Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspominali Rzeź Wołyńską
~~Ja niezalogowany
13 lipca 2017r. o 11:15
Zoladka historią nie napelnie a duma i honor nie pozwalaja mi dybac za 1800 zl dlatego wolalem wyjechac na stale za granice jest mi dobrze i nienarzekam a historią to sobie mozna 4 litery podcierac skoro polska ma mnie w d.... to ja polską historie jeszcze głębiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodzieje niezalogowany
13 lipca 2017r. o 11:59
~~Ja napisał(a): Zoladka historią nie napelnie a duma i honor nie pozwalaja mi dybac za 1800 zl dlatego wolalem wyjechac na stale za granice jest mi dobrze i nienarzekam a historią to sobie mozna 4 litery podcierac skoro polska ma mnie w d.... to ja polską historie jeszcze głębiej


To słowa prawdy od zwykłego ziomka.
Ideologia to tłumaczenie sie władzy z kradzieży na ziomach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Ja niezalogowany
13 lipca 2017r. o 14:22
Dziwny sposób myślenia.
Jak nie Polak.
Zgadza się? - jest Pan kompletnym ignorantem?.
Powiem więcej, nie zna Pan ortografii lub Pan zapomniał, a także brak Panu wychowania.
Dlatego proszę tam /?/ pozostać ze swoją dumą i honorem!
Bez Pana "wpisow" damy rade!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 lipca 2017r. o 15:38
Moze i jestem ale mi to wcale nie przeskadza na obczyznie zyje godnie a ty machaj sobie dalej flagą z balkoniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 lipca 2017r. o 15:59
~~Ja napisał(a): Moze i jestem ale mi to wcale nie przeskadza na obczyznie zyje godnie a ty machaj sobie dalej flagą z balkoniku


jakos tobie ta obczyzna obrzydla, jesli sie petasz po polskich portalach a na nich bez znajomosci historii tez miejsca nie zagrzejesz. jak ty zyjesz godnie na obczyznie to ja jestem napoleon, na obczyznie nikt nie zyje godnie, wlacznie z islamistami
myli sie tobie godnosc z glodem, mogles napisac, ze na obczyznie nie chodzisz glodny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do fobiaka niezalogowany
13 lipca 2017r. o 16:25
Jestes tępy w du..e byles
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:05
~~Do fobiaka napisał(a): Jestes tępy w du..e byles


nie chodzi o to, zeby gdzies byc, chodzi o to aby wiedziec i nie zapominac np. rzez wolynska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 lipca 2017r. o 17:13
ale chlopie obudz fantazje przelec sie po boleslawcu zapytaj ludzi czy kogos jakas gowniana rzez interesuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.