Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu
~~T niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 17:44
Ucho bo sie sądem skonczy za takie teksty i poznie przepraszac trzeba bedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ucho niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 17:52
~~T napisał(a): Ucho bo sie sądem skonczy za takie teksty i poznie przepraszac trzeba bedzie

Czyli uważasz że anonimowy bydlak może Tuska nazywać ,,sepleniącą szmatą''i pisać bzdury, że Tuska miejsce jest w więzieniu ,bardzo chętnie go przeproszę niech poda swoje nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 17:55
A nie sepleni? Dla mnie jest szmata i to jest moje zdanie i co ci do tego pajacu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:08
~~;) napisał(a): A nie sepleni? Dla mnie jest szmata i to jest moje zdanie i co ci do tego pajacu?

A dla mnie ty jesteś śmierdzącą szmatą z kibla, Tuska to możesz cmoknąć w pompę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ACHTUNG niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:26
a co teraz robi moderator? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:28
W pompe to tusk moze mnie cmoknac. W dupie mam tego niemca. Siedzi w tych niemczech to niech siedzi. Do szczescia tutaj nikomu ta menda nie jest potrzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudolf niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:32
Dosyć plugawy sposób demonstracji niesił.

A kupa dzisiaj była? jak nie, to marsz do toalety!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:33
możesz to jeszcze raz napisać?
gdzie siedzi? :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.