Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ciemnozielona Borówka niezalogowany
25 października 2019r. o 17:10
ZakisiÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 października 2019r. o 17:13
Pannazdzieckiem napisał(a): zobaczymy co powie niezawisły sąd czternastego listopada


Który pokój?

Może pan Kazimierz by sie przeszedł na rozprawę, zrobił wywiad ze skarżącymi się bolecnautami.

Może być ciekawie... : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Migdałowiec niezalogowany
25 października 2019r. o 17:20
skorn napisał(a): Wąsaczowi zawsze była bliższa "twórczość" takich "pisarzy" jak Kotliński czy Piotrowski hahahha


wiem ,wiem ...tobie bliskie są ''złote myśli'' korwina co to wolałby dla własnego dziecka...

jak tam?...będziesz kwestował ku pamięci bandziora?
trochę wątpię bo dobroczynność czy charytatywność troszkę nie idą w parze z twoim egoizmem ...stąd jesteś samotny...hahahaha

a może wracając do korwina ,twojego ''guru'' :] też uważasz że kobiety są mniej inteligentne więc twoje wybujałe ''ego'' nie mogło ścierpieć że miałeś taką obok siebie więc nie wytrzymałeś w starciu z jej inteligencją ...
ja wiem że ty wiesz o kim piszę ...

biedaku ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Migdałowiec niezalogowany
25 października 2019r. o 17:22
skorn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): zobaczymy co powie niezawisły sąd czternastego listopada


Który pokój?

Może pan Kazimierz by sie przeszedł na rozprawę, zrobił wywiad ze skarżącymi się bolecnautami.

Może być ciekawie... : )


wybierz się ...będziesz miał może okazję powtórzyć to co tu kiedyś napisałeś o biednych ,oszukanych przez pannę emerytach ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 października 2019r. o 17:46
Mimo wszystko lepszy Korwin niż dwóch morderców : )



Dopisane 25.10.2019r. o godz. 17:46:

Facet, który zdradził własną żonę, robi mi wykłady na temat kobiet...

Pieprzony hipokryta : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Migdałowiec niezalogowany
25 października 2019r. o 18:02
ludzką rzeczą jest błądzić a tylko głupiec wierzy w to że właśnie on jest zawsze idealny ...
a ty jesteś idealny i zawsze w prządku ...prawda?

tobie wykładów o kobietach nie zamierzam robić bo wiesz o nich niewiele ty niewiele i tak z tego nic byś nie zrozumiał ...egocentryku ;) i hipokryto w jednym :]

jedna rozmowa wystarczyła bym poznał dogłębnie kim jesteś ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Piwonia niezalogowany
25 października 2019r. o 18:48
Więcej z Tobą nie będę rozmawiać falco. I każdemu też odradzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2019r. o 18:51
Sala dziewiętnaście Skorniku :) A Tak nawiasem , jeśli już o Kobietach gadamy , to osobiście znam Panią Annę ... współczuć takiego Falco , nic dziwnego Bucu, że nie chce się do Ciebie przytulić :D

A ja mam Tamarę i Lenkę :D I Kocham swój cudowny Promień :)

A może bardziej Biedroń Ci pasuje Bucu ... taki nowoczesny :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza