Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~Czerwonozłota Abelia niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 16:02
Wróci,wróci-prosto na klęczkowską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 czerwca 2018r. o 19:48
~Burawy Cytryniec napisał(a): Przyjdzie nowy rząd to weźmie się i za kaczorów i ich przekręty. Mam nadzieję, że Tusk jak wróci będzie startować na prezydenta, mój głos już ma.


Ryży Olsen ze współczesnego Wermachtu ma Twój głos ? . No qurde , to gdzieś Ty się edukował Cytryniec ? . Gdzieś Ty żył przez ostatnie lata ? Na Karaibach ? Bo ja żyłem w Polsce POpaprańców , a teraz żyję w Polsce PISlanderów . Jedni i drudzy tacy sami . Ręka rąchę myje i nikt nie pójdzie siedzieć , oprócz bezimiennego gościa , co ukradł Snikersa w hipermarkecie , lub butelkę łiskacza . Pomijając AmberGold dla ekonomicznych naiwniaków , to trzeba przyznać , że Ryży Olsen powinien siedzieć choćby za Kopalnię Krupiński , a Kaczor za to , że nie zamierza posadzić Ryżego Olsena ... oni są kumple . Razem wódę chlali przy Okrągłym Stole , wraz z Michnikiem , Kiszczakiem , Bolkiem i Jaruzelem. Ja też lubię wypić , ale w doborowym towarzystwie , lub w samotności , jeśli Inteligencji brakuje ...

Proszę Cię Cytryniec , zweryfikuj swoją wiedzę :)

Dobra , idę chlać w samotności , bo o Doborowym Towarzystwie właśnie marzę :)

Miłego wieczoru Wam życzę Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 22:17
Pannozdzieckiem, nie chle! . Kopalnia Krupiński to nie Olsen, a PiSlanderzy pod wodzą "naczelnika". Olsen ma na koncie inne "wiekopomne dzieła", ale Krupiński został definitywnie załatwiony przez PiS. Ale masz rację w jednym - czy PO czy PiS to żadna różnica. Teraz jest sporo chętnych na kupno zamkniętej przez "patriotyczny" PiS kopalni Krupiński.
Idę sobie winka nalać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Słonecznik niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 22:22
gdzie falcobarany? chciałem ich wygonić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 czerwca 2018r. o 23:02
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): Pannozdzieckiem, nie chle! . Kopalnia Krupiński to nie Olsen, a PiSlanderzy pod wodzą "naczelnika". Olsen ma na koncie inne "wiekopomne dzieła", ale Krupiński został definitywnie załatwiony przez PiS. Ale masz rację w jednym - czy PO czy PiS to żadna różnica. Teraz jest sporo chętnych na kupno zamkniętej przez "patriotyczny" PiS kopalni Krupiński.
Idę sobie winka nalać :)


Szczypior zapominasz o tym , że definitywnie może i tak , ale proces inwestycji i upadku ... pozornego zaczął się od władzy Ryżego Olsena . Rzecz polega na tym , że żydobanksterzy planują na pokolenia ... w różnych nacjach . Planują tak ... pozbawić surowców , władzy i świadomości narodowej , zrobić z Ludzi ludzkie bydło . Komu , jak komu , ale światłej Istocie , jak Ty , nie muszę tłumaczyć :)

Ja tam preferuję wódę :D ... koteczku .... jeszcze kropelke ... no prosze cie ... i bede chrapał :D

Dobrej nocy i smacznego winka Szczypior :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Krokus niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 23:10
widzisz cieciu słoneczniku
kiedy ty klepiesz klawiaturę ja bawię się na wybrzeżu
wiec sam się ''goń '' kmiocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Cynia niezalogowany
17 czerwca 2018r. o 7:48
~~Jaskraworudy Krokus napisał(a): widzisz cieciu słoneczniku
kiedy ty klepiesz klawiaturę ja bawię się na wybrzeżu
wiec sam się ''goń '' kmiocie


Dosypałeś biedakowi ,ze zgryzoty trzepnął Freda .
Biedota dzisiaj MPKiem na Krępnicę .
Pozdrawiam z Cypru .Chwalcie dalej Naczelnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Limnantes niezalogowany
17 czerwca 2018r. o 7:52
matołku masz rozdwojenie jaźni?to się leczy a nie się tu publicznie masturbujesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza