Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Słomkowa Lilia niezalogowany
29 lutego 2020r. o 19:16
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Władza się kończy wam ...ki jak później spojrzycie ludziom w oczy ????

Pamiętasz takiego Apostoła Św Piotra ,3 razy wyaparł się Pana Jezusa ,podobnie postąpią ...y .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Tulipanowiec niezalogowany
29 lutego 2020r. o 20:59
~~Amarantowy Słonecznik napisał(a): oto prawdziwy KMIOT:]
z całym ''popisem'' własnej kultury i bezdennej głupoty...
ale tacy też muszą być bo tak jak dla niektórych natura jest szczodra tak jak w jego przypadku , musi też tworzyć coś co zajmuje najniższe miejsce w łańcuchu pokarmowym...;)
i oto on w całej ''krasie''...:]
ot zwykły cham ...hahahaha

jak widać powyżej nie ma nic do powiedzenia a jedyne co jest mu bliskie i na co pozwala mu niezbyt rozwinięty''móżdżek'' to wyzwiska...

ot zwykły cieniasek...hahaha

I tu zabolało Fallusie zwisający ????
Klejem do płytek śmierdzący !!!

Między nami jest wielka przepaść
Ty jesteś nasiąknięty populizmem głoszonym przezTVN24
A ja realistycznie oceniam sam sytuacje naszego kraju .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Słonecznik niezalogowany
29 lutego 2020r. o 21:36
jak widać powyżej nie ma nic do powiedzenia a jedyne co jest mu bliskie i na co pozwala mu niezbyt rozwinięty''móżdżek'' to wyzwiska...

a nie pisałem wcześniej że to kmiot o bezdennej głupocie?
co napisałem wcześniej o wyzwiskach?
i jak widać tylko to potrafisz głom.bie...:]

tak...dzieli nas przepaść w którą ty się staczasz a ja śmiejąc się temu przyglądam ...:]
dzięki tym płytkom i klejom ja jutro i pojutrze będę nieobecny a tobie pozostanie tylko klepać w klawisze i plaszczyć dups.ko...:]
i to cała twoja ''mądrość'' :]

ja już jestem spakowany i raniutko po kawce ...hahahaha
focie znajdziesz na fejsiku ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Lilia niezalogowany
29 lutego 2020r. o 21:55
Najbardziej podobał mi się ten czubek w kominiarce z CBA który o mało nie połamał bramy na posesji Banasia a wystarczyło lekutko ją pchnąć w przeciwną stronę i sama się otworzyła .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Słonecznik niezalogowany
29 lutego 2020r. o 21:58
widziałem te jego wysiłki ...
dobrze że nie wezwał saperów...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglany Pigwowiec niezalogowany
1 marca 2020r. o 1:24
over the counter clomid accutane 80 mg daily indocin for sale cost of zoloft 50 mg proventil hfa 90 mcg inhaler
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Abelia niezalogowany
1 marca 2020r. o 8:15

Kaczyński atakuje Tuska: Zniszczył zasady i przyzwoitość w życiu publicznym

Jedyną rzeczą, którą Donald Tusk potrafi sprawnie robić, to rozbijanie ukształtowanych na niskim poziomie, ale zawsze ukształtowanych obyczajów politycznych - powiedział w Polskim Radiu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Donald Tusk doprowadził do zniszczenia jakichkolwiek zasad w polskim życiu publicznym; w związku z tym, że wspiera Małgorzatę Kidawę-Błońską, można spodziewać się coraz większej agresji w kampanii - ocenił prezes PiS.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Niecierpek niezalogowany
1 marca 2020r. o 11:43
kulawy oderwany od rzeczywistości a kto wie ile ma emeryturki ?





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego