Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

14240
M21W2
12 grudnia 2019r. o 12:11
~~Bławatkowa Szarotka napisał(a): Lucjan , kilkanaście lat na Wizowie ,też w stanie wojennym ,ale nie pamiętam z firmy SKORNA , PANNY ,ALTERA i Ciebie . Panna był wtedy szczylem .O tobie słyszem od miesiąca ,dobrześ sie maskował .Hohohoho.
Buda .
Żaden z wymienionych przez Ciebie nie pracował na Wizowie zapewne Ty też , jak się mylę to podaj na jakim wydziale pracowałeś . Ja pracowałem od stycznia 1969 do listopada 1989 , przez 14 lat na PF i 6 lat na PS , możesz podać pełną nazwę tych największych wydziałów i co tam produkowaliśmy ?. Podejrzewam że jesteś jednym z pospolitych kłamliwych anty- pisowców .


Dopisane 12.12.2019r. o godz. 12:11:

~~Zzieleniały Bodziszek napisał(a): Lucek ,to wy AWS stworzyliście rząd ,premier Buzek to nie był komuszy stn.
Maryjan ,zwykły poseł powoził z tylnego siedzenia .
Nie znam cie z Wizowa ,byłeś głęboko zakonspirowany ,pracowałem w zbycie znałem prawie wszystkich .
W listopadzie 1989 r . zwolniłem się z Wizowa i zgodnie ze statutem przestałem być członkiem związku . Marian Krzaklewski miał ambicje Wałęsy i jak Wałęsa wykorzystał stanowisko przewodniczącego do zrobienia kariery politycznej . Akcja Wyborcza „Solidarność” (AWS), koalicja polityczna znacznej części sił wywodzących się z opozycji antykomunistycznej (tzw. obóz posierpniowy), utworzona VI 1996 w Warszawie jako blok wyborczy jednoczący środowiska chrześcijańsko-społeczne, narodowo-katolickie, liberalno-konserwatywne oraz chrześcijańsko-demokratyczne;
AWS tworzyły: NSZZ „Solidarność” oraz kilkadziesiąt partii politycznej i organizacji społecznej:, m.in. Inst. L. Wałęsy, PC, Ruch Stu, Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe, ZChN, odłamy KPN i BBWR; po wygranych wyborach 1997 utworzyła rząd w koalicji z Unią Wolności (do 2000); 2001 rozpad ugrupowania. Przypomnę Tobie że Unia Wolności to partia liberałów której przewodniczącym był Władysław Frasyniuk . Pomimo że Rząd Buzka on sam i Krzaklewski zostali bardzo nisko ocenieni przez wyborców Buzek jest od lat ikoną PO , Krzaklewski natomiast zrezygnował z przewodniczenia Solidarności a po niedługim czasie po przegranych wyborach prezydenckich wycofał się z polityki . Może i znałeś prawie wszystkich członków PZPR , wymień kto zakładał Solidarność w Wizowie tu zapewne będziesz miał kłopot . Na zakończenie maleńki fragment z mojego życiorysu :- Od IX 1980 w „S”, współzałożyciel Komitetu Założycielskiego w Wizowie, członek Prezydium, następnie z-ca przewodniczącego KZ; uczestnik organizacji struktur „S” w b. powiecie bolesławieckim; członek Prezydium MKZ. - Odpisz czy nadal masz jako pamiątkę czerwoną legitymację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 12:35
https://www.tvn24.pl/kolizja-auta-sop-przewozacego-jaroslawa-gowina-nagranie,992534,s.html


mogę narażać życie innych bo jestem pisowcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 grudnia 2019r. o 13:16
No ja z całą pewnością nie pracowałem na Wizowie , ale zastanawiam się nad taką kwestią ... co miejscy Rajcy zrobią z odpadami po produkcji kwasu siarkowego ?

Lucjanie wyrazy szacunku ... i nie martw się ... odpadami po inteligencji :D

Gówniarzem wtedy byłem , ale etos do dzisiaj pamiętam i mam szacunek .

Panowie i Panie z tamtych lat ... chylę czoła ...

... kiedyś były tutaj fabryki , których produkcję można było sprzedać , pojmując sens ekonomiczny , dzisiaj tylko ... śmieci po inteligencji ... qurwa mać

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Pigwowiec niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 13:32
M21W2 napisał(a):
~~Bławatkowa Szarotka napisał(a): Lucjan , kilkanaście lat na Wizowie ,też w stanie wojennym ,ale nie pamiętam z firmy SKORNA , PANNY ,ALTERA i Ciebie . Panna był wtedy szczylem .O tobie słyszem od miesiąca ,dobrześ sie maskował .Hohohoho.
Buda .

Żaden z wymienionych przez Ciebie nie pracował na Wizowie zapewne Ty też , jak się mylę to podaj na jakim wydziale pracowałeś

Podejrzewam że jesteś jednym z pospolitych kłamliwych anty- pisowców .


M21W2 po co się spowiadasz takim prowokatorom?

przecież to nienawistni prowokatorzy falco i zbynciu zbierają na niusy żeby innym dupy obrabiać


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 13:45
https://wiadomosci.wp.pl/wyjatkowo-obrzydliwy-material-tvp-o-grecie-thunberg-agnieszka-pomaska-komentuje-6455873600349825v


pisowska telewizja gorsza od antypolskiej niemieckiej i rosyjskiej propagandy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwna Cieszynianka niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 14:18
serio? pomaska?
hahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 14:37
~~Liliowobiały Pigwowiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Bławatkowa Szarotka napisał(a):
Podejrzewam że jesteś jednym z pospolitych kłamliwych anty- pisowców .


M21W2 po co się spowiadasz takim prowokatorom?

przecież to nienawistni prowokatorzy falco i zbynciu zbierają na niusy żeby innym dupy obrabiać




jakim ''prowokatorom''?
ktoś zadaje proste pytanie ...

''to podaj na jakim wydziale pracowałeś . Ja pracowałem od stycznia 1969 do listopada 1989 , przez 14 lat na PF i 6 lat na PS , możesz podać pełną nazwę tych największych wydziałów i co tam produkowaliśmy ?. ''

a ten tu pierdzieli coś o PZPR i coś tam wycina ze swojego życiorysu ...
jakby to kogoś obchodziło ...wcześniej odsyłał do encyklopedii solidarności ...

facet odpowiedz na pytanie a nie pierdziel tu o swojej wydumanej jak mniemam ''legendzie''

miesiące wstecz na żadne moje pytanie też nie odpowiedziałeś więc może faktycznie wracaj na swoje ''plantacje'' a nie chcesz tu robić za ''robin hooda'' co to bogatym (władzy) zabierał a biednym (robotnikom) dawał ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Macierzanka niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 16:03
no jest ten fałszywiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza