Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
11 października 2019r. o 7:59
No to chyba PiS :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Malina niezalogowany
11 października 2019r. o 8:58
o jakiej ''władzy'' ty tu pierdzielisz?
jak można nazwać to zbiorowisko politycznych oszołomów wyrwanych często z zapyziałych pozostałości po pegeerach czy jakichś niewielkich aptek?
nazywasz ''władzą '' częstych potomków dawnej ''komuny'' a dzisiaj próbujących się od tego odciąć jak niejaka Krycha''sałata'' co to była przewodniczącą w Zms-ie ale ''nie współpracowała''?
to nie przymierzając dziwka która niby się przyjęła do burdelu ale się nie ''bzykała'' :]
prawie tą samą historyjkę opowiada wasz komuszy prokurator co to był prokuratorem ale tylko po to by bronić opozycjonistów ...
daj sobie spokój z tym pisaniem farmazonów :]
władza to społeczeństwo która pośrednio daje ''władzę '' posłom ale i to społeczeństwo potrafi tej ''władzy'' pokazać środkowy palec i wyjść na ulice miast ...

tego się boicie ...y że po wyborach stracicie szanse na większość konstytucyjną i zaczną was ciągać przed ''trybunały''

stąd jęki waszego prezesiny że ''jak przyjdzie potrzeba to z tymi''totalnymi'' zrobimy ...''




Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
11 października 2019r. o 14:24
Skąd się biorą takie miernoty umysłowe o tak dennej wyobraźni?! Do tego pozbawieni elementarnej pamięci!
PO przejęła władzę w 2007 roku! Ilu, cymbale, pisowców zamknęła przez 8 lat, aby teraz się bali?!

Kruk krukowi oka nie wykole, a okrągłostołowa banda czworga szturcha się w bok wyłącznie tak dla picu!
Tylko ostatni gamoń, jak ty, uwierzy w takie brednie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Grujecznik niezalogowany
11 października 2019r. o 15:16
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Skąd się biorą takie miernoty umysłowe o tak dennej wyobraźni?! Do tego pozbawieni elementarnej pamięci!
PO przejęła władzę w 2007 roku! Ilu, cymbale, pisowców zamknęła przez 8 lat, aby teraz się bali?!

Kruk krukowi oka nie wykole, a okrągłostołowa banda czworga szturcha się w bok wyłącznie tak dla picu!
Tylko ostatni gamoń, jak ty, uwierzy w takie brednie !


no i po co się podniecasz? emocje cię ponoszą i wracasz do swojej ''kultury'' :]
skoro mnie zarzucasz ''niepamięć '' to przypomnij mi ilu to ''aferzystów'' zamknął pis...
przypomnij mi jednego zamkniętego za ''zamach'' smoleński ...(''z każdym dniem jesteśmy bliżej prawdy'')
i co?...i ''G'' :]
co z ''komisją Jakiego?
obiecywał rozliczenie ''bufetowej'' i postawienie jej przed sądem jak tylko skończy prezydenturę ..
i co ?...i ''G''
przypomnij mi co z Sawiczem ...przyznał że wziął kasiorę ...
i co?..i ''G''

więc co ty tu pierdzielisz ?
ja pamięć mam dobrą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Lilak niezalogowany
11 października 2019r. o 17:17

pisowska urna to kremacja !
czy 14 października z łezką w oku powiemy "była sobie Polska" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 października 2019r. o 17:24
Jakbyś miał pamięc dobrą, wąsaczu, to byś nie pisał, że Tusk będzie kogokolwiek rozliczał. Tylko że ty łykasz wszystko bez namysłu co napiszą dziennikarzyny z "oko".

Przeczytałes już wszystkie książki Tokarczuk? Nie? To na co czekasz, chyba nie chcesz być ciemnogrodem, hahahahhhah

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Grujecznik niezalogowany
11 października 2019r. o 18:16
skorn napisał(a): Jakbyś miał pamięc dobrą, wąsaczu, to byś nie pisał, że Tusk będzie kogokolwiek rozliczał. Tylko że ty łykasz wszystko bez namysłu co napiszą dziennikarzyny z "oko".

Przeczytałes już wszystkie książki Tokarczuk? Nie? To na co czekasz, chyba nie chcesz być ciemnogrodem, hahahahhhah

jak wróci Tusk to i z tobą zrobi porządek ...oj zrobi...:]

nie lubisz dziennikarzy z oko.press?...wiem -wolisz Gmyza co to teraz został zobowiązany przez sąd do przeprosin w samej reżimówce jacusiowej...
czy przeczytałem książki Tokarczuk?...ani jednej ale mogę być tym ''ciemnogrodem '' bo ja jednak nie jestem ministrem kultury a ten jak chyba czytałeś , też nie przeczytał żadnej ...
a tu ciach ...noblistka ...
a ty?....słyszałeś wcześniej o kimś takim jak Tokarczuk?
wątpię ale znasz Ziemkiewicza ...też zresztą nie do końca bo wtedy nie wklejałbyś wcześniejszych wypowiedzi...
od ''komuny'' nawet zatwardziałe ...y dzisiaj całkowicie się nie odetną ...;)
czytaj i ucz się myśleć ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sanwitalia niezalogowany
11 października 2019r. o 19:46
[img=1565869202_nirq8cw.jpg][img=1565869349_haidbw7.jpg][img=1565869362_w7d40wn.jpg][img=1565869376_ggggjnp.jpg][img=1565869393_x8ecrwi.jpg][img=1565869405_bd0g618.jpg][img=1565869421_f71962c.jpg][img=1565869446_79rr9iv.jpg][img=1565869463_g7kbkmo.jpg][img=1565869477_1hck41j.jpg][img=1565869494_x92fuq9.jpg][img=1565869509_1kd8liy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.