Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

211
skorn
14 listopada 2019r. o 17:54
Pytałem czy głosowałes na sld, napisałes że nie. Kto cię nauczył łgać w żywe oczy: ojciec czy matka? : )



Dopisane 14.11.2019r. o godz. 17:54:

Głosował na Szmajdzińską z listy SLD, ale nie głosował na SLD, hahahha.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Godecja niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:02
~~Rumiana Inkarwilla napisał(a): ale ja nie głosowałem na Czarzastego!!!!!! :]


Małgorzata Szmajdzińska Przynależność do partii: członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Włodzimierz Czarzasty przewodniczący partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

głosując na kogoś z jego partii jednocześnie oddawałeś głos na niego

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Inkarwilla niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:06
ciekawe ...
a krzyżyk stawiałem nie przy Czarzastym a o niego konkretnie chodziło kłamczuszkowi korniszonkowi ...

dobra ...popiszcie sobie a ja pooglądam ''tak jest '' w tvn 24 :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Godecja niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:12
idąc twoim tokiem myślenia ci co głosowali na ludzi z PIS nie głosowali na partię Kaczyńskiego, co za ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Omieg niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:13
Korniszonie cnotliwy dlaczego ; ?


,,PIS podnosi akcyzę na alkohol i papierosy

Z uzasadnienia wynika, że wzrost stawki na alkohol etylowy może oznaczać wzrost ceny półlitrowej butelki wódki o mocy 40 proc. o ok. 1,14 zł (z VAT-em ok. 1,4 zł). Zmiana akcyzy na piwo może oznaczać wzrost ceny półlitrowej puszki tego napoju (o ekstrakcie 12 st. Plato) o ok. 0,05 zł (z VAT-em ok. 0,06 zł).

Wina o poj. 0,75 l mogą podrożeć o ok. 0,12 zł (z VAT-em ok. 0,15 zł), a napoje fermentowane, np. wina owocowe o poj. 0,75 l o ok. 0,12 zł (z VAT-em ok. 0,15 zł). Natomiast tzw. wyroby pośrednie, np. wina porto o poj. 0,5 l mogą zdrożeć o ok. 0,16 zł (z VAT-em ok. 0,20 zł)''

Głosowałem na SLD ,jestem fanem prok . Piotrowicza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:19
to jest śmiech a nie podwyżka piwo 20 lat temu płaciłem 2 zeta teraz też 2 zeta a zarobki poszły o 300% a może i 400% to są fakty pisze o cenach sklepowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:22
tak samo te mandaty 200zł 500zł to jest śmiech na sali a 2000 koła 5000 tysięcy to może coś by zmieniło z tymi pijakami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Rokitnik niezalogowany
14 listopada 2019r. o 18:26
Napisz Falco na kogo głosowałeś i utniesz temat. Co wstydzisz się swojego wyboru? Aha, a potem napisz co z tym paliwem. Kurna posłuchałem cię, na drugi dzień po wyborach napełniłem wszystkie baniaki, nawet nocnik, bo miało podrożeć, a tu nic. Chłopie. Nocnik jest mi potrzebny to powiedz podrożeje, czy nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza