


Ja w ogóle się nie leczę i nie chodzę do lekarza , bo raz byłem u lekarza, który okazał się gnojem :D :D :D


Chrzest mojej młodszej córki odbył się latem w parafii pw. MBNP. I wierzyć mi się nie chce w tę historię. Nie było żadnych cenników, wyłożyliśmy z mężem pieniądze "wg uznania" (dużo mniej niż 500 zł), a córka nie tylko została ochrzczona (przez samego proboszcza, za co jestem mu wdzięczna), ale też kilka miesięcy później odbyła się msza św. w jej intencji.

Ks. Hupa z kolei jest proboszczem mojej "pierwotnej" parafii. Udzielał nam ślubu. Przychylam się do pozytywnych opinii na jego temat, jednocześnie nie mogę zgodzić się na totalną krytykę ks. Kusika. Przeciwnie. Jako aktualna parafianka jestem pełna uznania dla jego działalności i wdzięczna za wsparcie, które od niego otrzymałam w trudnym czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:56
Bo, jak zawsze, najwięcej o kościele i o księżach mają ci co do kościoła nie chodzą, ale plotki chętnie powtórzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4598
#Kangurka nieaktywny
11 kwietnia 2017r. o 14:04
[img=1491912278_ag0w5mi.jpg]

Never give up. There is no such thing as an ending. Just a new beginning :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 14:35
Zamień słowo "księża" na szewcy, sędziowie, policjanci , nauczyciele, harcerze czy inne zawody.
I ten tekst będzie równie sensowny! Bezsensowny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 14:37
Trzeba koniecznie dodać, że to jest tekst wyssany z palca jakiegoś chorego na nienawiść antyklerykalną. Z Kościuszką nie ma nic wspólnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.