Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~wikary niezalogowany
11 lipca 2022r. o 14:49
To gdzie go widziałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
11 lipca 2022r. o 17:19
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Nie twoje,czy to nieprawda ?

Nie moje. A czy prawda czy nie, nie mam wystarczającej wiedzy by to stwierdzić.

Nie masz wiedzy ale głos zbierasz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 lipca 2022r. o 17:23
to cos was łączy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
11 lipca 2022r. o 18:50
Cyklon B dla członków i sympatyków mafii pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 lipca 2022r. o 18:57
~~Horus napisał(a): to cos was łączy...

~~Horus napisał(a): to cos was łączy...

nie produkuj się ''horusie'' bo tu trafiłeś kulą w płot...ramaj to jeden z najrozsądniejszych ludzi na tym forum...
jemu to jedynie możesz kapcie zakładać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 lipca 2022r. o 19:21
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobiały Bieluń napisał(a):
Pomyśl zanim coś napiszesz, to nie boli.

Ja akurat jestem w tym szczęśliwym położeniu (albo może według innych nieszczęśliwym), że nie mam wątpliwości co do tego że naszej religii człowiek sobie nie wymyślił.


Więc Twoja religia pewnie jest dla Ciebie celem nadrzędnym. Jesteś gotowy dla tej idei umrzeć- w razie potrzeby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
12 lipca 2022r. o 8:16
DP napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobiały Bieluń napisał(a):
Pomyśl zanim coś napiszesz, to nie boli.

Ja akurat jestem w tym szczęśliwym położeniu (albo może według innych nieszczęśliwym), że nie mam wątpliwości co do tego że naszej religii człowiek sobie nie wymyślił.


Więc Twoja religia pewnie jest dla Ciebie celem nadrzędnym. Jesteś gotowy dla tej idei umrzeć- w razie potrzeby?

To też biorę pod uwagę. A czy jestem gotów? Okaże się w stosownym czasie. Mam nadzieję że tak. Gdybym powiedział "tak jestem gotowy", zabrzmiałoby to jak deklaracja Stefka Burczymuchy z wierszyka dla dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
12 lipca 2022r. o 8:20
~~Horus napisał(a):
nie produkuj się ''horusie'' bo tu trafiłeś kulą w płot...ramaj to jeden z najrozsądniejszych ludzi na tym forum...
jemu to jedynie możesz kapcie zakładać ...

A moim zdaniem to biedny, pogubiony człowiek. Wczoraj w którymś temacie zaprezentował dwa skrajne stanowiska i jakoś nic mu nie zazgrzytało że coś się nie składa. Typowo lewackie wyłączenie procesów myślowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego