Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ametystowa Psianka niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 10:56
Horus napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a): Wygrana Trzaskowskiego może lecz nie musi oznaczać dymisji rządu,aczkolwiek strata senatu i prezydenta spowoduje,że miernoty z pisu nie będą mogły dalej bezkarnie psuć kraju a zatem bardzo prawdopodobny staje się scenariusz ponownych wyborów parlamentarnych bo żaden nowy rząd nie uzyska bezwzględnej większości w parlamencie.


przecież właśnie o tym pisałem...
do wszelkich psianek to nie dociera...
zbyt trudne...;)


To pisałeś pieprzony kłamco i hipokryto tumanie do tego :D

Horus napisał(a): wy macie pojęcie o czym piszecie?
czy nie napisałem wam wcześniej że zmiana prezydenta pociąga za sobą zmianę rządu...premier podaje rząd do dymisji ...
to wiąże się z rozpisaniem nowych wyborów parlamentarnych ...
prezydent powołuje nowego premiera...itd.
co wy i komu chcecie coś udowadniać? jak widzę sami tutaj znawcy parlamentaryzmu i konstytucjonaliści ..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2020r. o 11:02
widzisz jaki jesteś ograniczony w myśleniu?

tobie trzeba pisać dosłownie bo inaczej nic nie zakumasz...

tumanie...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 11:05
~~Limonkowy Perukowiec napisał(a): To pokazuje też jak wielka jest siła projekcji TVN, jak potrafi otu....

Przed chwilą oglądałem TVN i kobieta która została potraktowana przez policję gazem po oczach podczas manifestacji przedsiębiorców powiedziała do notariusza Dudy ,że Policja łamie prawo wiecie co powiedział Duda ,,wywoływanie burd ulicznych to jest łamanie prawa "na co kobieta mu odpowiedziała ,że manifestacja była spokojna i żadnych burd nikt nie wywoływał .To jest właśnie wasz marionetkowy ,,prezydęt"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Psianka niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 11:11
Horusie, tumanie tego forum :D

Horus napisał(a): ależ nie musisz ze mną gadać ...
ok.

masz tylko to ...'' (...)na pierwszym posiedzeniu nowego Sejmu obecny rząd musi złożyć dymisję. Na powołanie nowego rządu prezydent będzie miał czas do (...)..''

widzisz dlaczego nie muszę i ja z tobą gadać?...;)


:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Perukowiec niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 11:12
Jak z dzieckiem :D

https://twitter.com/Magdalenka_PL/status/1270420078136360962
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Psianka niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 11:13
Kolega z forum do ciebie zadzwonił i uświadomił ci, że piszesz brednie a teraz udajesz, że tobie chodziło o co innego :D Tumanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2020r. o 11:31
~~Ametystowa Psianka napisał(a): Horusie, tumanie tego forum :D

Horus napisał(a): ależ nie musisz ze mną gadać ...
ok.

masz tylko to ...'' (...)na pierwszym posiedzeniu nowego Sejmu obecny rząd musi złożyć dymisję. Na powołanie nowego rządu prezydent będzie miał czas do (...)..''

widzisz dlaczego nie muszę i ja z tobą gadać?...;)


:D :D :D


widzisz kmiocie jak nie potrafisz nie ogarnąć jakiegokolwiek przekazu?

ten fragment z którego ty coś tylko wycinasz to fragment z historii upadku pewnego wcześniejszego rządu ...
dlatego też zostawiłem to że ''prezydent będzie powoływał rząd'' bo przecież według niektórych to nie prezydent go powołuje ...

tak się takim jak ty jak jesteś prostacki


specjalnie pozbyłem się dat z tamtych czasów a ty przymule :] nawet nie zajarzyłeś ...

tak że ten śmiech to śmiech niedouka ...


Dopisane 11.06.2020r. o godz. 11:31:

~~Ametystowa Psianka napisał(a): Horusie, tumanie tego forum :D

Horus napisał(a):
widzisz dlaczego nie muszę i ja z tobą gadać?...;)


:D :D :D



masz tylko to ...'' (...)na pierwszym posiedzeniu nowego Sejmu obecny rząd musi złożyć dymisję. Na powołanie nowego rządu prezydent będzie miał czas do (...)..''

widzisz dlaczego nie muszę i ja z tobą gadać?...;)

tu masz całość ...prawie całość ...

''W myśl konstytucji pierwsze posiedzenia Sejmu i Senatu zwołuje prezydent na dzień przypadający w ciągu 30 dni od dnia wyborów; zgodnie z zapowiedzią rzecznika prezydenta Błażeja Spychalskiego, pierwsze posiedzenia obu izb odbędą się 12 listopada. Na pierwszym posiedzeniu Sejmu nowej kadencji dotychczasowy premier musi złożyć dymisję, a prezydent musi taką dymisję przyjąć. Rząd w stanie dymisji sprawuje obowiązki do czasu powołania nowego.''

reszty sobie szukaj jeśli to postarasz się ogarnąć ...i tak masz tu pewną podpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Psianka niezalogowany
11 czerwca 2020r. o 11:36
Od dnia wyborów do sejmu i senatu tumanie !!! a nie Prezydenckich !!! Co za tuman :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza