Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TIRy rozjeżdżają drogę przez Łozy
~~I znowu tiry.. niezalogowany
3 lipca 2017r. o 14:12
Tiry na tory!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lipca 2017r. o 14:22
nie ma pieniędzy na drogi bo poszły na biedne dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lipca 2017r. o 14:57
~~ napisał(a): nie ma pieniędzy na drogi bo poszły na biedne dzieci
Na biedne poszły by i tak z MOPS-u ale poszły i na bogate !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taktoja niezalogowany
3 lipca 2017r. o 17:36
powiedzcie mi , mam załadunek lub rozładunek "tirem" w Swiętoszowie , i jak mam dojechać skoro mój tir ma wysokość 3,8 -3,9 metra ,? no jak mam tam dojechać skoro od żagania są wiadukty 3,4-3,5 metra ? jak inaczej jak przez te nieszczęsne łozy .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Scierwo do wybicia niezalogowany
3 lipca 2017r. o 17:46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pracujący niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:24
Ktoś jest nie doinformowany z tą drogą przez m.Łozy !!! Po pierwsze nie jest 5 ton tylko 8 ton i i tabliczka nie dotyczy autobusów ,pojazdów wojskowy i innych czyli ciągników ,pojazdów leśnych i mieszkańców .Po drugie wystarczyła ulewa w Piątek aby cała droga przerobiła się w dziury .Wystarczyło tylko ten żużel z klińcem które pokryte jest kostka !!i kocie łby .Co niektórzy pamiętają i widać to we fragmentach że po warstwą ziemi jest kostka poniemiecka .A było to zrobione za AR której czołgi się ślizgały i strasznie tłukły jak jechały na platformy kolejowe lub wracały do Świętoszowa. Śmiać mi sie chce że monitoring ,chyba złożony z ludzi którzy będą robić zdiecia i spisywać numery,niech spróbują tylko założyć ,a nie będzie info to p...ne ..........a wyłapać to może za moje zawieszenie i opony jak się zgłoszę z rachunkami za remont i rozcięte opony .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stary mieszkaniec niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:37
~~taktoja napisał(a): powiedzcie mi , mam załadunek lub rozładunek "tirem" w Swiętoszowie , i jak mam dojechać skoro mój tir ma wysokość 3,8 -3,9 metra ,? no jak mam tam dojechać skoro od żagania są wiadukty 3,4-3,5 metra ? jak inaczej jak przez te nieszczęsne łozy .....

kolego troche nadrobisz z Żagania do Szprotawy ze Szprotawy do Małomic i do Rudawicy w lewo i na Świętoszów jadąc od a18 robisz tylko 50km wiecej i jak sie nie w....ić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stary mieszkaniec niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:37
~~taktoja napisał(a): powiedzcie mi , mam załadunek lub rozładunek "tirem" w Swiętoszowie , i jak mam dojechać skoro mój tir ma wysokość 3,8 -3,9 metra ,? no jak mam tam dojechać skoro od żagania są wiadukty 3,4-3,5 metra ? jak inaczej jak przez te nieszczęsne łozy .....

kolego troche nadrobisz z Żagania do Szprotawy ze Szprotawy do Małomic i do Rudawicy w lewo i na Świętoszów jadąc od a18 robisz tylko 50km wiecej i jak sie nie w....ić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.