Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Karmelowa Lilia niezalogowany
13 września 2018r. o 23:29
To nie tylko to.Ta jego fascynacja cierpieniem tych dzieci jest chora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 września 2018r. o 23:31
ale ja cytowałem Przeczke, a Falco jest dzisiaj chyba Tulipanem ;) (zaloguj się w końcu) no chyba, że coś pomieszałem :D

a o co w tym temacie chodzi dobrze wiem. I mimo, że do koscioła nie chadzem, to zaczyna mi ten wątek jakoś tak na nerwy działać. chyba przestane klikac w ten temat ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2018r. o 23:35
Co to ma do rzeczy, skoro obaj piszą to samo, bo dzielą się jednym mózgiem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowy Tulipan niezalogowany
13 września 2018r. o 23:35
Z Onetu?
Jestes pewien?
Błądzisz albo jak zwykle bredzisz bo Falco ma ciekawsze źródła
Kiedy znajdziesz fragment z Onetu - napisz , bo w tej chwili jesteś równie wiarygodny jak pisowski Sasin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2018r. o 23:38
won do wyra, pedofalco

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowy Tulipan niezalogowany
13 września 2018r. o 23:55
To już zakrawa o ...izm ...pisanie że " jaram się cierpieniem dzieci"
Skorny i inne pustaki ....
Znajdź jeden z drugim jeden mój wpis opisujący to moje " jaranie"
Takie bzdety to możecie wciskać ciemniakom
Pisałem i piszę o klechach ale do was kmioty taki przekaz nie trafia ,wolicie odwrócić problem ...
Jeszcze wzorem biskupa napiszcie że to wina dzieci ...
nadchodzi być może czas że presja jaką zaczyna wywierać papież na kler zmusi i polskich plebanów do pewnych rozliczeń...
I dlatego mam nadzieję że historia ukrywania Wesołowskiego już się nie powtórzy ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
14 września 2018r. o 0:04
Zaczynasz się tłumaczyć miejscowy głupku? Zacznij się leczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
14 września 2018r. o 8:30
~Rezedowy Tulipan napisał(a): Znajdź jeden z drugim jeden mój wpis opisujący to moje " jaranie"
Takie bzdety to możecie wciskać ciemniakom

Te wpisy zostały zmoderowane a zaraz poszedł ban na twoje konto. Tak więc nie rżnij głupa.
Masz chłopie problem i posłuchaj innych, którzy dobrze ci radzą byś udał się po pomoc do specjalisty. Idź zanim jakiemuś dziecku zrobisz krzywdę. Bo choroba wyraźnie się u ciebie nasila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.