Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kakaowa Hutujnia niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:09
jak mówi po angielsku to myśli po angielsku :D wiem wiem :D

:D a jak mówi po polsku to nie myśli w ogóle :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 czerwca 2020r. o 22:11
nie przeszkadzaj ...
oglądam ''szkiełko'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Hutujnia niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:11
Horus do nogi :D tak codziennie wołam psa jak ide z nim zeby sie wybiegał:D ty tez powinieneś isc sie wybiegać;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Cypryśnik niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:13
~~Kakaowa Hutujnia napisał(a): a jak wygra to schowasz się do budy i zamkniesz japę :D

Sami państwo widzicie jakich wyborców ma PIS, chamstwo ,brak kultury,obrażanie, ale tylko z za biurka a nie w oczy ,jeden wyznawca PISu wdał się ze mną w dyskusję i miał o sobie mniemanie uczciwego Polka ,mówił jak to poprzednie rządy kradły ,ja się jego spytałem ile odprowadza podatków od tych wszystkich fuch jak robi centralne ,tak go zatkało że nie umiał wydusić słowa ja mu szybko obliczyłem , za każde lewe 5 tys okrada Państwo na 1000 zł a takich fuch robi kilkadziesiąt w roku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:21
Horus napisał(a): psie?
a kim ty jesteś pisdzielski kundlu łańcuchowy?...:]Dopisane 03.06.2020r. o godz. 22:03:wystarczy ...z takim jak ty na inwektywy nie wygram ...;)

masz tutaj swojego ''prezydęta"' :]


Duda prawie jak Kaczyński biegle mówi po angielsku.Wstyd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Hakonechloa niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:31
~~Kakaowa Hutujnia napisał(a): Horus do nogi :D tak codziennie wołam psa jak ide z nim zeby sie wybiegał:D ty tez powinieneś isc sie wybiegać;D


Pies się wybiegał, postawił trawnikowego klocka a ty z chronicznym zatwardzeniem zostałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Skimia niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 22:35
~~Białoszary Szafirek napisał(a): Chłopaki ,qrwa z czego wy żyjecie ?
Korniszon stróżuje ,spi , ale Panna i Falco ,południe a wy na forum .



z odmrażania gospodarki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Perukowiec niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 1:33
Horus napisał(a):
~~Limonkowy Perukowiec napisał(a): никогда ;)


:] אף פעם לא בטן

זה לא עובד בשני הכיוונים
Zgoda co do tego, że nigdy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.