Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Kirowa Frezja niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 15:37
już wpłaciłem 5000 zł dla naszego kochanego radia wszystko :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Żurawka niezalogowany
17 kwietnia 2020r. o 6:36
~~Jaskraworuda Jodła napisał(a): "Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radia Maryja i Telewizji Trwam" - zwrócił się do wiernych toruński zakonnik.




Sejm w nocy z czwartku na piątek zdecydował w sprawie poprawek zgłoszonych przez Senat do ustawy dotyczącej pakietu antykryzysowego. "odrzucono głosami PiS-u" testy dla pracowników ochrony zdrowia, jakie według jednego z postulowanych zapisów, mieli oni przechodzić raz w tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 21:11
no i Lucjan ma kolejny powód do zanoszenia się śmiechem...

Tadzik z Torunia -ten od geotermii - teraz trzepie kasiorę na wirusie ...
nie dosyć że sprzedaje maseczki to jeszcze obrazki które mają chronić ludzi i ich domy od zakażenia ...

tylko jedno z drugim z lekka się ''kłóci''

bo jeśli te ''świnte obrazki '' mają chronić to na h... komuś maseczka?

czyli tak jak ''konsekrowane rączęta'' też noszą wirusiki to i te obrazki nie do końca chronią ...

ale pieprzyć to ...przecież one mają za główne zadanie przynosić kasiorę ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Rozplenica niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 15:45
Od kilku do nawet ponad pół tysiąca wiernych będzie mogło od jutra uczestniczyć w mszach i nabożeństwach w kościołach. Ich liczba zależy od wielkości świątyni.

BUK CI ZAPŁAĆ JAROSŁAWIE MNIEJSZY ,NACZELNIKU POLSKI .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Floks niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 8:51
15 obietnic Matki Bożej dla odmawiających różaniec:
1. Wszyscy, którzy wiernie mi służyć będą odmawiając różaniec otrzymają pewne szczególne łaski. 2. Wszystkim odmawiającym różaniec przyrzekam moją szczególniejszą opiekę i wielkie łaski. 3. Różaniec będzie potężną zbroją przeciw piekłu, wyniszczy pożądliwości, usunie grzechy, wytępi herezje. 4. Cnoty i święte czyny zakwitną - wyprosi obfite boże błogosławieństwo; serca ludzkie odwróci od próżnej miłości świata, a pociągnie do miłości Boga i podniesie je do pragnienia rzeczy wiecznych; o, ileż dusz uświęci ta modlitwa. 5. Dusza, która poleca mi się przez różaniec - nie zginie. 6. Ktokolwiek odmawiać będzie pobożnie różaniec święty, rozważając równocześnie tajemnice święte nie zostanie pokonany przez nieszczęście, nie doświadczy karzącej bożej sprawiedliwości, nie umrze nagłą śmiercią; nawróci się, jeśli jest grzesznikiem, jeśli zaś sprawiedliwym - wytrwa w łasce i osiągnie życie wieczne. 7. Prawdziwi czciciele mego różańca nie umrą bez sakramentów świętych. 8. Chcę, aby odmawiający mój różaniec, mieli w życiu i przy śmierci światło i pełnię łask, aby w życiu i przy śmierci uczestniczyli w zasługach świętych. 9. Codziennie uwalniam z czyśćca dusze, które mnie czciły modlitwą różańcową. 10. Prawdziwie dzieci mego różańca osiągną wielką chwałę w niebie. 11. O cokolwiek przez różaniec prosić będziesz - otrzymasz. 12. Rozszerzającym mój różaniec przybędę z pomocą w każdej potrzebie. 13. Otrzymałam od mojego syna obietnicę, że wszyscy obrońcy różańca, będą mieli orędowników w niebie w czasie życia i w godzinie śmierci 14. Wszyscy, którzy odmawiają różaniec są moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, mojego jedynego Syna. 15. Nabożeństwo do mego różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 9:38
w pewien sposób ten ''różaniec'' przypomina mi dawny ''łańcuszek''

roześlij coś tam w liczbie dziesięciu do swoich znajomych a doświadczysz szczęścia i wszelkiej pomyślności ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
3 maja 2020r. o 10:07
mam nowe wieści od Lucjana i ''grzechem'' by było się nimi z wami nie podzielić ...
co też czynię ...

''Sprawa tej ciężko chorej zakonnicy była jedną z głośniejszych w XIX wieku. Bestialskie traktowanie miało miejsce w Polsce, a dokładniej w Krakowie. Siostry z zakonu Karmelitanek na 20 lat umieściły jedną z nich w celi bez okien i z podwójnymi drzwiami.''

Kobietę umieszczono w „pokoju” w którym panowały iście spartańskie warunki. Bez mebli, bez światła a z czasem nawet bez okna, ponieważ zostało ono zamurowane. Jedyne co miała to materac na podłodze i podwójne drzwi, które uniemożliwiały jej kontakt ze światem.

Kobieta wytrzymała tak ponad 20 lat. Przypadek sprawił, że na jeden z krakowskich komisariatów trafił anonimowy list o sytuacji z pobliskiego klasztoru. Kiedy policjanci znaleźli się na miejscu, ich oczom ukazał się łamiący serce widok. Na ziemi siedziała wychudzona, przestraszona kobieta, która ważyła zaledwie nieco ponad 30 kilo.

Siostry, które były odpowiedzialne za całą tę horrendalną sytuację, nie zostały ukarane. Krakowski sąd nie zebrał wystarczającej ilości dowodów do tego, aby można było postawić im jakiekolwiek zarzuty.''

i tu można śmiało zadać sobie pytanie czy coś od tamtych czasów się zmieniło ?
myślę że nie lub niewiele ...
przecież pamiętam niedawne aresztowanie '' siostrzyczki '' znęcającej się nad dziećmi ,pamiętam watykańską aferę z wykorzystywaniem irlandzkich kobiet
pamiętam i inne afery jak np. tą z Bertone i nie chodzi mi tu tylko o jego słynne czerwone Ferrari...

w tym wszystkim jest jednak pewna prawda...
to kłębowisko wron i żmij ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Krwawnica niezalogowany
7 maja 2020r. o 12:46
Wydamy 117 mln zł na muzeum, którego część zostanie poświęcona Radiu Maryja

Ojciec Tadeusz Rydzyk uznał, że w muzeum "Pamięć i Tożsamość", które od roku jest budowane w Toruniu dzięki 117 mln zł z pieniędzy podatników, powstanie ekspozycja skupiająca się na działalności osób, dzięki którym Polska jest katolicka. Znaczna część tej wystawy ma zostać poświęcona Rodzinie Radia Maryja i dziełom powstałym z inicjatywy ojca Rydzyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.