Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spadł z drzewa wieszając stracha na wróble
~~** niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 15:35
czytam ze zrozumieniem ale tekst zmieniono po publikacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hejt niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 15:42
Treść tego tekstu mnie prze raził jako osobę bliską dla której to przykra sytuacja . Informacje z tekstu " do zdarzenia w Wykrotach", "Poszkodowanego zabrał helikopter ratowniczy." Odnoszą się do prawdziwej mającej miejsca sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czepcie sie tranwaju niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 18:13
~~Hejt napisał(a): Treść tego tekstu mnie prze raził jako osobę bliską dla której to przykra sytuacja . Informacje z tekstu " do zdarzenia w Wykrotach", "Poszkodowanego zabrał helikopter ratowniczy." Odnoszą się do prawdziwej mającej miejsca sytuacji.


pusty tekst, pustego portalu szukającego sensacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pod wplywem % niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 19:44
- tak to wlasnie w Wykrotach jest ....jak sie dzien zaczyna od 100 bimberku 70 % , taka nie stety prawda ;( , alkocholizm choroba 21 wieku :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gościnka niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 20:24

Bzdury piszecie takie że szkoda słów. Skąd czerpiecie takie informacje?

Dołączam linka wypadku w Wykrotach z dnia dzisiejszego.

http://.../boleslawiec/wiadomosc/nyE/wypadek-w-powiecie-interwencja-smiglowca-lpr

P.s: Myślę, że powinniście zatrudnić kogoś kto zna się na rzeczy a nie kogoś kto kompletnie nie ma pojęcia o pracy w ''gazecie'' . To nie jest pierwszy artykuł gdzie wszystko jest pogmatwane.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 22:02
Zawsze strażacy się wycofują z tego co powiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 15:05
A widziałem ten śmigłowiec jak leciał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hr niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 18:40
~~ef napisał(a): Obrazek " ni wypiął, ni przypiął" do notki. Lepiej było pokazać "H225 Caracala".
Ten przynajmniej jest helikopterem.

Jakby dać zdjęcie ministra ... tego od armii, to tez byłoby bardziej "apropos". Ten bardziej przypomina tego .... co straszy szpaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.