Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 19:55
~~Siwawy Jarząb napisał(a): wygrany ? wygrany to jest sąd ,kasa sie należy obojętnie od kogo.(i papuga z jednej i drugiej strony)


masz rację ... w tym przypadku koszty poniesie państwo ...
czyli Kowalski Nowak i inny Zieliński zapłacą podatek od telewizora czy bochna chleba a państwo zapłaci z tego sędziemu ...

ja wpłacone pieniądze w tym przypadku odzyskuję a przecież mogłem dopłacić tylko 220 złotych i sprawa nadal by się toczyła tyle że piętro wyżej ...;)

dzisiaj usłyszałem od znajomego ...-dlaczego mu odpuściłeś ?
nie wiem dlaczego o to mnie zapytał ...może dlatego że też go zna ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 20:28
i ponownie ''szatan'' zaatakował biednego księżulę ...
omotał ,opętał działając pod postaciami małych dziewczynek ...

''Mariusz W., nazywany przez parafian „księdzem od dzieci” przez dwa lata miał molestować seksualnie uczennice szkoły podstawowej w Nowym Targu. Duchowny przyznał się do winy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Sprawa wyszła na jaw trzy lata temu

półtora roku temu do sądu wpłynął akt oskarżenia. Wówczas sam oskarżony nie chciał przyznać się do winy. Tłumaczył, że dzieci go lubiły i same się do niego przytulały, ale nie było w tym żadnych zachowań seksualnych. Wspominał, że w parafii był nazywany „księdzem od dzieci".

Dopiero w ubiegłym tygodniu ksiądz Mariusz W. przyznał się do winy. – Przyznaję się, zrobiłem to...

O duchownym już ponad rok temu pisał portal NaTemat. Po wybuchu afery z jego udziałem, duszpasterz został przeniesiony z parafii w Nowym Targu do jednego z krakowskich kościołów. Mimo zarzutów dot. molestowania, duchowny został hucznie pożegnany przez parafian, do dziś niektórzy z nich zarzucają dziewczynkom kłamstwo. – Ten, co posadził księdza to będzie się w piekle smażył. Te małe „paproki”, jak ja to nazywam (...) ''

''paproki'' ? a w naszych rejonach ''wierne parafianki '' nazywają molestowane dziewczynki w podobnym wieku ''małymi prostytutkami ''

hmmm..co kraj to obyczaj ....albo''obyczajówka '' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Heliotrop niezalogowany
15 listopada 2019r. o 20:35
~~Myszaty Łubin napisał(a):
~~Jaskrawozielony Wrzosiec napisał(a): Głupi jesteś. Jeżeli nie ma orzeczenia o winie, to gówno wygrałeś.


co ty tu pierdzielisz?
mylisz postępowanie ugodowe z postępowaniem sądowym ...
gościu ...poczytaj coś fachowego zanim zaczniesz pisać kocopoły :]



Jakie mylisz? Właśnie o to chodzi, właśnie dlatego gówno wygrałeś, ale tak się rozmawia z betonowym pustakiem. Dotarło dopiero teraz do niego. co za przypał.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Heliotrop niezalogowany
15 listopada 2019r. o 20:40
~~Myszaty Łubin napisał(a):

dzisiaj usłyszałem od znajomego ...-dlaczego mu odpuściłeś ?


Przecież wiadomo dlaczego. Strach cie obleciał. Za dużo masz na sumieniu cieniasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 21:04
~~Ochrowy Heliotrop napisał(a):
~~Myszaty Łubin napisał(a):
~~Jaskrawozielony Wrzosiec napisał(a): Głupi jesteś. Jeżeli nie ma orzeczenia o winie, to gówno wygrałeś.


co ty tu pierdzielisz?
mylisz postępowanie ugodowe z postępowaniem sądowym ...
gościu ...poczytaj coś fachowego zanim zaczniesz pisać kocopoły :]



Jakie mylisz? Właśnie o to chodzi, właśnie dlatego gówno wygrałeś, ale tak się rozmawia z betonowym pustakiem. Dotarło dopiero teraz do niego. co za przypał.



zdajesz sobie sprawę z tego że nic tu nie napisałeś?
piszesz dla samego pisania i nic więcej :]

ja tu wpadam od czasu do czasu bo mam cel ...
zaglądam do Hyde Parku bo tam będzie to co WYGRAŁEM ...
(albo i nie ...;) )


mianowicie PRZEPROSINY ...hahaha
a mam czas bo zawsze od piątku Falco jak zwykle ma weekend :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
15 listopada 2019r. o 22:04
no ...
a czy zgadzacie się z pomysłem że paetz zwany przez niektórych biskupem a przez niektórych pedofilem może być pochowany w katedrze poznańskiej?
bo mnie się wydaje że to nad wyraz nieprzyzwoity a wręcz kolejny przypadek hańby polskiego Kościoła?
przecież to skandal ...:]
zresztą co tam ...to normalka ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
17 listopada 2019r. o 10:04
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/obiecali-dac-to-musza-zabrac,244,4220

dokąd zmierzasz Polsko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Czubatka niezalogowany
18 listopada 2019r. o 12:26
Na pewno nie tam, gdzie zmierzają tvnewskie gówna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.