Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Malachitowa Rogownica niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 12:22
~~Różowy Len napisał(a):
Horus napisał(a): czy ja marzę o powrocie Tuska?..czy marzę o powrocie dawnej ''władzy''?

nie ...marzę o opcji politycznej która będzie się bała ''gniewu ludu''
marzę o społeczeństwie które będzie wierzyło w swoją siłę ...
marzę o czasach kiedy nie będzie ''immunitetów'' czy to politycznych czy resortowych ...;)
żadnych przywilejów ..
złodziej -do pudła ...
oszust- do pudła ...


Masz bardzo ciekawą logikę. "Obecna władza popełnia wiele błędów, więc każda inna da nowe otwarcie, bo wierzę że tych błędów nie popełni."
Na czym opierasz swoją wiarę? Czym konkretnie ujął Cie Trzaskowski? Będzie walczył z przekrętasami? Świetnie to widać po tym jak walczy z tymi, którzy kradli ludziom kamienice. Przecież to ta sama sitwa, która grabiła co się da za Tuska. Dlaczego teraz miałyby im się zmienić priorytety? Oni wciąż działają według tego samego schematu. Napleść bzdur w kampanii, obiecać złote góry, a po przejęciu władzy strzyc stado baranów, którzy na nich głosowali. I to strzyc nie do skóry a razem ze skórą. Czy Traskowski który ze łzą w oku wspomina Lecha Kaczyńskiego jest wiarygodny? Dla mnie obłudny i cyniczny. Omijam takich ludzi wielkim łukiem. A Hołownia - nowy produkt służb. Dokładnie to samo towarzystwo. Boję się że możemy wrócić do czasów Tuska. Gdzie jedynym pomysłem na państwo była wyprzedaż majątku narodowego i oddanie wszelkich kompetencji w ręce urzędników z Brukseli.


Amen :)

Ale bogu tego nie zrozumie nie warto z gościem gadać , bo wpierw sprowadzi poziom dyskusji do parteru , a po tym udowodni , że ma rację i doniesie do prokuratury , że obrażają :D

Panna zna proces z autopsji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 12:36
widzisz jak mało masz do powiedzenia?

nikt mnie tutaj nie obraził w taki sposób jak ty dupku i dlatego nikt nie stanął jak zbity pies przed sądem ...

zejść do twojego ''poziomu '' może tylko taki jak ty ...
zresztą dzisiaj bym miał duże trudności by kogokolwiek porównać do takiego chama jak ty... :]


Dopisane 02.06.2020r. o godz. 12:36:

~~Malachitowa Rogownica napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
Horus napisał(a): .................doniesie do prokuratury , że obrażają :D

Panna zna proces z autopsji :D


~~Czerwonobrunatny Klon......................................

Postów:

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem


pilnuj się ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Iglica niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 13:12
~~Chabrowy Miłorząb napisał(a): Tylko PIS i Andrzej Duda i tak niech juz zostanie , PIS wygra i dokonczy wsz co zaczal.


Seplenisz czy się jąkasz gimbusie ?

~~Chabrowy Miłorząb 22 godz. 48 min. temu


Tylko PIS i Andrzej Duda i tak niech juz zostanie , PIS wygra i dokonczy wsz co zaczal.


"Inteligencja poniżej średniej", "przekupieni". Korwin-Mikke o wyborcach PiS

Zdaniem Korwin-Mikkego większość wyborców Prawa i Sprawiedliwości to ludzie, którzy posiadają inteligencją poniżej średniej albo po prostu są przekupieni.

"Połowa ludzi ma z definicji inteligencję poniżej średniej, a z nich połowa głosuje – a więc 25 proc. nie jest w stanie zrozumieć, że jeśli rząd daje im 500 zł, to musi im zabrać 700 zł – i to jest większość wyborców PiSu. Reszta, 16 proc., to po prostu ludzie przekupieni oraz ci, którzy są przy korycie. PiS nieźle rozbuchało biurokrację" – ocenił polityk w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Głosowanie na PiS jest rzeczą zdumiewającą, na skorumpowany układ, który… Pamiętajmy, że PiS to jest partia komunistyczna, ja to mówię od dwóch lat, czy trzech, że cofnęła nas do epoki Gierka, potem do Gomułki, a teraz do okresu Bieruta mniej więcej

Zapewniam, że przeciętny emeryt, który głosuje na PiS, nie zrozumie nic, z tego co oni mówią, bo posługują się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS.

70 proc. wyborców PIS nie jest w stanie zrozumieć rozkładu jazdy autobusów. Tego człowieka się nie przekona




I TEGO SIĘ PUKI CO TRZYMAJMY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Modrzew niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 13:21
Horus napisał(a): nie rób mi wykładów na postępowanie rządzących bo wiem o tym od lat...
pytasz mnie o Trzaskowskiego dlaczego mu mogę zaufać kiedy on to ,on tamto ...
a jednocześnie nie piszesz dlaczego chcesz zaufać ...no właśnie komu?
bo jak dotąd nie napisałeś kogo poprzesz?

Tylko nie Konfederacji i Bosakowi, bo oni gorsi od PIS. TVN tak mówi ;)
PS.
To jak z tymi Żydami? Można ich nie lubić? Odpowiesz, czy znowu "uciekniesz do norki"? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 13:35
ja nie uciekam ...

ja tylko oczekuję jasnego potwierdzenia że ''konfederaci'' nie są przeciwko Żydom i nie obrażają ich w swoich wypowiedziach ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Modrzew niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 13:42
Horus napisał(a): ja nie uciekam ...

ja tylko oczekuję jasnego potwierdzenia że ''konfederaci'' nie są przeciwko Żydom i nie obrażają ich w swoich wypowiedziach ...

Są przeciwko ustawie 447 (jako jedyna partia w Polsce!!), a nie Żydom.
Jeśli masz przykłady mówiące co innego, do dawaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 13:48
Horus napisał(a): ja nie uciekam ...

ja tylko oczekuję jasnego potwierdzenia że ''konfederaci'' nie są przeciwko Żydom i nie obrażają ich w swoich wypowiedziach ...

Zależy co uznać za obrazę. Ostatnio już samo słowo żyt to antysemityzm. Słuchałem wypowiedzi wielu liderów konfederacji i ani razu nie słyszałem jakiegokolwiek nawoływania przeciwko żydom. Słyszałem tylko jak odpierają ataki niektórych żydów na Polskę i Polaków. Że chcą dogłębnie zbadać sprawę Jedwabnego (no antysemityzm aż skwierczy), albo że mają odmienne zdanie co do mienia bezspadkowego, o które to upominają się środowiska żydowskie. Wspominali też o atakach niektórych oficjeli Izraela o tym że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki" (no jak śmieli!)
To już pan wie gdzie ulokowałem swoje polityczne sympatie. Niestety jednak w najbliższych wyborach, z krwawiącym sercem zagłosuje na Dudę (nie chcem ale muszem). By chronić Polskę przed złem, które tylko na kilka lat udało się zagonić do kąta ale wciąż chce wrócić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 14:16
''Bosak mógłby liczyć na 46,7 proc. poparcia. To znaczny wzrost w porównaniu z marcowym badaniem – o 11,9 pp.''

pasuje wam ten ''sondaż''?
a wiecie kim jest elektorat?
jeśli tak to dlaczego tam? ;)


Dopisane 02.06.2020r. o godz. 14:12:


to słowa członka Konfederacji..................„Żydowska menda zalała nam parlament i ministerstwa”

znacie Marcina Bustkowskiego?
nie?...przecież to wasz kandydat do sejmu...

to on opublikował filmik na fb i po zapowiedzi agencji odpowiedzialnej za monitorowanie mediów zapowiedział skasowanie filmu ...
co jest na tym nagraniu?

wkleję chociaż nie wiem ile algorytm forum dopuści ...;)


„..., ile wejdzie zdrajców, kobieta lekkich obyczajow , sprzedawczyków. ..., palcem się nie ruszą. Tylko będą narzekać, kobieta lekkich obyczajow , na tych Facebookach wypisywać. Albo się, kobieta lekkich obyczajow , bierzeta za robotę i będziemy coś robić, albo się wszyscy pakujcie i wyjeżdżajcie z tego kraju, bo nas kobieta lekkich obyczajow ta żydowska menda zaleje. Zalali kobieta lekkich obyczajow nam polski parlament, zalali nam ministerstwa, zalali nam wszystko, co jest tylko możliwe”

jakimi słowami kończy swój film?

„Chuj im w dupę, ...om krec anym żydowskim, kobieta lekkich obyczajow , na terenie Polski. Pozdrawiam”


ps. mili forumowicze ...jestem zarejestrowanym użytkownikiem Ośrodka Zachowań Rasistowskich ...jestem na bieżąco ...;)


Dopisane 02.06.2020r. o godz. 14:16:

ależ miała roboty ''autokorekta'' ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.