Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ziemistoszary Śniedek niezalogowany
23 października 2019r. o 19:18
PIS ma już przyszykowane poplombowane worki z kandydatami Pisu na senatorów teraz okaże się ,że źle było liczone ,Nie ważne kto głosuje ,ważne kto liczy głosy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Agrest niezalogowany
23 października 2019r. o 19:55
zgłoszono 77 protestów. PIS złożył 7 , i zdradzieckie mordy w kółko wałkują te 7 omijając pozostałe 70. normalnie brak słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Cząber niezalogowany
23 października 2019r. o 20:12
~~Szarożółty Agrest napisał(a): zgłoszono 77 protestów. PIS złożył 7 , i zdradzieckie mordy w kółko wałkują te 7 omijając pozostałe 70. normalnie brak słów.

A ty molestowany przez księdza odpowiedz ,jak długo Jarek będzie się jeszcze woził na trumnie brata ?
Ona już się rozpada .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Śniedek niezalogowany
23 października 2019r. o 20:18
~~Szarożółty Agrest napisał(a): zgłoszono 77 protestów. PIS złożył 7 , i zdradzieckie mordy w kółko wałkują te 7 omijając pozostałe 70. normalnie brak słów.

To twoja stara bierze za 20 zł do mordy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Cząber niezalogowany
23 października 2019r. o 20:31
~~Ziemistoszary Śniedek napisał(a):
~~Szarożółty Agrest napisał(a): zgłoszono 77 protestów. PIS złożył 7 , i zdradzieckie mordy w kółko wałkują te 7 omijając pozostałe 70. normalnie brak słów.

To twoja stara bierze za 20 zł do mordy .


Falco ,luzuj ,nie zwracaj uwagi na downów z powiatu .Gumofilce mają swoje fora KG Wiejskich ale notorycznie piszą na naszych miastowych ,smrodząc i zaniżając poziom .Gonić potomków chłopów pańszczyźnianych , do chlewa a nie na salony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Stokrotka niezalogowany
23 października 2019r. o 21:00
ja jestem cały czas na luzie:)
a to że klakierzy pislanderów chcą mi udowodnić jak ich prezesina że ''czarne jest białe'' tylko mnie bawi ...
oni największe łgarstwo czy oszustwo swojego McKwacza będą usprawiedliwiać ...
a teraz ten kroi swój kolejny przekręt...
po zagarnięciu kasy z PC ,po ''wałku'' z kopertą Sawicza i oszukaniem Austriaka teraz pisowska agenda własnych sędziów będzie ''liczyła'' :] głosy...hahahaha

dzisiaj jakiś ... w tiwi poważnym głosem oznajmiał że ''wszystkie nieważne głosy powinny być uznane za ważne'' i oczywiście przepisane na ...ów...

to już kosmiczna wręcz bezczelność ...:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Cząber niezalogowany
23 października 2019r. o 21:44
Jan Filip Libicki był w PiS przez siedem lat. W partii działał razem ze swoim ojcem - Marcinem. Polityk, który obecnie należy do PSL, ujawnił pewną sprawę, o której w PiS - ze zrozumiałych powodów nie chce się mówić - Ja nie jestem specjalnie zdziwiony tym, co się dzieje wokół Banasia, bo kiedy w 2001 roku mój ojciec został szefem wielkopolskiego PiS, to prezes Kaczyński włożył mu na plecy pana, który nie tylko miał zarzuty prokuratorskie, nie tylko był skazany, ale odsiedział wyrok za wyłudzenie kredytu z banku. I kiedy myśmy mówili: "Panie prezesie, jak to jest, przecież to jest Prawo i Sprawiedliwość, tak się nazywamy? No robić wiceprezesem dużego województwa taką osobę?! "- to prezes odpowiadał: "Ja mam wobec tego człowieka zobowiązanie moralne" - zdradził Libicki w "Gazecie Polskiej". - Rozumiem, że ten sam rodzaj zobowiązań moralnych miał pan prezes wobec Banasia, kiedy wskazywał go na szefa NIK - dodał polityk. Jeśli to, co powiedział Libicki, jest prawdą, to wizerunek niezłomengo szeryfa Kaczyńskiego runie jak domek z kart.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
24 października 2019r. o 9:26
Pan poseł Libicki był w PiS i PO, a teraz jest w PSL...
Więc lojalność i przywiązanie do zasad nie jest jego najmocniejszą stroną z definicji.
Jedyną rzeczą, do której jest na stałe przywiązany, zdaje się być koryto!

W sądach bardzo małą wiarygodnością cieszą się opinie świadka o BYŁYM małżonku.
Tym mniej wiarygodny jest ktoś, kto ma tak obrotowe poglądy i dla koryta zrobi wszystko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.