Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo udany "Wiosenny bieg"
5901
#danuka nieaktywny
23 kwietnia 2017r. o 18:22
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Chodzi o to, że jak jest w regulaminie 250 m, to ma być 250 m. Nikt do nikogo nie miałby pretensji, jakby przy wydawaniu numerów pani powiedziała, że dystans został zmieniony i 7-9-latki mają biec nie 250 m, a 500 m. Koniec. Kropka. Jak rodzicowi nie pasuje, bo za dużo - rezygnuje i dziecka nie puszcza. Jak rodzicowi wsio-rawno, czy dziecko biegnie 250 m, czy 2x tyle - to puszcza i finał. Takie to trudne??? Ja się dowiedziałam, że dziecko biegło 500 m dopiero po zakończeniu biegu, tak samo, jak trasę zobaczyłam dopiero w trakcie trwania biegu. A to wg mnie - drodzy organizatorzy - nie jest w porządku!!!!!
,

To nauczcie się czytać regulamin drodzy rodzice.



Proponuje samemu nauczyć sie czytać!
Punkt 9.

9. TRASA I DYSTANS
1. Bieg Główny
- dystans: 4 321 m Bobrową Ścieżką Biegową
- trasa crossowa, tereny zielone, zalesione, teren zróżnicowany.
Nawierzchnia szutrowa, ziemna. Trasa wiedzie wzdłuż ścieżki biegowej.
2. Bieg dla dzieci i młodzieży
I kategoria
- dystans: ok. 250 m
II / III kategoria
- dystans: 1000 m
- tereny zielone Ośrodka Wodno-Sportowego.
3. Bieg krasnala
- trasa Ośrodka Wodno-Sportowego - ok 250 m

Jest napisane: I kategoria dystans ok 250m!

https://drive.google.com/file/d/0B9T3PUlIpVHkQWI5SHdNVFZqbTg/view

- godz. 12:05 Bieg krasnala ok. 250m
- godz. 12:05 Biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach ok. 1000 m

- bieg krasnala do 6 lat z podziałem na chłopców i dziewczęta
- biegi dla dzieci i młodzieży od 6 lat do 15 lat w 3 kategoriach (chłopcy i dziewczęta)
- bieg główny od 16 lat w 4 kategoriach z podziałem na kobiety i mężczyzn

Czyli wasze pociechy powyżej szóstego roku życia miały skrócony dystans, żeby mogły spokojnie doczłapać do mety. :P




Dopisane 23.04.2017r. o godz. 18:22:

Proponuje samemu nauczyć sie czytać!
Punkt 9.

9. TRASA I DYSTANS
1. Bieg Główny
- dystans: 4 321 m Bobrową Ścieżką Biegową
- trasa crossowa, tereny zielone, zalesione, teren zróżnicowany.
Nawierzchnia szutrowa, ziemna. Trasa wiedzie wzdłuż ścieżki biegowej.
2. Bieg dla dzieci i młodzieży
I kategoria
- dystans: ok. 250 m
II / III kategoria
- dystans: 1000 m
- tereny zielone Ośrodka Wodno-Sportowego.
3. Bieg krasnala
- trasa Ośrodka Wodno-Sportowego - ok 250 m

Jest napisane: I kategoria dystans ok 250m!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 18:40
- dystans: ok. 250 m

nie 250m, tylko około 250m ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danuka niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 18:50
czyli krasnale tez powinny ponad 500m biec. bo tez maja napisane około 250m!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 18:59
Około, to też może być mniej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 19:07
jaa zacznij, proszę, używać przecinków, czy innych kropek, bo wyszedł z tej przemowy totalny bełkot...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hgd niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 19:17
moze ktos napisac, co bylo z tym nordic walking? bo nie dotrwalam do tego momentu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biegacz niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 20:21
ja jeszcze raz podkreślę, trzeba się zdecydować, czy biegi organizowane są dla zadowolenia organizatorów czy dla biegaczy ? Bo jak dla organizatorów to fakt, na wyniki można czekać nawet miesiąc, a co. Dzisiaj oglądałem warszawski maraton 20 tys. uczestników i co... wyniki były na bieżąco. Tak wiem, zaraz zaczniecie krzyczeć bo elektroniczny pomiar czasu itd, itd. Ale jeszcze raz podkreślam dla kogo organizowany jest bieg ?
Jeżeli spisywali numery wg kolejności na linii mety to wystarczy to podać, każdy swoje nazwisko sobie dopisze ;) No chyba, że to tajemnica, kto i który przybiegł :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 20:48
Już mi się nie chce czytać tego bełkotu. Ostatni raz: bieg jest dla biegaczy, ale niektórzy biegacze mają w nosie organizatorów. Myślą, że wszystko samo się zrobi i musi to być na wczoraj. W W-wie był pomiar elektroniczny i dlatego wyniki były od razu. Taki pomiar na jedną imprezę, to koszt grubo ponad tysiąc złotych. Bieg "między mostami" jest darmowy. Jeżeli chcesz wysoki poziom organizacji, to zapisuj sie na biegi komercyjne, gdzie za pakiet zapłacisz co najmniej 100zł (na tańsze nie radzę, bo znów będziesz narzekał). To nie jest kwestia tylko podania nazwisk, bo jeszcze trzeba punktację dorzucić. To nie jest jeden bieg, tylko kilka w których liczy się punktacja końcowa. Po co podawać szczątkowe dane i później jeszcze raz pełne. A jeszcze zdjęcia trzeba wrzucić, żeby był komplet informacji. Jak nie możesz wysiedzieć jeden dzień w fotelu bez zrzędzenia, to nie przychodź. Nikt cię nie zmusza do biegania, a już na pewno nikt nie chce czytać zrzędzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza