Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
15 listopada 2019r. o 10:13
"Za nami dopiero dwa pierwsze dni nowych rządów PiSu a dokonali już tylu absurdalnych rzeczy...
- komunista Piotrowicz Sędzią Trybunału Konstytucyjnego❗️
- bankier z Londynu, zostaje nowym Ministrem Finansów (trzeba zaznaczyć że nawet nie mówi po polsku)❗️
- aborcjonistka z lewicowej partii Razem, wybrana na szefową komisji polityki społecznej i RODZINY❗️
-wiceszefową komisji kultury, tęczowa Joanna Scheuring-Wielgus, która gdyby nie immunitet poselski to odpowiadała by przed sądem za zakłócanie Marszu Niepodległości❗️
-Czarzasty(PZPR,SLD), wicemarszałkiem Sejmu❗️

Ponadto
- PIS podwyższa akcyzę na alkohol i papierosy o 10%
- PiS znosi limity składek na ZUS

Sporo jak na 2 dni..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Kielichowiec niezalogowany
15 listopada 2019r. o 10:15
Doszło do ugody, ale to on wygrał? Pisałem, że jak dojdzie co do czego, to będzie pierwszy do ugody. Ale to on on on on sam łon wygrał! Tylko mnie biedaczek rozbawił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 18:35
~~Srebrzystobiały Kielichowiec napisał(a): Doszło do ugody, ale to on wygrał? Pisałem, że jak dojdzie co do czego, to będzie pierwszy do ugody. Ale to on on on on sam łon wygrał! Tylko mnie biedaczek rozbawił.


no proszę ...to dzisiaj robisz za ''kielichowca''? ....hahahaha

doszło do ugody po to ciebie sędzia zapytał czy jeśli ja wyrażę chęć ugody to czy ty ją przyjmiesz
doszło do ugody bo to ja postawiłem warunki a nie ty ...
doszło do ugody bo żenujące było patrzeć na ciebie jak sędzia nawet nie chciał słyszeć o tym że ...''chciałem coś dodać do dokumentacji''

tym samym twoje ''skreeny'' poszły się ...teraz masz czym się podetrzeć ...hahaha

czy ja cię rozbawiłem ?
opisz tu zainteresowanym jak cię potraktowałem na korytarzu sądowym ...:]
myślę że wielu byś tym tu ubawił ...ale ty nie masz ''jaj ''
a honor ?
dawno zapomniałeś czym jest :]

czy na sali nie powiedziałem jasno- nie musiało to się kończyć w sądzie -wystarczyło napisać to zwykłe ''przepraszam,przegiąłem ...''

dlatego to na moich a nie twoich warunkach doszło do ugody ...
i tak masz farta z którego zaistnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy :]
ot co ...


czy gdzieś skłamałem ?...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Jastrzębiec niezalogowany
15 listopada 2019r. o 18:49
Nerwowy januszu motasz się już, to nie Pannazdzieckiem napisał post, na który tak nerwowo odpowiadasz. nie musiałem być na sprawie, aby wiedzieć, jak przebiegła. Ta ugoda to twoja porażka. Strach cię obleciał przed wszczęciem i dalszym rozpatrywaniem sprawy, bo wtedy sąd przyjąłby screeny i zacząłby oceniać ciebie kłótliwy krzykaczu. Ta ugoda to twoja ucieczka. Tak jak pisałem postępowanie pojednawcze kończy się ugodą, wtedy kiedy obie strony wyrażą zgodę, więc to gówno twoja wygrana. Pannazdzieckiem prawdopodobnie chciał na tym zakończyć, aby się nie kopać z koniem. Wystarczyło, aby sąd was postraszył konsekwencjami dalszego postępowania, abyś narobił w gacie. Cienias jesteś.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 19:19
~~Celestynowy Jastrzębiec napisał(a): Nerwowy januszu motasz się już, to nie Pannazdzieckiem napisał post, na który tak nerwowo odpowiadasz. nie musiałem być na sprawie, aby wiedzieć, jak przebiegła. Ta ugoda to twoja porażka. Strach cię obleciał przed wszczęciem i dalszym rozpatrywaniem sprawy, bo wtedy sąd przyjąłby screeny i zacząłby oceniać ciebie kłótliwy krzykaczu. Ta ugoda to twoja ucieczka. Tak jak pisałem postępowanie pojednawcze kończy się ugodą, wtedy kiedy obie strony wyrażą zgodę, więc to gówno twoja wygrana. Pannazdzieckiem prawdopodobnie chciał na tym zakończyć, aby się nie kopać z koniem. Wystarczyło, aby sąd was postraszył konsekwencjami dalszego postępowania, abyś narobił w gacie. Cienias jesteś.



