Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 9:33
~~Kasztanowaty Judaszowiec napisał(a): PiSS - faszyzm się odradza !

Gonzo Terlecki zapytany o syna Gowina który krytykuje obecny rząd powiedział ,,TO JAKIŚ ŚWIR ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 9:35
Horus napisał(a):
kto nim kierował w 2016 roku?

Tusk?...a może Trzaskowski ? :]


Może ja jestem na to za głupi. Nie mogę pojąć jak można chcieć powrotu do władzy Tuska czy Trzaskowskiego. Weź mi to wytłumacz. Wiem że każda władza kradnie. Możesz tu pisać elaboraty o maseczkach i przyłbicach. Może ty masz sklerozę, ale ja dobrze pamiętam jaka była wtedy sytuacja. Ludzie sami przynosili do szpitala po kilka sztuk maseczek ze swoich zapasów z domu, by medycy mogli pracować. Sprzętu ochronnego nie było na rynku i brało się od każdego i po każdej cenie. Dziś można zasiąść w loży szyderców i wypisywać jakie to złe decyzje wtedy podjęto. Decyzje były o tyle dobre że działalność szpitali jakoś udało się utrzymać. A że kilku cwaniaków się przy tym wzbogaciło? Lepsze to niż bezwład służby zdrowia. Nie było innej opcji.
Ale wracając do meritum. Wytłumacz, tak konkretnie, jakie konkretne argumenty przekonują cię by marzyć o powrocie Tuska i jego ekipy. Ale proszę odpuść sobie "bo PiS taki czy taki". Konkretnie, co może nam, Polsce, dać powrót PO do władzy. Bo jak dla mnie to jedynie "piniendzy nie ma i nie będzie", to jedyne czego można się wtedy spodziewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 9:35
można nie wchodząc w szczegóły zgodzić się z tym twierdzeniem...
zapewne ''narodowcy'' zaraz tu podniosą larum ale jest sporo przykładów na to że zaczyna to tak wyglądać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 9:53
~~Różowy Len napisał(a):
Horus napisał(a):
kto nim kierował w 2016 roku?

Tusk?...a może Trzaskowski ? :]


Może ja jestem na to za głupi. Nie mogę pojąć jak można chcieć powrotu do władzy Tuska czy Trzaskowskiego. Weź mi to wytłumacz. Wiem że każda władza kradnie. Możesz tu pisać elaboraty o maseczkach i przyłbicach. Może ty masz sklerozę, ale ja dobrze pamiętam jaka była wtedy sytuacja. Ludzie sami przynosili do szpitala po kilka sztuk maseczek ze swoich zapasów z domu, by medycy mogli pracować. Sprzętu ochronnego nie było na rynku i brało się od każdego i po każdej cenie. Dziś można
zasiąść w loży szyderców i wypisywać jakie to złe decyzje wtedy podjęto. Decyzje były o tyle dobre że działalność szpitali jakoś udało się utrzymać. A że kilku cwaniaków się przy tym wzbogaciło? Lepsze to niż bezwład służby zdrowia. Nie było innej opcji.
Ale wracając do meritum. Wytłumacz, tak konkretnie, jakie konkretne argumenty przekonują cię by marzyć o powrocie Tuska i jego ekipy. Ale proszę odpuść sobie "bo PiS taki czy taki". Konkretnie, co może nam, Polsce, dać powrót PO do władzy. Bo jak dla mnie to jedynie "piniendzy nie ma i nie będzie", to jedyne czego można się wtedy spodziewać.

Czy myślisz ,że jeśli na ręce pisowcom będzie patrzył się ktoś niezależny np Hołownia to jest złe posunięcie ,PIS ma zapewnione rządy przez najbliższe 3 lata nikt ich nie odsuwa tylko tyle szkód co oni narobili i dalej szkodzą .PIS zawłaszczył już wszystkie spółki skarbu państwa i doi ile może .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 10:35
~~Różowy Len napisał(a):
Horus napisał(a):
kto nim kierował w 2016 roku?

