Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sterylizacja kotki - kto i za ile w Bolesławcu?

~~Aga niezalogowany
11 lipca 2017r. o 21:50
Kotka dzielnie wszystko zniosła. Mam wrażenie że bardziej cierpiała przy porodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zobaczyć człowieka , a nie jego czyn !! niezalogowany
12 lipca 2017r. o 12:31
~~ napisał(a): sterylizacja ?co za okrucieństwo ,

może ciebie by tak wysterylizować


sterylizacja przedłóża życie kota , zapobiega niechcianym miotom , co skutkuje bezdomnością kotów i wiele innych rzeczy ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A.p niezalogowany
12 lipca 2017r. o 17:11
Ciekawe 60zł za sterylizacje? Tam nawet cennik inny wisi. Przeważnie za kota biorą ok 80zl a kotke ok 150zl. I ja tyle tam dawałam ponad 2 lata temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
12 lipca 2017r. o 19:06
~~ napisał(a): sterylizacja ?co za okrucieństwo ,

może ciebie by tak wysterylizować


Ale tu chodziło o kotkę, nie o ciebie, nie pękaj :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paula niezalogowany
12 lipca 2017r. o 21:51
Dokładnie placilam 150 zl za kotkę parę dni temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika niezalogowany
12 lipca 2017r. o 22:38
120 zł u Drozdowskiego w Bożejowicach (łącznie ze zdjęciem szwów po 2 tygodniach). Kotka czuje się dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
12 lipca 2017r. o 23:09
Przepraszam faktycznie 60zł zapłaciłam za "zaczipowanie" kotki a 80zł za sterylizację razem 140zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 lipca 2017r. o 18:36
ja jestem znanym wteryniarzem i chętnie wykastruję kota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.