mam czas ...czekam na kolejny wpis z przeprosinami więc mogę i z toba popisać :]
fantazja cię ponosi z tym ''miotaniem''
nie byłeś na sprawie a wiesz jak przebiegała?...zapewne masz info z ''pierwszej ręki'' :]

gościu ...napisałeś tu coś co zdradza to kim jesteś lub to kto przedstawił ci te ''fakty''
ale przypomnę lub cię uświadomię ...;)

sąd screeny odrzucił ZANIM ja wyraziłem zgodę na ugodę ...
to było zaraz na początku rozprawy kiedy to POZWANY chciał je przedstawić ...
co sędzia powiedział? ''odrzucam'' ....:]


ugoda to moja ''ucieczka''?
żart ?
dlaczego więc POZWANY nie sprzeciwił się tej ugodzie?
dlaczego bez słowa protestu przyjął warunki jakie przedstawiłem sądowi a ten odczytał to pozwanemu ?


bo nie chciał ''kopać się z koniem'' ?
a ja myślę że zdawał sobie sprawę z przegranej i nie chciał pogarszać swojej sytuacji ...

a jakimi to ''konsekwencjami '' miał mnie postraszyć sąd?
jedyne konsekwencje poniósł by pozwany -obecnie przegrany :] ...

na koniec :)

cieniasie?
ten ''cienias'' odzyska wpłacone wcześniej trzy stówki czego by nie było gdyby przegrał ...;) myślisz że zmiana sądu cywilnego na karny by mnie przeraziła?...otóż napiszę ci że jeszcze przed rozprawą zastanawiałem się nad pewną sprawą ale jak pisałem wcześniej ...mierzi mnie ta postać i nadal jestem za tym by ''omijał mnie z daleka'' :]

wiem jedno .. TERAZ POD WŁASNYM NICKIEM :]nie napisze nic obraźliwego skierowanego w moją stronę ....to jest moja wygrana :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Wrzosiec niezalogowany
15 listopada 2019r. o 19:29
Głupi jesteś. Jeżeli nie ma orzeczenia o winie, to gówno wygrałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Jarząb niezalogowany
15 listopada 2019r. o 19:45
wygrany ? wygrany to jest sąd ,kasa sie należy obojętnie od kogo.(i papuga z jednej i drugiej strony)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 19:46
~~Jaskrawozielony Wrzosiec napisał(a): Głupi jesteś. Jeżeli nie ma orzeczenia o winie, to gówno wygrałeś.


co ty tu pierdzielisz?
mylisz postępowanie ugodowe z postępowaniem sądowym ...
gościu ...poczytaj coś fachowego zanim zaczniesz pisać kocopoły :]

na takim etapie na jakim odbyło się postępowanie ugodowe zostaje spisany protokół (został spisany ) a niedostosowanie się do jego zapisów jest równoznaczne z niewykonaniem wyroku a to stwarza podstawy do rozpoczęcia czy wszczęcia egzekucji...
tak stanowi prawo kodeksu postępowania cywilnego ...poczytaj ...;)
a jeśli masz z tym trudności napisz ..służę pomocą i ukierunkuję cię na odpowiednie zapisy ...

ja odrobiłem lekcje ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego