Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Martyna Czuchraj może nas reprezentować w Tajlandii
~~Aaa niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 13:13
Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 16:41
A co to ma wspólnego ze sportem? Wiem co mówię ,bo sportem zajmuję się zawodowo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xx niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 19:31
Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.

Rodzaje sportu:
sport wyczynowy – forma działalności człowieka, podejmowana dobrowolnie w drodze rywalizacji dla uzyskania maksymalnych wyników sportowych.
sport profesjonalny – rodzaj sportu wyczynowego uprawianego w celach zarobkowych.

Sportowiec zawodowy następnym razem jak chcesz napisać coś mądrego to poczytaj trochę żebyś znowu się nie skompromitował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 21:26
Gra w kapsle też jest jakąś formą aktywności , a czy jest to sport kwalifikowany? bo o taki mi chodziło a nie o dziecinną zabawę. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
1 lipca 2017r. o 12:16
Gratulacje! : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
1 lipca 2017r. o 15:21
Sponsorów można znaleźć, to nie jest problem.
Problem jest taki że ta dyscyplina jest mało popularna i niemedialna a sponsor zostanie niezauważony przez społeczeństwo.
Zamiast szukać sponsora trzeba szukać mediów które tego sponsora wyeksponują gdy ten da pieniądze.
Tutaj potrzeba kooeperacji sponsora z mediami, media dadzą darmowe miejsce na reklamę i wyeksponują sponsora a sponsor wtedy da pieniądze.
Teraz pani szuka sponsora który da pieniądze i będzie liczył na cud w mediach a trzeba zacząć właśnie od mediów a wtedy sponsor się znajdzie jak będą gwarancje rozgłosu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skakanka niezalogowany
1 lipca 2017r. o 21:58
Niech ta dziewczyna się nie dosta!!!
To ja mam być na jej miejscu? Bo ja jestem największą gwiazdą na świecie! Macie mnie po stopach całować!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skakanka niezalogowany
1 lipca 2017r. o 21:58
Niech ta dziewczyna się nie dosta!!!
To ja mam być na jej miejscu? Bo ja jestem największą gwiazdą na świecie! Macie mnie po stopach całować!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza