Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ceglastoróżowy Przetacznik niezalogowany
20 października 2019r. o 11:26
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
~~Ceglastoróżowy Przetacznik napisał(a): Znany z kontrowersyjnych i skrajnych wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke, który już wkrótce po latach przerwy zasiądzie w polskim parlamencie, podczas czatu internetowego obrażał wyborców Prawa i Sprawiedliwości.


MĄDREGO TO PRZYJEMNIE POCZYTAĆ .

a
~~Ceglastoróżowy Przetacznik albo upadłeś na głowę do pustego basenu z dużej wysokości, , pisałeś to nietrzeźwo, albo po prostu jest zwykłym kmiotem. Naprawdę nie wiem, która wersja jest prawdziwa .


Złotożółta ,już wyjaśniam ,prawdziwe są wszystkie wersje .
Jestem jeszcze zdradziecką mordą ,gorszym sortem ,stoję tam gdzie ZOMO ,zabiłem brata itd,itd .
Jakby co to pytaj .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Perowskia niezalogowany
20 października 2019r. o 11:55
~~Ceglastoróżowy Przetacznik napisał(a):
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
~~Ceglastoróżowy Przetacznik napisał(a): Znany z kontrowersyjnych i skrajnych wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke, który już wkrótce po latach przerwy zasiądzie w polskim parlamencie, podczas czatu internetowego obrażał wyborców Prawa i Sprawiedliwości.


MĄDREGO TO PRZYJEMNIE POCZYTAĆ .

a
~~Ceglastoróżowy Przetacznik albo upadłeś na głowę do pustego basenu z dużej wysokości, , pisałeś to nietrzeźwo, albo po prostu jest zwykłym kmiotem. Naprawdę nie wiem, która wersja jest prawdziwa .


Złotożółta ,już wyjaśniam ,prawdziwe są wszystkie wersje .
Jestem jeszcze zdradziecką mordą ,gorszym sortem ,stoję tam gdzie ZOMO ,zabiłem brata itd,itd .
Jakby co to pytaj .

Twoje wyjaśnienia mi wystarczą , jesteś tropicielem skrajnie nieodpowiedzialnych wypowiedzi polityków o mentalności Kalego , obelgi Korwina kierowane do 70% Polaków a w szczególności wyborców PiS są cacy a Korwin MĄDRYM . Jesteś zapewne prominentnym politykiem PO skoro kierujesz wypowiedzi Kaczyńskiego do siebie . Jak już coś cytujesz to cytuj w całości . To co najważniejsze przypomnę : Zapytany, czy nie uważa, że obrażanie wyborców PiS-u blokuje możliwość przekonania ich do siebie, odpowiedział, że „nazywanie idiotów dziwny czlowiek mi jest rzeczą głęboko słuszną”.

Na sugestię jednego z internautów, iż może należałoby wytłumaczyć „zwykłemu emerytowi, czy osoba głosująca na 500 plus, coś na tym zyska”, Janusz Korwin-Mikke odpowiedział:

Proszę państwa, zapewniam, że przeciętny emeryt, który głosuje na PiS, nie zrozumie nic, z tego co on mówi, bo posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS.

70 proc. ludzi w Polsce nie jest w stanie zrozumieć rozkładu jazdy autobusów. PISowców się nie przekona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Skalnica niezalogowany
20 października 2019r. o 12:10
~~Złotożółta Perowskia napisał(a): Jeśli ktoś kiedyś zapyta, czym była komuna, pokażcie mu zdjęcie Księdza Jerzego Popiełuszki...
Była wybitym zębem, zerwanym paznokciem, uciętym językiem, połamanymi palcami.
Była przypaloną skórą.
Śmiercią bez daty i grobu.
Łzami i oczami, które nie dały rady płakać.
To była komuna.



jeżeli ktoś kiedyś zapyta czym były (nie)rządy pis to pokażcie mu zdjęcia faszyzujących małolatów na ulicach ,kopiących i łamiących obojczyki swoim rówieśnikom,,pokażcie zdjęcia i filmy targanych i kopanych kobiet ...
zamiast ''przypalonej skóry'' pokażcie odrąbane maczetami palce i dłonie ...
pokażcie im artykuły z dzisiejszych ''tajemniczych zgonów'' pod skrzydłami ziobrowej ''sprawiedliwości''

a wtedy zapłaczcie...
jakby tego było mało to opowiadajcie o przekrętach morawieckich i sasinów ...
opowiadajcie o łamaniu praworządności przez samego ''adriana''
opowiadajcie o ''ideowcach'' karczewskich i tarczyńskich...
opowiadajcie o przekrętach szydło i banasi...

opowiadajcie jak pisowski pinokio w tajemnicy przed wami chciał byście pracowali za ''miskę ryżu''

coś jeszcze dodać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Przetacznik niezalogowany
20 października 2019r. o 12:46
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
~~Ceglastoróżowy Przetacznik napisał(a):
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
~~Ceglastoróżowy Przetacznik napisał(a): Znany z kontrowersyjnych i skrajnych wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke, który już wkrótce po latach przerwy zasiądzie w polskim parlamencie, podczas czatu internetowego obrażał wyborców Prawa i Sprawiedliwości.


MĄDREGO TO PRZYJEMNIE POCZYTAĆ .

a
~~Ceglastoróżowy Przetacznik albo upadłeś na głowę do pustego basenu z dużej wysokości, , pisałeś to nietrzeźwo, albo po prostu jest zwykłym kmiotem. Naprawdę nie wiem, która wersja jest prawdziwa .


Złotożółta ,już wyjaśniam ,prawdziwe są wszystkie wersje .
Jestem jeszcze zdradziecką mordą ,gorszym sortem ,stoję tam gdzie ZOMO ,zabiłem brata itd,itd .
Jakby co to pytaj .

Twoje wyjaśnienia mi wystarczą , jesteś tropicielem skrajnie nieodpowiedzialnych wypowiedzi polityków o mentalności Kalego , obelgi Korwina kierowane do 70% Polaków a w szczególności wyborców PiS są cacy a Korwin MĄDRYM . Jesteś zapewne prominentnym politykiem PO skoro kierujesz wypowiedzi Kaczyńskiego do siebie . .


Złotożółta ,zaczynasz pyerdolić ,jakim prominentnym ,jakim politykiem PO ? Daj se siana ,jak dziś nie pracujesz idź na spacer ,takie piękne słońce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Perowskia niezalogowany
20 października 2019r. o 13:34
~~Zielonkawobrązowa Skalnica napisał(a):
~~Złotożółta Perowskia napisał(a): Jeśli ktoś kiedyś zapyta, czym była komuna, pokażcie mu zdjęcie Księdza Jerzego Popiełuszki...
Była wybitym zębem, zerwanym paznokciem, uciętym językiem, połamanymi palcami.
Była przypaloną skórą.
Śmiercią bez daty i grobu.
Łzami i oczami, które nie dały rady płakać.
To była komuna.



jeżeli ktoś kiedyś zapyta czym były (nie)rządy pis to pokażcie mu zdjęcia faszyzujących małolatów na ulicach ,kopiących i łamiących obojczyki swoim rówieśnikom,,pokażcie zdjęcia i filmy targanych i kopanych kobiet ...
zamiast ''przypalonej skóry'' pokażcie odrąbane maczetami palce i dłonie ...
pokażcie im artykuły z dzisiejszych ''tajemniczych zgonów'' pod skrzydłami ziobrowej ''sprawiedliwości''

a wtedy zapłaczcie...
jakby tego było mało to opowiadajcie o przekrętach morawieckich i sasinów ...
opowiadajcie o łamaniu praworządności przez samego ''adriana''
opowiadajcie o ''ideowcach'' karczewskich i tarczyńskich...
opowiadajcie o przekrętach szydło i banasi...

opowiadajcie jak pisowski pinokio w tajemnicy przed wami chciał byście pracowali za ''miskę ryżu''

coś jeszcze dodać ?
Dużo słów nic treści , demagogia obliczona na łatwy poklask , zapewne jest to twój sposób mącenia w głowach podyktowany nieznanymi mi motywami Emocje wzięły górę , czy komunistyczna przeszłość ??.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Lantana niezalogowany
20 października 2019r. o 14:20
Uuuu pieniążki się kończą

https://niewygodne.info.pl/artykul9/Rezerwy-walutowe-rzadu-wciaz-spadaja.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Skalnica niezalogowany
20 października 2019r. o 21:30
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
~~Zielonkawobrązowa Skalnica napisał(a):
~~Złotożółta Perowskia napisał(a):
Dużo słów nic treści , demagogia obliczona na łatwy poklask , zapewne jest to twój sposób mącenia w głowach podyktowany nieznanymi mi motywami Emocje wzięły górę , czy komunistyczna przeszłość ??.


a czym jest to do czego się odniosłem?
to jest dopiero demagogia obliczona na bliżej niesprecyzowane wspomnienia z ''komuny''
a to co piszę o współczesności jeśli nazywasz ''mąceniem w głowach'' to ty nie rozumiejąc o czym piszę masz nieźle ''namącone'' :]

moja ''komunistyczna przeszłość '' to to że w niej żyłem a jeśli piszesz o moich ''emocjach '' to mylisz się bo ja nie daję się im ponosić ...

nikomu nie udało się mnie ''rozemocjonować '' i ty też nim nie jesteś ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Portulaka niezalogowany
20 października 2019r. o 21:53
Pisowska zaraza rozlała się na cały Kraj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza