Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie ubezpieczyć samochód?

~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:16
Nightmare napisał(a): Ja mogę polecić kancelarię Rafała Wróbla na Kaszubskiej.


również polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~onlineexpertcompensa niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 11:21
Szanowny Panie, kupując ubezpieczenie samochodu na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do polisy, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Warto również zastanowić się nad zakupem AC. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 15:19
taka firma a na reklamę niema ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Werbena niezalogowany
21 listopada 2019r. o 16:43
~~Ja napisał(a): Jeśli chodzi o kancelarie Rafał Wróbel to również mogę polecić. Bardzo miła obsługa i super ceny. Pozdrawiam.
Byłem.Powiedziałem,że mam na stanie 30 pojazdów.Powiedział ,że zadzwoni.Czekam i czekam ,już pół roku minęło.Chyba zawalony robotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
23 listopada 2019r. o 20:29
veni ,vidi .......ubezpieczyłem ...
szkoda że nie było czasu na kawusię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Leszczyna niezalogowany
23 listopada 2019r. o 20:38
czy wy tez dajecie instukcje jak wyludzic odszkodowanie zrobic kogos na stluczke uszkodzic samochod i jak kogos wrobic czy tez wspolpracujecie z milicjom, jezdzicie za ludzmi namierzacie probujecie rozwalaci i wraciacie... maciemoze takich starych ubezpieczycieli umiecie zacierac slady? TAK TYLKO INFORMACYJNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
23 listopada 2019r. o 20:50
''czy wy też ...''

a może napisz kto tak robi?
potraktuj to jako ''obywatelski obowiązek'' pomijając kwestie prawne bo...
'kto zataja działania bezprawne lub podlegające pod KK ''

chcesz być współwinnym?
jako prawy obywatel powinieneś ostrzec ludzi przed takimi firmami skoro - jeszcze raz ...

''czy wy też '' ;)
masz wiedzę to się z nią podziel a zyskasz sympatię zapewne wielu ludzi chcących naprawdę ubezpieczyć pojazd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21790
#www.infopolisa.com nieaktywny
18 marca 2020r. o 10:04
Uprzejmie informujemy, że nasze biuro, znajdujace sie przy ul. Hutniczej 7 w Bolesławcu jest wciąż normalnie czynne i przyjmuje Klientów, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniamy możemy też załatwić telefonicznie pod numerem tel. 502 219 171, mailowo [email protected] oraz za pośrednictwem komunikatorów Whatsup i Messenger.

Mapa dojazdy na stronie www.ubezpieczymy.com

[img=1584522253_hdx60aw.jpg]



Dopisane 18.03.2020r. o godz. 10:04:

Uprzejmie informujemy, że nasze biuro, znajdujace sie przy ul. Hutniczej 7 w Bolesławcu jest wciąż normalnie czynne i przyjmuje Klientów, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniamy możemy też załatwić telefonicznie pod numerem tel. 502 219 171, mailowo [email protected] oraz za pośrednictwem komunikatorów Whatsup i Messenger.

Mapa dojazdy na stronie www.ubezpieczymy.com

[img=1584522253_hdx60aw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza