Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TIRy rozjeżdżają drogę przez Łozy
~~Proste niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:44
Do kierowcy tira. Panie kierowco w takim przypadku to pana szef powinien zająć sie drogą dojazdu do miejsca docelowego. To jego rolą jest i obowiazkiem zawrzeć tak umowe dostawy aby towar dowieźć zgodnie z przepisami i bezpiecznie. Pańską rolą jest to wykonać.
Powinniscie jechac oznaczoną trasą i jezeli okaze sie ze jest most za niski, stanąć tak zeby mie utrudniac przejazdu i zadzwonic do dyspozytora ze ta trasa nie nadaje sie i niech kombinują..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bob niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:44
Absurdem jest oznakowanie wiaduktów w Żaganiu.Jadąc od Iłowej przejeżdża się tirem pod obydwoma chociaż mają oznakowanie 3,7.Jadąc dalej mamy objazd w prawo do Świętoszowa i kolejny wiadukt ,chyba 3,6 .Ja już parę razy przejeżdżałem ,,gruszką,,a teoretycznie nie mogę bo grucha ma wysokość tira.I gdzie tu logika?Jako ciekawostkę dodam,że w Legnicy jest wiadukt 3.1 a przechodzę z 20 cm zapasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lipca 2017r. o 7:35
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): nie ma pieniędzy na drogi bo poszły na biedne dzieci
Na biedne poszły by i tak z MOPS-u ale poszły i na bogate !


i na karme dla kota......tfu, psia jego mac!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aidil niezalogowany
4 lipca 2017r. o 12:20
Najlepiej pozamykać drogi i zrobić objazdy jeszcze gorszymi drogami niż te remontowane.Oto logika drogowców ,a ty kierowco głów się jak bezpiecznie i w miarę szybko dojechać masz do celu.Oto paradoksy życia jakie można spotkać na odcinkach dróg Bolesłąwiec -Lwówek Śl. oraz Bolesłąwiec -Świętoszów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sztandarowiec niezalogowany
4 lipca 2017r. o 17:28
Skoro mieszka się i żyje w dziadowskim rejonie jak Dolny Śląsk cuż poradzić , za niedługo to tam nastanie drugi Czarnobyl a ludzie zaczynają wyjeżdżać za granicę bo już nikomu nie chce się nawet na to patrzeć Bóg zapomniał dawno jakoś wyjechałem 2 miesiące do poznania przejeżdżałem przez różne wioski gorsze i bez sklepów i takiego czegoś nie ma jak w rejonie bolesławieckim. Na co idą tam pieniądze z gminy no jestem ciekaw napewno na głupie fontanny i ławki pomników więcej na rynku trzeba postawić ! ! Skandal!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
4 lipca 2017r. o 17:42
droga na Lwówek powinna być robiona dzień i noc i w weekendy i święta
a nie tak jak teraz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cziczio niezalogowany
4 lipca 2017r. o 17:54
Wulgarny psie zaprzestań zaczekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 lipca 2017r. o 9:04
Bezrobotnych gonic z lopatami meneli cpunow złodziei wojskowych i 500 plus niech kopia równają grabią klepią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza