Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Zjazd Absolwentów I LO
~~Ccc 10 czerwca 2017r. o 22:29
Bardzo dużo było osób, którzy nigdy do tej szkoły nie chodziły. Szczególnie z pierwszych rzędów. To śmieszne. Dla kogo ta uroczystość ? Wybory się zbliżają ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~temi 10 czerwca 2017r. o 22:53
Z zainteresowaniem i zaciekawieniem obejrzałem i wysłuchałem wypowiedź Pana "że tak powiem" 1951 r. Ukończenie Tegoż Liceum pozwoliło na dalszą edukację Tego Pana n a uczelniach wyższych i postawienie Go - jak to nazwał - w hierarchii wyższej społeczeństwa. Dlaczego ? Przecież studia o różnych specjalnościach nie predysponują nas do umieszczania na określonych poziomach intelektualnych społeczeństwa. W przechwalaniu się Tego Pana odnoszę wrażenie , że nie do końca trafnie wybierał Ten Pan kierunki swoich studiów i stąd te ich diametralne różnice. A miejsca naszej pracy i stanowiska jakie tam zajmujemy (dyrektor techniczny ? może z-ca dyrektora d/s technicznych ) to rzecz naszego bardziej lub mniej trafnego wyboru , czy też kluczowego nadania.
Z całym szacunkiem łączę pozdrowienia !
temi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard W 1952r 11 czerwca 2017r. o 9:32
Gdyby co niektórzy znali historię i realia Kraju rozwijającego sie po wojennej zawierusze i potrzeby tego kraju nie pisali by tak jak w powyższych tekstach /ludzie z malych miasteczek lub wsi zdobywali zawód i pieli się w drabinie społecznej zostając brygadzistami, mistrzami kadrą kierowniczą a więc mając przed wojną perspektywę pracy jako parobek chyba awansował/ Znacie realia terażniejsze zamykania zakładów lub ich robotyzację my rozbudowę i powstawanie zakładów pracy .Mało było bo z tych 200 tys co niektórzy są chorzy inni odeszli już z tego świata a sala też ma swoje gabaryty ,myślenie nie boli ale widać niektórym sprawia trudności !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard W 1952 r 11 czerwca 2017r. o 10:13
Wysłuchałem z przyjemnością fragmentu tego występu jako nie absolwent LO I lecz TE Legnica i Studium Masażu w Krakowie gdzie też robiliśmy takie pożegnalne akademie :napisałem tak " To mam zawdzięczam właśnie Wam ,nauczycielom moich lat ! To co mam co dal mi tamten świat- nie zawsze docenianych lat,młodych lat.To co mam na dalszą drogę pewny start - za to dziękuję Wam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 11 czerwca 2017r. o 11:38
"~~Ccc
Bardzo dużo było osób, którzy nigdy do tej szkoły nie chodziły. Szczególnie z pierwszych rzędów. " Jeżeli nie, to może goście.

Czy tak niski był poziom nauczania w Waszej szkole? Które osoby, nie którzy.
Po drugie nie każdy miał doskonałe warunki finansowe, więc może pracowali, a do szkoły chodzili wieczorem. To przecież to samo liceum i w większości, ci sami nauczyciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Darek 11 czerwca 2017r. o 13:50
Mieszkam w Bolesławcu i nie wiedziałem o imprezie.... szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIOTR 11 czerwca 2017r. o 16:52
Zjazd Absolwentów I LO, zaliczam do udanych.Tym razem w Starej Alma Mater,klimatycznie i wspominkowo. Kto nie był,niech żałuje ! PS: Zgryźliwcom ,nieudacznikom i frustratom mówimy stanowcze NIE! Kichawa do góry ! :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 11 czerwca 2017r. o 19:07
Za cztery lata będzie 75 lecie. Jak ktoś nie był teraz, to będzie potem.
Co to kichawa? Kichy, bebechy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.