Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sonda o muralach
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:03
~~PIOTR napisał(a): Prywatne ściany Panie/Pani połykaczko kijanek ,są ulokowane w przestrzeni publicznej ,wymagającej akceptacji ogółu,czyli wspólnoty mieszkaniowej-gminy. Bazgroły naścienne nie predestynują ich do miana sztuki nawet nawiązującej do "dobrej zmiany". Kicz,kicz,kicz!


Prywatne ściany są w przestrzeni publicznej...
Dobre :D
Wyższe stadium bolszewizmu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do polykacza. Przeciwnik niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:25
Widziałem piękne murale ale to co opisałem nie ma z tym nic wspólnego bo pomijając wydźwięk jaki niesie to zwykle ,kiczowate bazgroły ale jeśli to ci się aż tak podoba to nie widzę żadnego problemu byś zaproponował mi wymalowanie u ciebie takiego "arcydzieła" a które z moimi umiejętnościami zrobię wręcz z rozkoszą
Zresztą to o czym pisze nawet nie powinno być nazwane muralem bo to zapewne efekt jakiejś bandy niedowartościowanych a na pewno nie uświadomionych chuliganów
Ot wzięli ławkowca ,trochę starej farby i postanowili zostać " artystami"
Złapać takich i kazać im to zamalować plus mandat tak jak się to robi z brudzacymi ściany budynków lub wiadukt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:32
Muralem nazywamy obraz na murze. Maluj sobie gdzie chcesz, ja nie mam wolnego muru ale jak ktoś ma i im albo tobie pozwala to jaki w tym problem?
Przecież to nie jest namalowane w Rynku tylko na zad upiu i jaki masz problem?
Zorganizowali się , zapytali właściciela, namalowali za swoje. Co jeszcze trzeba zrobić dla bolszewika aby był usatysfakcjonowany? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolszewik niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:38
Wiem o którym murze tu mowa i jestem pewien że nikt nikogo nie pytał o zgodę
Treść napisów?
Powiem tyle - brakuje tam tylko swastyki i będzie idealnie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:42
i tęczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 16:50
idealnie pasuje do naszych bolszewików od murali

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gdzie te murale? niezalogowany
14 lipca 2017r. o 17:29
gu...kupa w publicznym lesie śmierdzi tak samo jak w prywatnym. Badziew na prywatnej ścianie niczym się nie różni od badziewia na publicznej. I tylko o to tu chodzi. Niech sobie malują co chcą, gdzie chcą i jak chcą, ale niech końcowy efekt nie kaleczy wzroku innych mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lolo niezalogowany
14 lipca 2017r. o 18:17
Same marudy z was i nic się nie podoba to może mohery coś wymyślą co nie zrobisz to i tak źle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza