Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2019r. o 13:36
Mi też się Pis nie podoba , szczególnie ze względu na nowego ministra łod finansów , jak Rostowski przywieziony w reklamówce z City of London . Tracę nadzieję na to , że mój wnuczek będzie miał gdzie żyć. Miłego popołudnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2019r. o 13:36
Posty anty -pisowców niczym się nie różnią od wypowiedzi komucha -Czarzasty ostro zaatakował szefa NIK. — Uważam, że Banaś jest potencjalnym bandytą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Kuklik niezalogowany
7 grudnia 2019r. o 13:37
M21W2 napisał(a):
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a): czyżby tvpis zbojkotowało również zaprzysiężenie jakiego dokonał ostatnio duda?

cichą nocą ?

zawsze taki nadęty medialnie a tu jak zwykły szarak czmychnął pod osłonę nocy ...hahahaha

jaki prezydent takie państwo :]
nadęte sztucznym ''patriotyzmem ''a w środku pustka ...
poprzez pryzmat tych całych ''elyt'' można jednoznacznie stwierdzić -to chory kraj :]
PiS niezbyt dobrze rozpoczął nową kadencję w Sejmie , zagłosowali za Czarzastym na Wice-marszałka oraz wybrali skrajnie lewicową Magdalenę Biejat z partii Razem na przewodniczącą komisji rodziny . Dla mnie osobiście wybór Piotrowicza który przez wyborców nie został wybrany do sejmu też nie przynosi chwały PiS-owi tak samo jak Tobie pisanie o własnej ojczyźnie - to chory kraj .


PiS działa, jak na socjalistów przystało. Do komisji rodziny dali specjalnie neokomunistkę z Razem, żeby mieć wytłumaczenie blokowania ustawy antyaborcyjnej czy promowanie ideologii gender i edukacji antyrodzinnej nazywanej seksualną. No i jako socjaliści popierają lewicę ( w tym Czarzastego, ale nie tylko - przez całą kampanię wyborcza promowali SLD w TVP), a mnóstwo sil i czasu poświęcają na walkę z prawicą. Jako socjaliści nienawidzą Konfederacji i chcą ją zniszczyć.
Pora nazywać PiS zgodnie z prawdą - nie Zjednoczona Prawica, a Przefarbowani i Socjaliści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
7 grudnia 2019r. o 13:39
moja ojczyzna to wierzby płaczące nad brzegiem ruczaju ,to bociany zakładające na strzechach domów ...
moja ojczyzna to kłębuszki chmur leniwie płynące po błękicie nieba ...
moja ojczyzna to niebo przyozdobione po deszczu cudownie barwną kolorową tęczą ...

teraz lepiej?

moją ojczyzną nie jest kraj z twojej ''bajki''

gdzie oszustwo i populizm ma na celu jedno - dorwanie się jakiegoś ''krzaka'' czy śniadka do ''koryta''

twój ''świat'' takim jakim go widzisz nie jest i nie będzie moim ...

może dlatego że ja swoim psom nie każę haftować ręczniczków a swoje rachunki płacę ...

całkiem nieźle ostatnio próbowałes się ''wypromować'' kierując kogoś do jakiejś encyklopedii ..;)
a po co?...przecież jesteś na FB ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2019r. o 13:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Mi też się Pis nie podoba , szczególnie ze względu na nowego ministra łod finansów , jak Rostowski przywieziony w reklamówce z City of London . Tracę nadzieję na to , że mój wnuczek będzie miał gdzie żyć. Miłego popołudnia Wam życzę :)
Większość wyborców nie chce powrotu do tego co było , totalna opozycja poza rządzą władzy nie ma nic konkretnego do zaoferowania . Falco pisał - wróci Tusk to zrobi porządek , zapewne Tusk uznał że takiego bałaganu jaki pozostawił nie jest w stanie posprzątać , PiS mimo błędów jakoś sobie z tym radzi . Więcej optymizmu Piotrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
7 grudnia 2019r. o 14:01
12 grudnia wychodzi książka malarza kominów jak będzie w biedronce za 5 zeta to może wezmę hahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2019r. o 14:13
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a): moja ojczyzna to wierzby płaczące nad brzegiem ruczaju ,to bociany zakładające na strzechach domów ...
moja ojczyzna to kłębuszki chmur leniwie płynące po błękicie nieba ...
moja ojczyzna to niebo przyozdobione po deszczu cudownie barwną kolorową tęczą ...

teraz lepiej?

moją ojczyzną nie jest kraj z twojej ''bajki''

gdzie oszustwo i populizm ma na celu jedno - dorwanie się jakiegoś ''krzaka'' czy śniadka do ''koryta''

twój ''świat'' takim jakim go widzisz nie jest i nie będzie moim ...

może dlatego że ja swoim psom nie każę haftować ręczniczków a swoje rachunki płacę ...

całkiem nieźle ostatnio próbowałes się ''wypromować'' kierując kogoś do jakiejś encyklopedii ..;)
a po co?...przecież jesteś na FB ...;)
Odpowiem tylko na jedno , nie chcę być anonimowym kwiatkiem lub tchórzem strzelającym z ukrycia . Nadali mi rodzice imię Lucjan a po ojcu nazwisko Złotkowski .


Dopisane 07.12.2019r. o godz. 14:13:

~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): 12 grudnia wychodzi książka malarza kominów jak będzie w biedronce za 5 zeta to może wezmę hahahah
Szkoda nawet 5 zeta , już ją streścił , pieniądze które wypłaca w formie wsparcia socjalnego rząd PiS-u zostały wypracowane w czasach jego i Kopacz rządów , Tusk jednym słowem to wujek SAMO DOBRO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Acidantera niezalogowany
7 grudnia 2019r. o 15:35
M21W2 napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Mi też się Pis nie podoba , szczególnie ze względu na nowego ministra łod finansów , jak Rostowski przywieziony w reklamówce z City of London . Tracę nadzieję na to , że mój wnuczek będzie miał gdzie żyć. Miłego popołudnia Wam życzę :)
Większość wyborców nie chce powrotu do tego co było , totalna opozycja poza rządzą władzy nie ma nic konkretnego do zaoferowania . Falco pisał - wróci Tusk to zrobi porządek , zapewne Tusk uznał że takiego bałaganu jaki pozostawił nie jest w stanie posprzątać , PiS mimo błędów jakoś sobie z tym radzi . Więcej optymizmu Piotrze .

9 milionów zagłosowało na opozycję a 8 na twój zakupczyny PIS więc o jakiej większości bredzisz ,Antek Szeląg

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza