Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Żółtoczerwony Kocanki niezalogowany
10 września 2019r. o 18:36
Moherowy biedny elektorat "dojnej zmiany" jest tak ślepy i głuchy na wszystkie ostrzeżenia że i tak będzie uparcie głosował na pisowską mafię.

Kiedy pisowski lud wreszcie przejrzy na oczy będzie już za późno !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Morwa niezalogowany
10 września 2019r. o 18:39
~~Groszkowy Pierwiosnek napisał(a): Chodzi Prezio po Warszawie i szuka miejsca na swój pomnik. Podszedł pod Kolumnę Zygmunta i mlaszcze :
- Ty, Zygmunt, spadaj stąd, bo ja tu chcę mieć pomnik!
Na to Zygmunt:
- No co ty? Wieje tu od Wisły, zimno, głośno i za wysoko dla ciebie, idź do Kopernika, on ma lepsza miejscówkę.
Prezio pomyślał i poszedł. Podchodzi i mówi:
- Kopernik, zrywaj się stąd, ja tu będę siedział.
Kopernik na to:
- No co ty, tutaj mały ruch i ty mały, nikt cię nie zauważy. Idź do Mickiewicza, tam codziennie świeże kwiaty leżą.
Pomyślał prezio i poszedł. Podchodzi do pomnika i dalej po swojemu:
- Adam, wyrywaj stąd - to moje miejsce na pomnik.
Mickiewicz się uśmiechnął, zauważył obłęd w oczach i zszedł.
Stanął prezio na pomniku, dostawił drabinkę, otrzepał łupież i stoi w pozie zwycięzcy, czeka na hołdy i wiwaty a Mickiewicz stanął z boku i się zwija ze śmiechu.
Zirytowany prezio tupie brudnym butem i pyta:
- I z czego ty tam rżysz??
Mickiewicz pokazuje mu podpis pod pomnikiem, prezio w...iony, , złazi z cokołu i czyta: "Twórcy Dziadów - Naród"........"

No faktycznie to nie miejsce i tytuł dla Jarka.
Mickiewicz słusznie to zauważył. Co wieszcz, to wieszcz :)
POWROTY
"Tusk na białym koniu"
Po tym jak Merkel zapowiedziała przejście na emeryturę, a Schetyna wbija mu nóż w plecy to mało realne. Lepsze w Platformie już było i nie wróci ;(
"Komuno wróć". Jak najbardziej. Schetyna już - kosztem Platformy - oddał 5 mandatów do Parlamentu Europejskiego postkomunistom z Millerem i Cimoszewiczem na czele. A w wyborach do sejmu tak skutecznie "rozprowadził" Lewicę, że już mu zaczynają deptać po piętach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Kocanki niezalogowany
10 września 2019r. o 18:45
Uwaga przedsiębiorcy!!! piso szykuje Wam drastyczną podwyżkę składek ZUS.
To wszystko dla waszego "dobra"

Zastanówcie się na kogo głosować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Morwa niezalogowany
10 września 2019r. o 18:46
~~Żółtoczerwony Kocanki napisał(a): Uwaga przedsiębiorcy!!! piso szykuje Wam drastyczną podwyżkę składek ZUS.
To wszystko dla waszego "dobra"

Zastanówcie się na kogo głosować

Pocztówka z Inowrocławia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Cebula niezalogowany
10 września 2019r. o 18:50
~~Bordowa Morwa napisał(a):
~~Groszkowy Pierwiosnek napisał(a): Chodzi Prezio po Warszawie i szuka miejsca na swój pomnik. Podszedł pod Kolumnę Zygmunta i mlaszcze :
- Ty, Zygmunt, spadaj stąd, bo ja tu chcę mieć pomnik!
Na to Zygmunt:
- No co ty? Wieje tu od Wisły, zimno, głośno i za wysoko dla ciebie, idź do Kopernika, on ma lepsza miejscówkę.
Prezio pomyślał i poszedł. Podchodzi i mówi:
- Kopernik, zrywaj się stąd, ja tu będę siedział.
Kopernik na to:
- No co ty, tutaj mały ruch i ty mały, nikt cię nie zauważy. Idź do Mickiewicza, tam codziennie świeże kwiaty leżą.
Pomyślał prezio i poszedł. Podchodzi do pomnika i dalej po swojemu:

- Adam, wyrywaj stąd - to moje miejsce na pomnik.
Mickiewicz się uśmiechnął, zauważył obłęd w oczach i zszedł.
Stanął prezio na pomniku, dostawił drabinkę, otrzepał łupież i stoi w pozie zwycięzcy, czeka na hołdy i wiwaty a Mickiewicz stanął z boku i się zwija ze śmiechu.
Zirytowany prezio tupie brudnym butem i pyta:
- I z czego ty tam rżysz??
Mickiewicz pokazuje mu podpis pod pomnikiem, prezio w...iony, , złazi z cokołu i czyta: "Twórcy Dziadów - Naród"........"

No faktycznie to nie miejsce i tytuł dla Jarka.
Mickiewicz słusznie to zauważył. Co wieszcz, to wieszcz :)
POWROTY
"Tusk na białym koniu"
Po tym jak Merkel zapowiedziała przejście na emeryturę, a Schetyna wbija mu nóż w plecy to mało realne. Lepsze w Platformie już było i nie wróci ;(
"Komuno wróć". Jak najbardziej. Schetyna już - kosztem Platformy - oddał 5 mandatów do Parlamentu Europejskiego postkomunistom z Millerem i Cimoszewiczem na czele. A w wyborach do sejmu tak skutecznie "rozprowadził" Lewicę, że już mu zaczynają deptać po piętach ;)

PiSdzielcu jeszcze trochę i nadepną Jarkowi na jego brudne buty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Morwa niezalogowany
10 września 2019r. o 18:58
~~Bordowa Morwa napisał(a):
~~Groszkowy Pierwiosnek napisał(a): Chodzi Prezio po Warszawie i szuka miejsca na swój pomnik. Podszedł pod Kolumnę Zygmunta i mlaszcze :
- Ty, Zygmunt, spadaj stąd, bo ja tu chcę mieć pomnik!
Na to Zygmunt:
- No co ty? Wieje tu od Wisły, zimno, głośno i za wysoko dla ciebie, idź do Kopernika, on ma lepsza miejscówkę.
Prezio pomyślał i poszedł. Podchodzi i mówi:
- Kopernik, zrywaj się stąd, ja tu będę siedział.
Kopernik na to:
- No co ty, tutaj mały ruch i ty mały, nikt cię nie zauważy. Idź do Mickiewicza, tam codziennie świeże kwiaty leżą.
Pomyślał prezio i poszedł. Podchodzi do pomnika i dalej po swojemu:
- Adam, wyrywaj stąd - to moje miejsce na pomnik.
Mickiewicz się uśmiechnął, zauważył obłęd w oczach i zszedł.
Stanął prezio na pomniku, dostawił drabinkę, otrzepał łupież i stoi w pozie zwycięzcy, czeka na hołdy i wiwaty a Mickiewicz stanął z boku i się zwija ze śmiechu.
Zirytowany prezio tupie brudnym butem i pyta:
- I z czego ty tam rżysz??
Mickiewicz pokazuje mu podpis pod pomnikiem, prezio w...iony, , złazi z cokołu i czyta: "Twórcy Dziadów - Naród"........"

No faktycznie to nie miejsce i tytuł dla Jarka.
Mickiewicz słusznie to zauważył. Co wieszcz, to wieszcz :)
POWROTY
"Tusk na białym koniu"
Po tym jak Merkel zapowiedziała przejście na emeryturę, a Schetyna wbija mu nóż w plecy to mało realne. Lepsze w Platformie już było i nie wróci ;(
"Komuno wróć". Jak najbardziej. Schetyna już - kosztem Platformy - oddał 5 mandatów do Parlamentu Europejskiego postkomunistom z Millerem i Cimoszewiczem na czele. A w wyborach do sejmu tak skutecznie "rozprowadził" Lewicę, że już mu zaczynają deptać po piętach ;)


Najnowszy sondaż wyborczy:
PiS 43,5 proc. głosów (spadek o 1,1 pkt proc. )
Koalicja Obywatelska 29,1 proc. (spadek o 1,5 pkt proc.).
Lewica, 13,9 proc. (3,5 pkt proc. więcej niż w poprzednim sondażu.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Uczep niezalogowany
10 września 2019r. o 19:23
I BRAWO PIS! Pogonić totalną targowicę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Żółwik niezalogowany
10 września 2019r. o 19:56
~~Topazowa Cebula napisał(a):
~~Atramentowy Uczep napisał(a): I BRAWO PIS! Pogonić totalną targowicę!

Smieciu przytulasz 500+ na czwórkę bachorów i sam się goń leszczu


o tak własnie dyskutuje się z wyborcami POpaprańców ,
zero logigi zero rozu
tylko jedno im przyświeca
TVN
Szczujnia 24h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.