Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~ksieza na ksiezyc niezalogowany
29 maja 2021r. o 5:18
~~Celestynowy Cytryniec napisał(a): Takie tam tego, dla kontrastu. Jak się żyje z Bogiem to z pogrzebem nie ma problemów.

"Oskarżany o pedofilię biskup Józef Wesołowski (†68 l.) w sobotę został pochowany w Czorsztynie (woj. małopolskie).

W pożegnaniu byłego arcybiskupa uczestniczyło kilkaset osób, głownie księży.

Bp Szkodoń nawoływał wiernych do modlitwy różańcowej za zmarłego nuncjusza.

Mimo zarzutów, jakie na nim ciążyły, został pochowany zgodnie z ceremoniałem przysługującym arcybiskupom
– w sutannie i z pierścieniem arcybiskupim"

"Przed kościołem, w którym obywało się nabożeństwo żałobne pojawili się policjanci" - w jakim celu/charakterze tam byli nawet ja nie ogarniam.


Wielebny Smagliczka odPISze że Bóg go oceni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 maja 2021r. o 5:53
jego może tak...

tutaj na forum on w tej kwestii chce ''robić za boga''
spróbuj mu się ''postawić'' to gotów ''klątwą '' rzucić...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
29 maja 2021r. o 11:18
W Kanadzie znaleziono szczątki 215 dzieci rdzennych mieszkańców. Były pochowane pobliżu jednej ze szkół z internatem. "Ta wiadomość łamie mi serce. To bolesne przypomnienie tego mrocznego i haniebnego rozdziału w historii naszego kraju" - napisał na Twitterze premier Kanady.
Szkoła Kamloops Indian Residential była jedną z największych w Kanadzie i działała od końca XIX wieku do późnych lat siedemdziesiątych XX wieku. Została założona i prowadzona przez Kościół katolicki do czasu przejęcia go przez rząd federalny pod koniec lat sześćdziesiątych. Na stałe została zamknięta około 10 lat później.

"Nie dajmy się. To że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże - wezwał Tadeusz Rydzyk podczas rocznicowej mszy zorganizowanej w 29. urodziny Radia Maryja"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Kiścień niezalogowany
29 maja 2021r. o 11:36
Horus napisał(a): jego może tak...

tutaj na forum on w tej kwestii chce ''robić za boga''
spróbuj mu się ''postawić'' to gotów ''klątwą '' rzucić...:D

Nie rzucam klątw :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Kiścień niezalogowany
29 maja 2021r. o 11:42
~~Niebieskawozielony Bluszczyk napisał(a): (po to właśnie Bóg dał nam wolną wolę)
tu masz odpowiedz
każdy robi co chce i jak chce
przestań robić za kaznodzieję
chyba że ,to rodzaj spełnienia się

Dokładnie tak. Każdy robi co chce i jak chce. Ze mną włącznie. A ty próbujesz mnie kneblować. Niczego ci nie nakazuję. traktuj mnie jak głos w dyskusji. Masz inne zdanie? Proszę bardzo, uzasadnij. Ale "zamknij twarz"???
Kaznodzieję? Do kaznodziei mi daleko. Czuję się raczej poszukiwaczem prawdy życiowej. Liczę że tę odnajdziemy wspólnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
29 maja 2021r. o 11:48


"nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi h.u.j"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Sumak niezalogowany
29 maja 2021r. o 13:21
kiścień vel bluszczyk
prawdy (życiowej),możesz szukać z miss i panną
albo w kk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Sumak niezalogowany
29 maja 2021r. o 13:24
winno być smagliczka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza