Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Groszkowy Pierwiosnek niezalogowany
12 września 2019r. o 16:20
''Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
9 godz. ·

TO KSIĄDZ ZE SZCZECINA STOI ZA NAZISTOWSKĄ AKCJĄ DYSKRYMINACJI GEJÓW I LESBIJEK

Gdy o sprawie zrobiło się zbyt głośno ksiądz Tomasz Kancelarczyk w panice usuwał wszelkie informacje łączące go z Młodzieżą Wszechpolską oraz politykami PiS. Starał się za wszelką cenę pozacierać ślady, że to on wymyślił, namówił i zorganizował w Szczecinie akcję DEZYNFEKCJI miejsc, w których miały przebywać osoby homoseksualne. Udało nam się jednak zdobyć dowód na to, że to on inicjował przestępcze działania.

TO TEN KSIĄDZ KIERUJE MŁODYMI FASZYSTAMI Z MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ

Poinstruowani przez księdza członkowie PiS oraz działaczka Młodzieży Wszechpolskiej Małgorzata Rudzka wezwali w środę mieszkańców Szczecina, by na organizowany przez nich happening na pl. Solidarności przynieśli ze sobą „sprzęt do dezynfekcji, miotły, spryskiwacze”, by usunąć „szkodniki i zanieczyszczenia”. – Będzie to symboliczny gest usuwania z ulic ideologii LGBT – tłumaczył Matecki.''

a może klecho zacznij oczyszczać swoje środowisko z kolesi pedofili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 września 2019r. o 17:20
A ty kiedy zaczniesz oczyszczać swoje środowisko, wąsaczu? Złapałeś chociaż jednego? Czy kopiuj-wklej to cała twoja "walka"? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Czubatka niezalogowany
12 września 2019r. o 18:44
skorn napisał(a): A ty kiedy zaczniesz oczyszczać swoje środowisko, wąsaczu? Złapałeś chociaż jednego? Czy kopiuj-wklej to cała twoja "walka"? : )



Przejechalem przez wszystkie zgloszenia do moderacji i wszystko wyciąłem.

Skorn, kc - dzięki za zgłoszenie tego spamera.

Pozdr,
Marcin
Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim


SPRZEDAJNE SYGNALIŚCI , niepokalane katoliki niezłomne . Plwam na was .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Pierwiosnek niezalogowany
12 września 2019r. o 19:46
cieniasie korniszonie....
znowu piszesz do mnie a nie ja do ciebie ...po co te zaczepki kmiotku?...czy po to byś za chwilę się wylogował i jako jakaś ''petunia'' pluł za krzaka?
tylko nie pisz głupot że ty zawsze piszesz jako zalogowany bo ty już zaliczyłeś pół ''ogrodu botanicznego'' emema ...hahahaha

teraz też domyślam się dlaczego emem nie chce -niczym ...y swojej listy sędziów :]-opublikować obiecanej przed laty listy forumowiczów najczęściej zgłaszających posty do moderacji...

byłbyś liderem ? myślę że tak ...hahahahaha
no ...może jeszcze były alter...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 września 2019r. o 20:07
Co w tym złego albo śmiesznego, że ktoś zgłasza post do moderacji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Pierwiosnek niezalogowany
12 września 2019r. o 20:36
nic złego ale śmieszne może być jeśli moderator podał by powód interwencji ...

bezsensowne ''powód Kazimierz'' nic mi nie mówi bo ''powodem '' może być to że przekonania polityczne Kazimierza może być inne niż moje a wtedy Kazimierz naraziłby się na śmieszność biorąc pod uwagę to że ''z urzędu '' powinien być na forum ''apolityczny''

śmieszne mogło by być również to że ktoś zgłosiłby powód moderacji podpierając to słynnym już ''atakiem na wiarę''

dlatego poznanie tego kto zgłasza post do moderacji nie jest dla mnie ważne a powód ...
przecież te słynne już ''zrzuty'' moich postów w większości nikomu nic nie mówiły ...
pytałem wielokrotnie o to co kto wie o ich treściach i co?...nikt nie odpowiedział więc ...;)

jak myślisz? twój ostatni post w dziale tech. -ten który nie zmoderowano :] a usunięto bez śladu gdybym poddał pod ''moderację'' za ''chamstwo'' zostałby opatrzony napisem-''zmoderowano za chamstwo'' lub ''wyzwiska''? jestem pewien że nie ...
dlaczego? za ''kolesiostwo'' lub nazwijmy to tak -wykonywanie kreciej roboty którą nie chce lub nie ma czasu babrać się emem ...

pamiętasz jego treść? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 września 2019r. o 20:51
kc napisał(a): Co w tym złego albo śmiesznego, że ktoś zgłasza post do moderacji ?


Nic Droga Kc. :)

Ale Głupią Papugę , która powolutku czai , jak jest manipulowana systemem dwupartyjnym ( szkoda , że d.ebi nie czytał Sapkowskiego i przesłania Wiedćmina .... ha, ha , ha :) )

Dajmy Bratu odpocząć ... qurwa chyba księdzem zostanę na w starość i będę gwałcił osiemnastomiesięczne dziewczynki . Ale zanim zacznę to robić ... muszę się przespać .... śmierć Przyjaciela ... Rycha ... zdruzgotała mnie , jak kiedyś Artura ...

Dobranoc Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Pierwiosnek niezalogowany
12 września 2019r. o 21:00
czy podobnie jak śmierć Sentinela ?
nie przeszkodziło ci to później obrabiać du..ę jego żonie w swoim ''stylu'' czyli za plecami ...

wzrok już nie ten sprzed dwudziestu lat ale pamięć mam wyśmienitą ...
a na dodatek mam swój ''ipeenek'' a tam ''cała prawda -całą dobę ''

właśnie ....ta obecnie ''droga kc '' o kim to pisała ''pan lepkie rączki''?....hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.