Tusk?...a może Trzaskowski ? :]



to postaram się coś ci zasugerować ...
pomyśl o tym czy bazując na starych błędach kolejna władza nie będzie chciała popełniać błędów poprzedników?
dlaczego mam nie zaufać innemu kandydatowi skoro wiem że trwanie ''budynia' na stołku nic nie zmieni?
a nie zmieni bo widać to po latach jego ''rządów'' ...Polska nie ma czasu na to by trwać w przekonaniu że w końcu się czegoś ''nauczy''

widzę że zauważyłeś ludzi szyjących maseczki dla medyków ,ludzi którzy robili to nie dla kasy ale dlatego że były problemy z dostępem do maseczek ...
i co?...kiedy wizja potężnej kasy zaświeciła dla ''kilku cwaniaków'' (kogo masz na myśli ? ) nie patrzyli już na osoby prywatne szyjące tylko kręciło swoje ''lody''
dlatego właśnie wolę siedzieć w ''loży szyderców'' niż milczeć lub piać z zachwytu nad tymi ''cwaniaczkami'' ;)

mylisz cię co do tego że nie było innej opcji ...była ...
chociażby ta kasa dla tvkura nie tam powinna być kierowana tylko na służbę zdrowia ...
czyżbyś nie słyszał że personel często pracował bez zabezpieczeń?

czy ja marzę o powrocie Tuska?..czy marzę o powrocie dawnej ''władzy''?

nie ...marzę o opcji politycznej która będzie się bała ''gniewu ludu''
marzę o społeczeństwie które będzie wierzyło w swoją siłę ...
marzę o czasach kiedy nie będzie ''immunitetów'' czy to politycznych czy resortowych ...;)
żadnych przywilejów ..
złodziej -do pudła ...
oszust- do pudła ...

wróć do archiwum tego portalu ...poczytaj jakie miałem opinie o dawnej władzy ...;)

twoje dzisiejsze pytanie o Tuska do mnie nie trafia ...;)
a Trzaskowski?
to może być ''nowe otwarcie '' tak jak to co wyżej pisałem , może być tylko moim marzeniem ...;)

żyję już trochę na tym świecie i niejedno widziałem ,niejedno przeżyłem ...może dlatego nadal tylko marzę ...


Dopisane 02.06.2020r. o godz. 10:30:




Dopisane 02.06.2020r. o godz. 10:35:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 10:39
Komunistyczna propaganda rudzielca Szumowskiego ,w okresie epidemii ,,walczyliśmy zębami i pazurami o pozyskanie maseczek i respiratorów "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 11:46
Horus napisał(a): czy ja marzę o powrocie Tuska?..czy marzę o powrocie dawnej ''władzy''?

nie ...marzę o opcji politycznej która będzie się bała ''gniewu ludu''
marzę o społeczeństwie które będzie wierzyło w swoją siłę ...
marzę o czasach kiedy nie będzie ''immunitetów'' czy to politycznych czy resortowych ...;)
żadnych przywilejów ..
złodziej -do pudła ...
oszust- do pudła ...


Masz bardzo ciekawą logikę. "Obecna władza popełnia wiele błędów, więc każda inna da nowe otwarcie, bo wierzę że tych błędów nie popełni."
Na czym opierasz swoją wiarę? Czym konkretnie ujął Cie Trzaskowski? Będzie walczył z przekrętasami? Świetnie to widać po tym jak walczy z tymi, którzy kradli ludziom kamienice. Przecież to ta sama sitwa, która grabiła co się da za Tuska. Dlaczego teraz miałyby im się zmienić priorytety? Oni wciąż działają według tego samego schematu. Napleść bzdur w kampanii, obiecać złote góry, a po przejęciu władzy strzyc stado baranów, którzy na nich głosowali. I to strzyc nie do skóry a razem ze skórą. Czy Traskowski który ze łzą w oku wspomina Lecha Kaczyńskiego jest wiarygodny? Dla mnie obłudny i cyniczny. Omijam takich ludzi wielkim łukiem. A Hołownia - nowy produkt służb. Dokładnie to samo towarzystwo. Boję się że możemy wrócić do czasów Tuska. Gdzie jedynym pomysłem na państwo była wyprzedaż majątku narodowego i oddanie wszelkich kompetencji w ręce urzędników z Brukseli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 12:07
nie rób mi wykładów na postępowanie rządzących bo wiem o tym od lat...
pytasz mnie o Trzaskowskiego dlaczego mu mogę zaufać kiedy on to ,on tamto ...
a jednocześnie nie piszesz dlaczego chcesz zaufać ...no właśnie komu?
bo jak dotąd nie napisałeś kogo poprzesz?

boisz się czy ...wstydzisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.